AlisaMom• 20 мая 2023

Поговорить, Бахмут

Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Гул был ?
у нас станция иногда так гудит, что обделаться можно.

чаревна• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
В той час у російських джерелах:

Висакаточним ударам ракєтнава комплєкса Іскандєр унічтожена двє установкі Патріот амєріканскава праізводства, пять Залужних і трі Зєлєнскіх
И вот такая карта))
промокашка• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Висловлювати свої думки, говорити про що-небудь. - Війна, бачите, нині пішла незвичайна,- розмірковує полковник (Ле, Мої листи, 1945, 178); Демид палив цигарку за цигаркою та сумовито розмірковував: - Марнотратство яке на світі, ох, марнотратство ... (Гончар, Тронка, 1963, 74).
Ви про розмірковує це? Чи про що ? Ну це не в тому контексті вжито , ви ж не кажете «
Они раздумывают не так как я» а скажете « они думают не так как я « или « они считают по другому»( тільки ж не рахують )
Даксо• 20 мая 2023
Діячата, я щітаю це перемога. Русня уже почала Олеся Гончара нам тут цитувати.
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Ви напевно по іншим підручникам вчились . Десь в Канаді напевно?))
Так бы и жил здесь.
- А ось це зайве.
- Что?
- Нічого-ничого.
- Вот видите, не понял. А казалось бы, родственные языки... Да что там языки - культура одна, история! Но кухня просто божественная, невероятная кухня. Вот как называется то, что я сейчас ем?
- Щуряча отрута.
- Как-как?
- Щуряча отрута.
- ’Отрута’?
- Так.
- Замечательно просто. Роскошная фонетика!
-Смачного!
natapril• 20 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Да, мне это говорил военный офицер знакомый.
’Если рашисты захватят Бахмут, то попрут на эти города’
Откройте карту и посмотрите главные трассы от Бахмута куда ведут и жд
А взорвать их нельзя?
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
Я помнб, у вас рядом, вы передивали зимой, что цель, ничего! 💙
ebbi• 20 мая 2023
Ответ дляksena555
Або страта, щоб інші сто раз подумали перед тим як вчинити.
Великий відсоток точно б замислився
Посадити пожиттєво можна.Навіть треба.Але про яку страту ви говорите?Ну от про яку?В країні,в якій немає страти?Чи почнемо руки,голови рубати,щоб Європа в шоці завтра нас напризволяще кинула.Чому люди щось говорять ,не думаючи від слова взагалі?
rybka21• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
От і з відмінюванням іменників ви не ’домоглися’. Це ж калька.

sur_sur• 20 мая 2023
Ответ дляAlisaMom
*уки просто . Написала комментарий в ответ и не люди мы и свинье. Господи за что, за что столько людей полегли, среди лично моих знакомых в том числе(
А яка мета цієї теми, поговорити про що? Там ви раніше створювали тему, як вивезти чоловіка за кордон на роботу, то чим вам Бахмут болить? Хотіли сказати , що не потрібно було його обороняти? Ну, ваш чоловік і не обороняв.
Lily-2020• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Если К именно , то как больше крылатая
Но тоже почти не сбиваемая. В любом случае,,если сбили, то новое пво. Искандеры К тоже не сбивали ранее
Еще бы в Нико такое... А то только сидишь и ждешь пока прилетит...
Piracanta• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
И штатные рашкинские войска отдохнули и провели ряд реформ. А в Бахмут мясо вагнеровское кидали дабы штатным отдохнуть перед новым наступлением((
Знов за рибу гроші. Новим наступлєнієм. А старе куди поділося?
LudaSHS• 20 мая 2023
До теми нато вище

WOW WOW WOW! Поки політики у окремих столицях НАТО і чути не хочуть нічого про запрошення України до НАТО, громадяни їх країн цілком позитивно ставляться до запрошення для України вже на Вільнюському саміті НАТО. Це підтвердило опитування, здійснене нідерландською компанією Kantar на замовлення Центр ’Нова Європа’ / New Europe Center та за підтримки Міжнародний фонд ’Відродження’ у пʼяти країнах Альянсу: США, Німеччині, Франції, Італії, Нідерландах.

Різниця лише в тому, що частина підтримує у Вільнюсі запрошення і початок вступного процесу, частина - запрошення у Вільнюсі, а вступ вже після війни.

Найбільше підтримують такий крок з усіх опитаних американці, у Європі... французи!
https://www.facebook.com/688476940/posts/pfbid02Zr...?
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
что- то опять два раза гахнуло. єх!
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Да по всей фронтовой надо, есть мнение, что американцы не разрешают ближе чем 150, но кто знают., как с итальянским и немецким
viika65• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
И вот такая карта))
опять? громко?
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
что- то опять два раза гахнуло. єх!
Писали, дроны летели
julil• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
что- то опять два раза гахнуло. єх!
Беспилотник тепер сбили
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Писали, дроны летели
теперь нами займутся?

I.vetrova• 20 мая 2023
Ответ дляпромокашка
Навіщо тут «раздумывают» як що там зовсім інший переклад ?
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляjulil
Беспилотник тепер сбили
что б они все сдохли! Слава Украине!
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
теперь нами займутся?
Да то разведка, наверное
Чаюри• 20 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Реформ вона там пише. Я нічого більш смішного не читала останнім часом.
СhanelKa• 20 мая 2023
Ответ дляЯриночка2
У меня не ищется в фб по это слову. Может скинете ссылку или хотя б текст тут?
Я скину, але що залишилось- це вже другий пост, перший знесли
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
Моя товаришка, волонтер опублікувала пост, там до і того мільйон інших постів.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Мішки, це щоб забирати тіла українців з Бахмуту
Вчора ще пост був, сьогодні вже знесли (
Про мішки треба просити тихо 🤫
ebbi• 20 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Жах.А де вони просять ті мішки?Кошти збирають?
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
куда деньги перечислять?
СhanelKa• 20 мая 2023
Ответ дляebbi
Так.
Збори постійно на саме необхідне фронту
Пост скандальний останній тільки знесли (
Lyana21• 20 мая 2023
🤷🏻‍♀️
СhanelKa• 21 мая 2023
Ответ дляviika65
куда деньги перечислять?
https://www.facebook.com/julja.kopyzja
Сюди- і питайте,
Всі фото і зміст ( дозволений ФБ ) відкритий
Filomena• 21 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Ви, мабуть, не з України пишете?
Ви дивилися фільм Щедрик? Та сцена, коли головна героїня пере одяг у ванній після розстрілу чоловіка.
Це щось схоже.
Не можливо не знати. Але можливо донатити і ганяти матрьошок інфопростору.
Це не взаємовиключні, а взаємодоповнюючі речі.
Ви б краще написали: ☝️тут потрібна допомога.