Читаю в ТГ каналах, русяня бьется в конвульсиях от счастья. Миллионы гладких комментариев. Надеюсь это не на долго 👏
промокашка• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Висловлювати свої думки, говорити про що-небудь. - Війна, бачите, нині пішла незвичайна,- розмірковує полковник (Ле, Мої листи, 1945, 178); Демид палив цигарку за цигаркою та сумовито розмірковував: - Марнотратство яке на світі, ох, марнотратство ... (Гончар, Тронка, 1963, 74).
Ви про розмірковує це? Чи про що ? Ну це не в тому контексті вжито , ви ж не кажете «
Они раздумывают не так как я» а скажете « они думают не так как я « или « они считают по другому»( тільки ж не рахують )
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляI.vetrova
Ви напевно по іншим підручникам вчились . Десь в Канаді напевно?))
Так бы и жил здесь.
- А ось це зайве.
- Что?
- Нічого-ничого.
- Вот видите, не понял. А казалось бы, родственные языки... Да что там языки - культура одна, история! Но кухня просто божественная, невероятная кухня. Вот как называется то, что я сейчас ем?
- Щуряча отрута.
- Как-как?
- Щуряча отрута.
- ’Отрута’?
- Так.
- Замечательно просто. Роскошная фонетика!
-Смачного!
- А ось це зайве.
- Что?
- Нічого-ничого.
- Щуряча отрута.
- Как-как?
- Щуряча отрута.
- ’Отрута’?
- Так.
-Смачного!
Ответ дляksena555
Або страта, щоб інші сто раз подумали перед тим як вчинити.
Великий відсоток точно б замислився
Посадити пожиттєво можна.Навіть треба.Але про яку страту ви говорите?Ну от про яку?В країні,в якій немає страти?Чи почнемо руки,голови рубати,щоб Європа в шоці завтра нас напризволяще кинула.Чому люди щось говорять ,не думаючи від слова взагалі?
Ответ дляAlisaMom
*уки просто . Написала комментарий в ответ и не люди мы и свинье. Господи за что, за что столько людей полегли, среди лично моих знакомых в том числе(
А яка мета цієї теми, поговорити про що? Там ви раніше створювали тему, як вивезти чоловіка за кордон на роботу, то чим вам Бахмут болить? Хотіли сказати , що не потрібно було його обороняти? Ну, ваш чоловік і не обороняв.
До теми нато вище
WOW WOW WOW! Поки політики у окремих столицях НАТО і чути не хочуть нічого про запрошення України до НАТО, громадяни їх країн цілком позитивно ставляться до запрошення для України вже на Вільнюському саміті НАТО. Це підтвердило опитування, здійснене нідерландською компанією Kantar на замовлення Центр ’Нова Європа’ / New Europe Center та за підтримки Міжнародний фонд ’Відродження’ у пʼяти країнах Альянсу: США, Німеччині, Франції, Італії, Нідерландах.
Різниця лише в тому, що частина підтримує у Вільнюсі запрошення і початок вступного процесу, частина - запрошення у Вільнюсі, а вступ вже після війни.
Найбільше підтримують такий крок з усіх опитаних американці, у Європі... французи!
?
Ответ дляпромокашка
Навіщо тут «раздумывают» як що там зовсім інший переклад ?
Ответ дляЯриночка2
У меня не ищется в фб по это слову. Может скинете ссылку или хотя б текст тут?
Я скину, але що залишилось- це вже другий пост, перший знесли
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
Моя товаришка, волонтер опублікувала пост, там до і того мільйон інших постів.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Мішки, це щоб забирати тіла українців з Бахмуту
Вчора ще пост був, сьогодні вже знесли (
Про мішки треба просити тихо 🤫
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Жах.А де вони просять ті мішки?Кошти збирають?
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
куда деньги перечислять?
Ответ дляСhanelKa
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Мені прилетить сотні жалоб, я переживу.
В цьому -вона просила мішки
З перепискою скрінами від військових
Про мішки треба просити тихо 🤫
Ви, мабуть, не з України пишете?
Ви дивилися фільм Щедрик? Та сцена, коли головна героїня пере одяг у ванній після розстрілу чоловіка.
Це щось схоже.
Не можливо не знати. Але можливо донатити і ганяти матрьошок інфопростору.
Це не взаємовиключні, а взаємодоповнюючі речі.
Ви б краще написали: ☝️тут потрібна допомога.
Це щось схоже.