Stefaniya K.• 20 мая 2023

В Буче полным ходом идёт восстановление пострадавших домов

и устранение последствий российского вторжения.
Camomile-Anna• 20 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Це вокзальна
І у людини яка надавала допомогу є ім´я і він американець
Як його ім´я?

Конкордія• 20 мая 2023
Ответ дляksusha1155
Фото 2-3 реставрація дороги і будиночків вздовж зроблена за кошти анонімної людини з Європи, яка виділила на це декілька міліонів євро. ))
Це класно. І вкотре задумуюсь, як так може бути, що живемо в один час, коли вже на щастя є цивілізація трохи, доступ до інформації, і є кардинально різні життя, є люди, які хотять допомогти, є украінці, які переважно всі трудяться, люблять, щоб було гарно і затишно і разом з тим ще існують ті убогі варвари які приносять горе і розруху і ще і отримують від цього задоволеня
ksusha1155• 20 мая 2023
Ответ дляКонкордія
В нашому горі очі відкрилися хто є хто.
nata.ant• 20 мая 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
В Харькове тоже все сами( даже комиссия не пришла, всего лишь нет стены на улицу.
Свекрусі в домі ,,вікна нові ставила мерія
СhanelKa• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
А потом управляющая выкатила счёт на фасад на всех жильцов в догонку , когда люди сами
В нас два приватних будинка
Один - свекра, один наш
Свекор інвалід, ліквідатор
Звертався законно по всіх процедурах - тільки по кабінетах ганяють
Але зробили доріжку і фонтан недалечко
Мабуть, треба жити під фонтаном на доріжці
Без претензій. Справимося
Але марафони найбільша брехня 🤥
ZhukOlena• 20 мая 2023
Тільки сьогодні подивилася фото в інтернеті Буча 18+....
Якими маніяками треба бути, щоб таке творити...Тіла жінок голих в килимі, чоловіки в каналізаційних ямах, розстріляні і закопані, спалені тіла на узбіччі....це пекло....
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляРешка7777
Главное чтобы достроили и сохранилось . В Ирпене друзья за свой счёт все
А у мене друзям все за рахунок європейців - прибрали пошкодження, утеплення і новий фасад
Даксо• 20 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
А нам там у сусідній темі боти доказують, що давайте здайте рашці території, щоб зберегти життя. Ага, уже в Бучі проходили.
mar minor• 20 мая 2023
Это очень приятно . Как бы хотелось чтоб все было позади и была отстройка Украины.

ZhukOlena• 20 мая 2023
Ответ дляДаксо
Люди не хочуть прийняти того, що всю історію існування наш народ хотіли штучно винищити росіяни. Віддайте території....а потім усіх нас у вагони і на Урал в кращому випадку. Або як татар - в лодки і потопити в морі
Tekila_• 20 мая 2023
Очень рада за людей
Janeke_in_UA• 20 мая 2023
Ответ дляnata.ant
Ну в нашем случае окна только панорамные вставят)
Лиса Порш• 20 мая 2023
У нас в городе , рядом со мной год назад в дом прилетела ракета, дыра была в доме в 4 этажа, уже молодцы восстановили (людей конечно не вернуть), не Ирпень.
У родственников в другом городе дома побило, крыши, окна повылетали , люди сами собрались и востанавливали за свой счет, собирали всем поселком и помогали друг другу т.к холодно было и ждать не было времени, насколько я знаю денег им пока никто не компенсировал
barabychka• 20 мая 2023
Ответ дляBonya_A
На вулиці Вокзальній будиночки за рахунок аноніма з Європи?
На ул.Вокзальной все восстановили за счёт американского фонда. Там людям даже сараи облагородили, новые крыши, окна в доме и на чердаке. Родители живут на параллельной улице, рассказывают, что отремонтировали все.
Olya Rybka• 20 мая 2023
У подруги в Ирпене полностью снесло крышу, частично второй этаж дома, старая двухэтажная сталинка. Сказали, что отстраивать смысла нет, будут давать квартиры. Но когда, непонятно.
Worrm• 20 мая 2023
БУча, як і інші постраждавші міста, заслуговують ще на більш швидку відбудову. Ці міста взяли на себе основний удар, собою закрили столицю.
Бажаю мешканцям цих міст-мучеників процвітання.
Бажаю всім постраждалим містам швидкої відбудови і справитися із цим горем.
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляbarabychka
Да, вы абсолютно правы
Bonya_A• 20 мая 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Як його ім´я?
Воррен Баффет
Camomile-Anna• 21 мая 2023
Ответ дляbarabychka
Хоть кому-то повезло с быстрым восстановлением.