Пес Патрон• 21 мая 2023

Поміряли взуття. Чи можна його вважати новим?

Сталась дещо неприємна ситуація: відправила олх доставкою абсолютно нове дитяче шкіряне взуття. Його навіть не міряв ніхто, так як купувала наперед і не вгадали до сезону з розміром.
Тій людині взуття не підійшло, взуття приїхало назад. На підошві є сліди примірки. Видно, що дитина в них ходила на пошті. Всередині на устілці є якась помарка, схоже на слід від трави. Особисто я в таких випадках завжди приміряю на чомусь, щоб не торкатись підлоги і виключно на чисту шкарпетку.
Зараз їх хоче замовити інша людина. Чи може взуття вважатись новим?
Україна наше все• 21 мая 2023
Витріть підошву ганчіркою. Не думаю що там стерта підошва від примірки на пошті. В магазині також до купівлі може 100 людей переміряти ту пару, но вана все одно вважається новою.

автор Пес Патрон • 21 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Дякую за пораду. Так, буду витирати.
Повітруля• 21 мая 2023
А вы в магазине обувном были когда -нибудь? Там народ по полчаса в обуви ходит по залу, примеряя, и ноги грязные без носков внутрь сует. Вы сходите на экскурсию, вам полезно будет.
ТочноБудет• 21 мая 2023
Ответ дляПовітруля
Вчора була на НП, дівчина приміряла кілька пар взуття на брудні ноги без шкарпеток, ще й без ложки, пхала ті ноги, я думала те взуття поразлазиться
МеняАЖтрусит• 21 мая 2023
Расскажу свою историю. Купил муж зимние ботинки и пошёл в них на работу. Пол часа пешком, стёр пятки в мясо. Я за ним на машине вечером приезжала и тапочки привезла. Не мог обувь одеть. Ботинки не дешёвые, но ношение уже. Помыла я их, посмотрела - следов носки особо нет. И сдали мы их в магазин через 1.5 недели когда муж смог кроссовки одеть. А тут на НП потоптался)))
Ms. Похвала• 21 мая 2023
Заказывала ребёнку по скидке Скечерс в Интертопе. Скорее всего приехала витринная пара. Один ботинок как новый, второй - с заношенной подошвой. Там даже мытьё не помогло бы восстановить
Завжди мало• 21 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
І хтось купить ваші бу

Паспортний стіл• 21 мая 2023
Ответ дляПовітруля
что значит грязные ноги?
Повітруля• 21 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
что значит грязные ноги?
То и значит - жарко уже , многие в босоножках и в шлепках.
Паспортний стіл• 21 мая 2023
Ответ дляПовітруля
если. как рассуждать то и мерять нельзя ничего