дамаАмстердама• 21 мая 2023

Порадьте страви на декілька днів. Бажано в форматі тушені, запечені, варені.

Чудовий каламбур• 21 мая 2023
Я збираюся робити запіканку з гречки та кабачка, шаурму та свинину по китайськи
Обижулька• 21 мая 2023
Борщ
М´ясо по французські
Буженина
Плов
Печеня(картопля тушкована з м´ясом)
Суп пюре з грибів і курки
Колдунья-вещунья• 21 мая 2023
Шуба, оливье, буженина, рулеты всякие мясные, пироги
Раз одела не бу• 21 мая 2023
Голубці, плов, борщ, тушена капуста, суп з фрікадельками, печене м´ясо і каша.
Думаю, ви і самі ці страви знаєте.
автор дамаАмстердама • 21 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А що це за запіканка?
Чудовий каламбур• 21 мая 2023
автор дамаАмстердама • 21 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
фото
Дякую. Ви вже готували, чи це перший раз?
Чудовий каламбур• 21 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вже готувала. Мені подобається
тогдалия• 21 мая 2023
Тефтели всегда готовлю на несколько дней, они на второй день ещё вкуснее чем свежие
Копирайторша• 21 мая 2023
Плов; ленивые голубцы
Оновлена версія• 21 мая 2023
Тефтелі з рисом у томатно-сметаному соусі. Борщ або солянка. Вінегрет. Творожна запіканка
Сільський ансамбль• 21 мая 2023
Болоньезе, чили кон карне,биф бургиньон,оссобуко- будь яке тушковане м´ясо. Плов, рагу овочеве,підливи грибні і м´ясні,салат можна порізати ,але заправлять порціоно- стоїть в золодильнику до трех діб. Пару гарнірів зварити. Спекти щось солодке.
Сільський ансамбль• 21 мая 2023
Рибу потушкувати з овочами чи запекти.
Смайлик• 21 мая 2023
Борщ зелений, суп сирно-грибний, тефтелі тушковані з рису або гречані, тушковані овочі з куркою чи грибами, рибні котлети, запечена риба. На вибір що згадала швидко.
автор дамаАмстердама • 21 мая 2023
Ответ дляСмайлик
Ви яку рибу запікаєте?
Смайлик• 21 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ви яку рибу запікаєте?
Лосось, дорадо, сібас. Прості))
Ще беру котлети рибні (напівфабрикати) і теж запікаю. Бо возня з ними ще та, тому вже готові беру.