Найщасливіша• 21 мая 2023

В нас з´явилась кішка, в мене трохи паніка

Ми в принципі планували колись котика, але з´явився він дуже неочікувано
Донька їздила до подруги на дачу і там знайшли кішку, її викинули біля дороги((( (місяці 4)
Я сьогодні пішла та купила все що потрібно на перший час, лоток, наповнювач, корм, лопатка та миски
Кішка достатньо чиста, блох не бачу, потрібно її тепер занести до ветеринара
Дівчата зорієнтуйте будь ласка, що мене чекає? Які щеплення, таблетки
Скільки коштує прийом
Я в цьому в загалі не розуміюсь(

Київ, Троєщина, яка вет клініка?
А я нівроку• 21 мая 2023
Дякую вам і доні, що врятували кішечку!
Обовʼязково потрібно зробити щеплення від панлейкопенії (!!!) та сказу, деякі щеплення потрібно робити раз в рік навіть для домашньої киці, бо хвороби можна принести з взуттям з вулиці.

Перед щепленням ветеринари зазвичай просять обробити від бліх та глистів, перед прийомом у ветеринара краще подзвоніть і перепитайте.

Теж маємо кішечку з притулку, зробили паспорт, відвідали ветеринара, зробили щеплення, живемо спокійно.
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
О боже, прям як ковіда боялися. Можливо я яогось не знаю.
Можливо, й не знаєте. У мене кішка не була ніколи на вулиці - вакцинована за всіма правилами. Почитайте про різні інфекції. Я не хочу втратити свого улюбленця
_Alekssandra_• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ждите теперь ободранный диван и обои, готовьтесь морально
Когтеточку поэтому нужно купить и приучать
Накладні мюслі• 21 мая 2023
Треба проглистувати, чимось типу Дронтал для котів. Зізвонитись з ветеренаром, домовитись за щеплення, паспорт (туди вклєюються помітки про прививки). Поки це все. Купить їй ще когтєточку, ножнички ось такі і наробіть всяких цяцьок з підручних матеріалів, вони ними найкраще граються.
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ну, нема в мене такого ) Кішці 12 років. Привчили до кігтеточки і ніяких проблем
Горня капучіно• 21 мая 2023
Ответ для_Alekssandra_
Не все приучаются, метить территорию это инстинкты
Накладні мюслі• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ви з тих, для кого ’стакан наполовину пуст’.
Котик то щастя, затишок, мурчання на вушко, сміх і радість для усієї сім´ї.
Шиворот Навыворот• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Від чого?
ВИд всього !!! Вы не знаете что животных нужно прививать что б не иметь потом проблем?!
Бла бла бла• 21 мая 2023
Когтеточку купите, лучше горизонтальную из спрессованного картона. Еще лоток возьмите с глубокими бортиками, чтоб не рассыпался наполнитель. Лучше два лотка на первое время с разными наполнителями, чтоб понять какой кошке больше подходит. Лопатку, чтоб какули из горшка доставать.
Горня капучіно• 21 мая 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
До того как приручили не верю что не обдирала ни разу ничего )
Life is Beautiful• 21 мая 2023
Краплі от блох для кошенят, перед глистогонкою треба. Бо блохи - переносники глистів.
Все буде Україна• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Да прям ... сколько было кошек в доме - и обои целы , и диваны ... вы еще лишай раз в неделю приплетите .
LinkaT• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Так якщо вона у вас в квартирі буде жити, де вона заразиться? Чи ви будете випускати?
На одежде и обуви запросто с улицы принести все что хочешь от фип до панлейкопении и ринотрахиита.
Бавовнятко• 21 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
И куча шерсти🤦‍♀️
автор Найщасливіша • 21 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Спочатку краплі від блох (Стронгхолд хороші), через 10 днів - таблетка от глистів (Мілпрозон для кошенят, по вазі кицьки).
Через 10 днів - щеплення, через 21 день - друге. От 4 до 6 міс. - стерилізація.
Перед обробкою от блох не купати 3 дні до та 3 дні після.
Так стерилізація обов´язково
Хочу щоб ветеринар сказав скільки їй
І спланувати все
Невидимка• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
А де він приймає?
Клиника Е.Калмыкова, загуглите, на Троещине
Шиворот Навыворот• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Суждение скучного совкового обывателя….
Чумацький Шлях• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Не вірте ) Нічого обідраного не було. Кішку взяли в 4 міс. - все вміла робити
Доль Чекомбана• 21 мая 2023
Прінокат - краплі на холку від усіх паразитів, дієві і ціна адекватна
Таблетки взагалі не вмію котам давати…
Горня капучіно• 21 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Да, но есть за это плата в виде ободарной мебели или описяных диванов. Человек должен быть готов и к этому.
Горня капучіно• 21 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Суждение скучного совкового обывателя….
Рассуждения здравого смысла а не только розовых очков. Люди бывают не готовы к этому
Захекалася читать• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Якщо не хвора, навіщо її до ветеринара?
Стерелизовать
Cdtnkfcz• 21 мая 2023
Яка красуня!
LinkaT• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Да вы действительно не знаете. К меня у друзей вот так погиб не привитый кот, принесли ФиП.... У меня тоже была пород стая и вовремя не привитая, при том что у нас все идеально чисто обувь даже в дом не заносилась. заразилась в пять лет герпесом и всю жизнь ее лечили, ещё пять лет боролись за жизнь герпес привел к лейкопении и прочим прелестями, от которых в итоге и погибла.
ИзЮмрудная• 21 мая 2023
Калмикова на закревського. Всі прививки десь 1тис грн. Або спитайте які вакцини і в аптеці біля району купіть самі і вколіть- дешевше в п´ятеро. Гарна киця, десь через півроку стерілізуйте.
Фиона Шрековна• 21 мая 2023
Ой какая пусенька!
С прибавлением в семействе!
Ветеринар расскажет. Одно точно - с кошками легче, чем с собаками.
_Alekssandra_• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Ну мой так и не привык. Оправдываю его, что он крупный, сильный кот. Ни одна когтеточка у нас не прожила больше суток и не выдерживала его. У нас есть старое страшное кресло для этих дел.
ЛижТолько• 21 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
А щеплення?
и ветпаспорт сделайте.
LinkaT• 21 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Не пугайте человека. У меня всю жизнь коты,сейчас вообще взрослая подобрашка с улицы. И ничего не ободрано от слова совсем!!!! Дома две когтеточки и все ок.
ЛижТолько• 21 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Від чого?
от всего. ответственные хозяева прививают регулярно и комплексно