Огірок та Помідорчик• 21 мая 2023
Чому деякі люди проживають своє життя в кайф, а інші пашуть без спину?
Дивлюсь відомого блогера з Крима, який закоханий в природу Крима і взагалі любить природу всією душою. В 2014 році переїхав з Луганська на ПМЖ в Судак. І з тих пір щодня знімає відео своїх походів в гори, заповідники, показує дикі пляжі шаленної краси, знімає під водою. Очевидно, що він кайфує від своєї справи; гармонія в його душі читається із всього. Сьогодні йде по лісу і вимовляє, що тут він дихає цілющим повітрям на всі легені. І справді, чому він ЗМІГ жити в гармонії з собою, по- природньому, в постійному русі на лоні мальовничої природи, а ми - ні? А ми сидимо в душних офісах в статичних позах і з мрією про щорічну відпустку? Наші тіла слабшають від неприроднього стилю життя і дефіциту чистого повітря. Ви маєте ідею змінити свою роботу на мега цікаву і приємну для душі?
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
И то, и то можно делать удаленно
Мою роботу можна лише кинути, прийом людей не буває віддалено.Сижу в офісі, а люди приходять до мене. Якщо покину професію, то буду ніким.
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я не именно про вашу работу. Можно сменить работу. Много людей работают удаленно. Возможно, переучиться для этого, или заняться чем-то другим. Вы сами делаете выбор
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Все можна але це не завжди раціонально, практично і розумно. Якщо в неї нормальний дохід, а на її утриманні дитина, то навчатись і ламати своє життя не завжди має сенс.
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я люблю свою роботу, але природу люблю більше. Мені би подорожувати.
Дивитись блогера, там він показував як серфери півроку працюють, потім на півроку їдуть до океану. Ви готові так? Або шукайте можливість працювати віддалено
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Заважає школа дитини і моя робота в офісі. Це обєктивно не є реальним.
Ви з цього і починайте, що дитина в школу ходить, виросте і ви переїдете жити ближче до природи
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так человек несчастлив. Причин не делать можно всегда найти кучу. И это будут весьма разумные оправдания, но какой в этом толк, если ты не счастлив
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Автор, те, чим ви наділяєте ті блогерські відео, то тільки ваше сприйняття. Я вам таких відео можу у селі назнімати вагон. Як я дихаю на повні груди, навколо природа, не працюю і кайфую. Але ви навіть не увляєте що за лаштунками мого життя.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
А ви абсолютно щасливі, в усьму і часто?
Куда ж без меня• 21 мая 2023
Короче, автор, ви бачите гарну картинку... це ще нічого не значить. Опановуйте нову професію, щоб віддалено працювати
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляКуда ж без меня
100%гарна, абсолютно ілюзорна картинка, поверхнева.
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нет конечно. Но у меня есть ответ на вопрос автора. Почему люди не живут в кайф, а пашут? Потому что бояться что-то делать, не хотят терять то, что есть, банально лень, хотят на блюдечке. Как бы никому из нас ничто не мешает. Но для этого надо как-то убрать свой страх и вылезти из своего болота.
Пожарник• 21 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Всё зависит от самих людей и их желаний, если они хотят быть такими, как тот парень блогер, жить в гармонии с природой, то они будут это делать, а если только поговорить, потом отложить на следующий год и на следующий, то так и продолжат жить как живут.
100% , я сегодня решила, что нужно ехать с ребенком на отдых. Я так хочу, я давно хотела. Все будет так как Вы того хотите, как настроите так и получите.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Взагалі не так. Пояснення ваше ну дуже просте і примітивне. Більшість впирається у відповідальність, яку треба нести, яку обрав, свідомо чи несвідомо. Все що відбувається сьогодні наслідок прийнятих рішень вчора.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляПожарник
Таки да, особливо в умовах війни і покращень які відбуваються щороку.
Пожарник• 21 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ой сегодня просматривала работу по своей специфике « бухгалтерия « пошла блеванула много раз закрыла сайт и думаю че делать , когда профессию ненавидишь , менять поздновато 😭
Ніколи не пізно)
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да ладно. Приведите пример, в чем безответственность, что либо изменить, чтобы не ненавидеть работу с 9 до 6? Перейти в другую сферу, например? Выучиться? Пробовать и найти более прибыльное, но менее трудозатратное дело? Зарабатывать в кайф?
У меня есть ответ на этот вопрос для себя лично.
Пожарник• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
С чого такі висновки? Я покинула професію , але я не вважаю що я стала ніким. Ви завжди можете знайти кращій варіант для себе…
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Якщо вона втратить дохід сьогодні, ви її та її дитину будете утримувати завтра?
Шалена невинність• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Обычно проблема в том что не уверен в будущем, не знаешь как оно будет, а когда ребенок на руках - очень сложно решиться на такие изменения.
Когда сам, то да, намного легче
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А зачем так рубить с плеча? Есть возможность учиться по вечерам, выходным. Пусть дольше. Потом пробовать зарабатывать, например, на фрилансе. Но это будут уже конкретные действия в направлении мечты
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Життя та реальність вона в кожного своя.В когось вона ситна сьогодні з курортами і свободою, в інших з втратами домівки і близьких. Хтось втрачає роботу, імігрує, а хтось віщаї як просто в 40+ (до прикладу) перевчитись і знайти нову, гарну роботу.Хтось воює, а хтось на порадниці строчить. Тому ваші відповіді для всесвіту і людей пусті і непотрібні.))
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Шо значить рубіть з плеча? Вона за порадами, у пориві, стати щасливою завтра звільняється, що далі? Пробовать можна шо завгодно, навіть варення варити але не факт що їй за заплатять. За що вона має жити поки буде пробувати? Хто її буде утримувати пока вона буде робити ті конкретні дЄйствія? Ї коли її тим займатись якщо вона працююча мама і ще невідомо чи чоловік там є.
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да, своя. Мне почти 40. И я переселенка с мамой 70 лет и 6-летним ребёнком. С мужем не развелась, но не живу с 2019го. Последний раз я видела от него 800 грн в феврале 2022. У меня нет сытой жизни, нет курортов, я не была заграницей. Я арендую жилье. И я свободна. Не шибко богата, вообще не богата, но свободна. Работаю на фрилансе. И прямо сейчас изучаю новую профессию. Вам ли мне говорить про мои пустые и ненужные ответы? Ну ок, не читайте их, я автору писала
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Так чому ви радите автору змінювате те, що може й так дуже добре? Нам подробиці в принципі невідомі. Але людська сутність в тому, що людина завжди чимось нездоволена. Абсолютного застя не існує.
Шалена невинність• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
А как вы все успеваете?
Я на удаленке, но ребенок со мной 24/7, и кроме как работа, ребенок, быт, немного погулять и сводить на кружки - я не успеваю ничего.
Учится даже если есть полчаса - сил на то чтобы запоминать что-то - нет.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
А как вы все успеваете?
Маючи маму під боком іноді люди більш вільні.))
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я как бы не советую. Я просто отвечаю на вопрос, почему так. Одни боятся, другие делают, вот и все. Я ненавидела до рвоты работу в офисе. Я с пн по пт дни в календаре зачеркивала. Это жизнь? У меня есть высшее образование, но я по нему не работаю уже 12 лет. И стать фрилансером меня кстати вынудила война. Ещё в 2014 я себе сказала, что мне нужна работа без привязки к месту, потому что к нам чудом тогда не дошла война. Абсолютного счастья нет, но есть нормальная спокойная жизнь, какую я живу сейчас. Я не просыпаюсь с мыслью, когда же закончится этот день, как было когда-то. Чтобы так было, надо просто что-то делать. Потом вселенная сама поможет
Шалена невинність• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А, ну возможно.
Но реально, если сам с ребенком и без чьей-то поддержки, то менять профессию - это подвиг для меня