Огірок та Помідорчик• 21 мая 2023
Чому деякі люди проживають своє життя в кайф, а інші пашуть без спину?
Дивлюсь відомого блогера з Крима, який закоханий в природу Крима і взагалі любить природу всією душою. В 2014 році переїхав з Луганська на ПМЖ в Судак. І з тих пір щодня знімає відео своїх походів в гори, заповідники, показує дикі пляжі шаленної краси, знімає під водою. Очевидно, що він кайфує від своєї справи; гармонія в його душі читається із всього. Сьогодні йде по лісу і вимовляє, що тут він дихає цілющим повітрям на всі легені. І справді, чому він ЗМІГ жити в гармонії з собою, по- природньому, в постійному русі на лоні мальовничої природи, а ми - ні? А ми сидимо в душних офісах в статичних позах і з мрією про щорічну відпустку? Наші тіла слабшають від неприроднього стилю життя і дефіциту чистого повітря. Ви маєте ідею змінити свою роботу на мега цікаву і приємну для душі?
БоХатая• 21 мая 2023
Коли вибір стоїть до душі чи гроші більше, то зазвичай передує друге. Не кожен годен проміняти матеріальну складову на кайф від життя. До речі задоволення від життя це зовсім не про гроші.
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Это вы про Шурика? Чмошник тот ще, любитель....
Да про Александра. Мені він милий як Дмитро Комаров.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2023
Ну так кто вас заставляет в офисе том сидеть? Найдите себе хобби и сделайте его своей работой
Губка Боб• 21 мая 2023
Теж про це думала. Наприклад в мене це від батьків. В нас не прийнято було отримувати задоволення від чогось, все треба було вистраждати. Тепер вчусь по іншому, але мислення змінити важко.
Губка Боб• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Поділіться його аккаунтом
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Я люблю свою роботу, але природу люблю більше. Мені би подорожувати.
Шалена невинність• 21 мая 2023
Ответ дляГубка Боб
И у меня так, выросла с убеждением что надо пахать. Потом осталась сама с ребенком, и как-то с тех пор не до экспериментов, надо работать, так как больше никто не обеспечит нам жизнь
Вимагаю спілкування• 21 мая 2023
Всё зависит от самих людей и их желаний, если они хотят быть такими, как тот парень блогер, жить в гармонии с природой, то они будут это делать, а если только поговорить, потом отложить на следующий год и на следующий, то так и продолжат жить как живут.
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляГубка Боб
Поділіться його аккаунтом
Александр Михайленко
Трактор Віка• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вернём Крым, посмотрю на него, куда он свою следущую любовь,, приложит,,.... А вам тоже никто не мешает любить природу и наслаждаться ею и всем тем, что есть вокруг вас. Главное иметь желание.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну так путешествуйте. Такое ощущение, что вас к батарее наручниками приковали и не дают права выбора
Трактор Віка• 21 мая 2023
Ответ дляГубка Боб
Если вы это поняли и осознали, то вы на правильном пути и уже начали идти в этом направлении. Это супер. А начинать можно с малого и доступного. Хоть бы и пешая или автобусная экскурсия по родному городу. Ну сейчас конечно время может не слишком подходящее, но всё же.
Трактор Віка• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Александр Михайленко
Продажный шкварик.
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Я хочу весь свій час бути в контакті з природою, чути пташок і бачити море. Любити ніхто не заважає. Але втілити в життя неможливо через роботу. Ви ж згодні що час у всіх нас це вичерпний ресурс?
Шалена невинність• 21 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Еще надо иметь смелость, а если дети - то и поддержку
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Я хочу не раз на рік, а щоб це було способом життя.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну так еще раз спрашиваю - кто вам мешает?
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У вас э пасивний дохід, грошовиті батьки, чоловіки які будуть вас утримувати, поки ви будетет кайфувати від життя?
Трактор Віка• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Можно сменить работу))) Можно жильё сменить. Варианты есть. Но возможно чем-то нужно жертвовать для этого, то это уже другой вопрос.
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Заважає школа дитини і моя робота в офісі. Це обєктивно не є реальним.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Народжувати було ваше свідоме рішення?
Огірок та Помідорчик
• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нема, сама за себе, тому і нудьгую тут. Бо виходу немає. Треба заробляти.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну вы же сами приняли решение рожать ребенка и ходить на работу в офис.
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Якого біса ви обираєте життя дружини, матері, офісного працівника, а потім шкодуєте шо ви не самотній блогер, стрибаючий по лісам і полям?
Вимагаю спілкування• 21 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Согласна.
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И то, и то можно делать удаленно
Я не чарівниця вам• 21 мая 2023
Ответ дляСлоник-тоник
И то, и то можно делать удаленно
Вона можу бути матір*ю удаленно?
Слоник-тоник• 21 мая 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вона можу бути матір*ю удаленно?
Где вы такое увидели в моих словах? Как вы так читаете?
Можно и учиться ребёнку, и работать маме удаленно
Продаю витрішки• 21 мая 2023
Ой сегодня просматривала работу по своей специфике « бухгалтерия « пошла блеванула много раз закрыла сайт и думаю че делать , когда профессию ненавидишь , менять поздновато 😭