Strelka_007• 22 мая 2023

Хвилювалочка, чи ще зарано?

Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
Джавеліна• 22 мая 2023
Передаю хвилювалочкам нічний привіт від незламного Дніпра.
І традиційно бажаю русні скоріше сдохнути від своїх ракет і шахедів. А наші вояки їм ще добавлять!
Давили вас, руснявых мр@зей - давить и будем!

Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
Живем в коридоре
Да
k1488• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
І не переварить головне, як поспливали на поверхню, хвилин 3-4 в залежності від товщини вареників і виймать-) У нас давній рецепт, та сама пропорція - на 0.5 літра кисляку - 1 чайна ложка соди і тісто не забить, не сильно туго.
Скажіть, а сода не відчувається в тісті? Я не можу нічого їсти, якщо є присмак соди, дякую
kirpichenko• 22 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Да
Дети спят,а я сидю,ешо не спала,ждала что будет сукааааааааа
Yegonyashka• 22 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
и я такая же(
Helgushk@• 22 мая 2023
❗️Попередньо, ракети досі кружляють неподалік кордону

Звідки зайдуть — поки точно не відомо, слідкуємо

Підписатись
Счастливый магазинчик• 22 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
У меня ещё малой заболел, перетащили его к нам 😢 Они спят, а я вся на нервах

Natasja22• 22 мая 2023
Ответ дляHelgushk@

Підписатись
Как такое возможно? Очень странная публикация
Светлячок-Боняха• 22 мая 2023
ракеты с ТУ-95мс подходят в границам нашего государства с северо-восточного направления

именно сейчас нужно среагировать на тревоги, если вы этого ещё не сделали
ракеты в нашем воздушном пространстве будут в течении 5 минут
Ванек пишет
k1488• 22 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Це напівпідвал в дитячому центрі, формально не відповідає вимогам безпеки бо неглибокий. Тут трохи спокійніше ніж в хрущі на верхньому поверсі, але це такий собі захист, вікна закладені мішками з піском (їх взагалі немає бути).
А вихід один?
Раната• 22 мая 2023
Ответ дляk1488
Сода погаситься кислотою з кефіру, я наче не відчуваю, якщо для затесту, зробіть меншу порцію і соди трошки менше дайте. А ще накрийте тісто і дайте хвилин 15-20 постояти. Вірю, що є більш чутливі до смаків і запахів люди.
Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляYegonyashka
и я такая же(
Ну я ждала тревогу с 2 до 3, как и писали. Поэтому в 22 пошли спать, чтоб хоть пару часов подремать. Сразу, конечно, не уснула, но хоть часа три было. Маловато, но это лучше, чем вообще ничего. Детей жалко.
nattyla• 22 мая 2023
Вот куда бежать? Малой спит и чтоб разбудить целая история....
Матусік• 22 мая 2023
Я не зрозуміла, ракети з трьох сторін
Раніше називала їх нелюдами, тепер не знаю як, ще не вигадали такого слова....
автор Strelka_007 • 22 мая 2023
Судячи з публікацій, можна зробити єдиний висновок: ракети звідусіль. (
Life is Beautiful• 22 мая 2023
Дніпро. Громко, декількох вибухів чути. Прідник.
автор Strelka_007 • 22 мая 2023
Ответ дляk1488
А вихід один?
Так. (
Тому цього сховища немає на мапі, просимося туди в індивідуальному порядку але під власну відповідальність.
Helgushk@• 22 мая 2023
Днепр держитесь
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ще раз??!

lana-od• 22 мая 2023
Ответ дляnattyla
Вот именно, что некуда. Паркинга нет, до бомбоубежища больше километра. Коридоры от ракет не спасают((((
Я тоже своих не будила.
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляlana-od
Я тоже своих не будила.
До мера!!!
Ну чого всі мовчать
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тримайтеся, там ще летить(
Як же хочеться щоб не було війни...
Life is Beautiful• 22 мая 2023
Боже мій, біля мене
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляМатусік
Тримайтеся, там ще летить(
Як же хочеться щоб не було війни...
Якби була війна, їм була б піzда
А так як це терор, то маємо шо маємо
Ублюдки
lana-od• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
До мера!!!
Ну чого всі мовчать
Та к кому обращаться? Они с начала войны ни хрена не сделали. Вон наш мер с браслетиком электронным ходит
Матусік• 22 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Боже мій, біля мене
На заг коридор хоч йдіть
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляlana-od
В прийомний день
Лічно
автор Strelka_007 • 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
До мера!!!
Ну чого всі мовчать
+++!!!
Бо вже задрали своїми ´великими будівництвами´ парковок в Наталці, мостів пішохідних і бруківкою на острові під час війни.
А ховатися киянам як не було де, так і досі немає.
k1488• 22 мая 2023
Ответ дляРаната
Дякую))) Якщо б ще написали рецепт повністю, була б велика дяка, десь був рецепт заварних, але на ризикувала, я з тістом не дуже товаришую, але ж тре колись почати, бо діти хочуть, магазинні вже не подобаються.

То у мене з дитинства, мати теж з тістом на «ви», пекла якийсь пиріг (в 90- ті жили не дуже, з чого було - з того й ліпили), і передала соди, чи погано погасила, не знаю, так після того соду не переношу, навіть коли треба було горло полоскати розчином з содою😱 сказала лікарю - чим завгодно, тільки не сода)))
Раната• 22 мая 2023
Вони, сволочі, кожен раз нове щось видумують, то шахеди+ракети, то навпаки, то з різних сторін різним. Креативні