Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
Ответ дляStrelka_007
+++!!!
Бо вже задрали своїми ´великими будівництвами´ парковок в Наталці, мостів пішохідних і бруківкою на острові під час війни.
А ховатися киянам як не було де, так і досі немає.
Я вже на 1551 джвонила
Робила заявку на сховище по кожному мікрорайону😂😂чекаю офіційної відповіді
Ответ дляTeonaa
Я вже на 1551 джвонила
А розкажіть потім на Порадниці, будь-ласка, окремою темою. Навіть цікаво як вони викрутяться. ))
Ответ дляkatrusia-52
Днепр это капец, очень и очень
ТРИМАЙТЕСЯ! Бережіть себе і діток.
Ответ дляStrelka_007
Так. (
Тому цього сховища немає на мапі, просимося туди в індивідуальному порядку але під власну відповідальність.
Капець, треба щоб хоч 2 були… а ці всі вікна забиті мішками, часто таке бачу- може щоб вікна не повилітали, це у напівцоколі я так розумію, якщо неглибоко, але як вийти якщо привалить…
Ответ дляalina 94
Ракета надто швидко до Дніпра долетіла,за лічені хвилини.
Балістика? Кинджал якийсь запустили? (Міг ніби не злітав)
Alena_Gordiychuk• 22 мая 2023
Ответ дляSvetrise
у меня нет слов, это был полный п.. зашатало дом, я молчу за окна..
всю трусит.
Бідні люди(( дихайте повільно, все позаду !!! Тримайтесь
Life is Beautiful• 22 мая 2023
Ответ дляkatrusia-52
Днепр это капец, очень и очень
Багато вибухів, це піз@ць. В мене ж всі тут родичі.
Ответ дляk1488
Дякую))) Якщо б ще написали рецепт повністю, була б велика дяка, десь був рецепт заварних, але на ризикувала, я з тістом не дуже товаришую, але ж тре колись почати, бо діти хочуть, магазинні вже не подобаються.
То у мене з дитинства, мати теж з тістом на «ви», пекла якийсь пиріг (в 90- ті жили не дуже, з чого було - з того й ліпили), і передала соди, чи погано погасила, не знаю, так після того соду не переношу, навіть коли треба було горло полоскати розчином з содою😱 сказала лікарю - чим завгодно, тільки не сода)))
Там трохи раніше написали рецепт, я вже підключилась коментувати. А про еклери тему вчора читала👍 В мене таке з дріжджами, не вмію і все, хоч і пробувала кілька разів, починаючи з тих же 90х
Ответ дляalina 94
Схоже що так(
❗️ Дуже попередньо Х-22 по Дніпру.
Монітор пише...(
AriZonA777• 22 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Днепр держись! Просто капец! Читаю в телеге
Это ужас, уже со счета сбилась, как громко
БрЮнЕтОчКа77777• 22 мая 2023
после пусков с ТУ-95мс перестал следить за вылетами стратегической авиации
после пусков были вылеты минимум 3 бортов ТУ-22М3 (а то и больше) - они уже отстрелялись
Днепр, пожалуйста, не выходите из укрытий