Привіт дівчата!
Пишуть, вже 7 бортів прямує до пускових рубежів, я так розумію, сьогодні знову?(
Також БПЛА на півночі.
БрЮнЕтОчКа77777• 22 мая 2023
Ответ дляAriZonA777
Это ужас, уже со счета сбилась, как громко
Ужас! Читаю новости в шоке! Берегите себя!
Попередні рази кошмарили Київ сьогодні вирішили до Дніпра до*батися, тварюки?!((
Life is Beautiful• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вибухів?!?! Чи пво?
Я боюсь підходити до вікон. Надіюсь, що збивають.
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 22 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
І традиційно бажаю русні скоріше сдохнути від своїх ракет і шахедів. А наші вояки їм ще добавлять!
Давили вас, руснявых мр@зей - давить и будем!
Я только что офигела.
БрЮнЕтОчКа77777• 22 мая 2023
Ответ дляSvetrise
очень. очень страшно. смейся плачь делай что хочешь.. стакан с водой в руках трясеться, а еще надо сделать вид, что все будет хорошо. потому что детям страшней чем нам взрослым
Какие ж они твари конченные, русня проклятущая!
Мабуть, через брак ракет ці падли запускають вінігрет з різних носіїв і номенклатура типу, а потім скеровують на якийсь один регіон.
Висновок: максимально потужне ППО потрібне в кожному великому місті, особливо в ближчих до їбанаріума.
Николь1986• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Ааа
Ви ще звуки не вивчили
Я тоже не выучила. Мне все громко и страшно, разницы не вижу, как говорят глухо, раскатисто, еще как-то там. Мне все оно одинаково.