Забула що?• 22 мая 2023
Сковородка гриль
Стоит покупать ? У кого есть она что готовите?
Пишу з калідору• 22 мая 2023
Нет у меня ее, хоть и хотела.. купили тефаль оптигриль.
За вас она не пожарит
Вмію заміряти найкраще• 22 мая 2023
В мене гриль сковорода тефаль за 800грн...чоловік іноді готує стейки. Смачно. Краще ніж на звичайній сковороді, але із нормальним грилем це не зрівняється.
Не скажу, що я аж дуже в захваті. Норм.
Забула що?
• 22 мая 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Не скажу, що я аж дуже в захваті. Норм.
Дякую за відгук просто побачила супер скидку на не її в еві.
пьЯНА• 22 мая 2023
У мене сковорода-гриль чавунна. Обожнюю її, часто користуюсь. Стейки часто готую. І лаваш на грилі.
Барвіночка• 22 мая 2023
Ми з чоловіком купили хорошої якості гриль сковрідку, але я нею користуюся дуже рідко, коли смажити на ній дуже багато диму, в квартирі, і потім довго вивітрюється, не люблю я обвуглену їжу шкідливо це.
Забула що?
• 22 мая 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ещё и цена такая... я биол купила чугун.
Мені подобається дуже рондел у мене вся посуда цього бренду.
Зоя Жорівна• 22 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
Я купила однажды рондел сковородку, обычную. После тефаля. Она облезла за три дня, отнесла в магазин.
Комиссия50%• 22 мая 2023
По мне, так выброшенные деньги.
Кстати, была сковорода рондел, через 3 месяца начала облезать. Качество ни какое
Забула що?
• 22 мая 2023
Ответ дляКомиссия50%
По мне, так выброшенные деньги.
Выброшенные на рондел или в общем на гриль
Заюшка_хозяюшка• 22 мая 2023
Була, не прижилась. Кришки до неї нема, та і на чавунній краще смажиться
Комиссия50%• 22 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
В общем на сковородку гриль.