Почитала телегу, наші всі радять , ну і по ходу спать сьогодні мені не обломиться
KateFrosty• 22 мая 2023
У сусідній темі ми вино і джин тонік з цукерками пропонуємо для цієї цілі. Вам що більше смакує?
alenka3108• 22 мая 2023
Ответ дляamvroziya
Все будет хорошо. Мой уже 9 месяцев как в плену. Но я верю.
Тримайтеся. Просто обіймаю вас) в нас друг в полоні, цивільний, в Бучі взяли 16 березня 2022...
Танюшка І.• 10 июня 2023
Ответ дляYarosh10
Я просто хочу, щоб мій чоловік вийшов на зв‘язок, а той Белгород хай горить синім полум‘ям…(((
Бажаю найшвидше дочекатися на бажане та взагалі повернення додому!!! Найшвидшої нам перемоги!