v.melnik_km• 22 мая 2023

Ну що, запасаємся попкорном?)

Мадяр обіцяє кіно сьогодні, чекаємо з нетерпінням😉
GirlSuper• 22 мая 2023
Верим?

автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляGirlSuper
Верим?
Пробуємо, а що залишається нам робити?) як буде, то добре. Маю надію, комедія, бо фільми жахів ми і так майже щоночі бачимо😭
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
У меня есть запасы попкорна
KateFrosty• 22 мая 2023
Не люблю попкорн. Я за вінішком) без мене не починайте!
silma• 22 мая 2023
То, что ночь будет нескучной - почти наверняка. Лучше с попкорном, чем с коньяком с гидазепамом
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
У меня есть запасы попкорна
Клас, у мене немає, але в ничці цукерок багато) сильно розпаслася, то не дозволяю собі останнім часом. А як буде привід, то чого ні?)
KateFrosty• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Запʼєте чаєм для схуднення і усьо буде ок
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
О, точно, хороша ідея, вчора якраз купила пляшку улюбленого) аби був привід, чекаємо
Teonaa• 22 мая 2023
А що за перегляд намічається? Про шо. Бо я весь день на різних процедурах де не ловив інтернет

автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
😂😂😂
nenatasha• 22 мая 2023
нарешті вночі будемо не спати не через грьобані тривоги,а через захопливе кіно)
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Думаю, Белгородська народна республіка, там такі гостросюжетні події розгортаються. А може, ще щось цікавіше) ну чекаємо)
Татьяна-bfd8• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Похудеете потом. Сейчас не время)
damjana• 22 мая 2023
Пойти чтоль и мне винца купить
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляdamjana
Пойти чтоль и мне винца купить
Давайте, долучайтесь до компанії)
МариЧе• 22 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Тільки джин-тонік, тільки хардкор🤘
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Та то читала чисто в каналах
Так. Там зайшли ополчєнци і наш флаг повісили десь «скраєчкк» чисто, і далі щось ждем прям вночі? Так?
чаревна• 22 мая 2023
Заинтриговал, когда уже то скоро
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ дляv.melnik_km
Чи там ще дось відбулось уже?

JaSonechko• 22 мая 2023
Ответ дляnenatasha
Не знаю, как у Вас, а у нас сегодня воют, не переставая. И по приграничным летает аж бегом(
чаревна• 22 мая 2023
А мне лысая ноющая жаба прЫгожЫн нравится, снова ноет
Teonaa• 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Що йому не слава богу на цей раз?
чаревна• 22 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Що йому не слава богу на цей раз?
пригожин обвинил руководство вооруженных сил рф шойгу и герасимова в полном провале обороны россии на фоне атаки Легиона ’Свободы России’
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ дляJaSonechko
Тримайтеся, болить душа за всіх Українців, немає спокійних ночей уже давно, дві три години сну і в телефон, де тривоги дивлюсь… люди страждають і немає тому кінця краю…
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ длячаревна
Яка чудова новина! Ще б відстрілювати один одного почали, ціни б їм не було!!!
KateFrosty• 22 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Тільки джин-тонік, тільки хардкор🤘
У понеділок? Для мене це дійсно хардкор) А вам смачного!
чаревна• 22 мая 2023
Курица с Белгорода, ревёт и спрашивает, за что?
https://t.me/ukraina_novosti/55495
Шта?
nenatasha• 22 мая 2023
Ответ дляJaSonechko
У нас останній місяць нічні тривоги та обстріли, але звісно це й близько не те, що коїться в Харкові, та інших багатостраждальних містах та прикордонні(
Тримайтесь та бережіть себе
автор v.melnik_km • 22 мая 2023
Ответ длячаревна
https://t.me/ukraina_novosti/55495
Шта?
Їх ридання усі попереду, за наші невинно погублені душі тисяч українців, час розплати настане рано чи пізно
Kakainnnnnn• 22 мая 2023
А що буде?