В моїй хаті моя правда• 23 мая 2023

ФИО в паспорте заглавными буквами

Кто получил паспорт бумажного образца, ФИО как раньше написано, с заглавной?
Оксана_Т• 23 мая 2023
да, и ещё желательно, что бы печать МВД стояла, а не миграционки

если не знать, как правильно с ними общаться, то мало кому это удаётся

автор, напишите подробнее, зачем вам это, можем подискутировать
Телефон Рубика• 23 мая 2023
Паспорти паперового зразку нині вже не видають, лише ID, наскільки мені відомо.
автор В моїй хаті моя правда • 23 мая 2023
Ответ дляОксана_Т

Паспорт хочу менять после развода, прошло правда 6 лет,но в ЗАГСе сказали не проблема, только прилично заплатить надо и айди карту вместо бумажного.
Вот задумалась, почему в свидетельстве о рождении правильно пишут, а в паспорте заглавными?
Хомо_сапиенс• 23 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Заплатить за что? За печать МВД? Іd и так выдают, это бумажный только через суд и то очень проблематично...
Тишком_нишком• 23 мая 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Меняют на айди платно как бы.
Около 500грн
-Ань-• 23 мая 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Видають. Але важко добитись, тільки через суд.
Ответ дляХомо_сапиенс
Сказали мне в ЗАГСе платить около 100 грн, они пишут заявление в миграционную службу, потом там оплачивать за паспорт внутренний и загран.
іронічна антитеза• 23 мая 2023
а вклеивают в бумажный фото по возврасту?
Обнемашечка• 23 мая 2023
Ответ для-Ань-
В ЦНАПі сказали, що не видають. Тільки фото нове можна вклеїти в старий паспорт, якщо не прострочений термін. В інших випадках ID.
Обнемашечка• 23 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Так, якщо не прострочили.
-Ань-• 23 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
Тут головне слово ’сказали’. Люди подають документи, отримують ПИСЬМОВУ відмову, з письмовою відмовою ідуть в суд, суд виносить рішення, що відмова не законна і зобов´язує видати паперовий паспорт-книжечку. З цим рішенням ідете, і тільки тоді видають.
Турботлива держава всім нав´язує шматок пластика.
іронічна антитеза• 23 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
Так, якщо не прострочили.
дякую
Обнемашечка• 23 мая 2023
Ответ для-Ань-
А чим поганий пластик? Я ще не доїхала в ЦНАП, тільки телефонувала.
Оксана_Т• 23 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тому що в паспорті великими літерами написано не ім´я людини. Згідно українського правопису (до речі, затвердженого ВРУ, він є на сайті, читайте параграф 49) з великої літери пишуться імена людей, по батькові, прізвища...

Зате імена торгових назв пишуться повністю великими літерами.

Ви читали положення про паспорт громадянина України? Ота синя книжечка, що вони видавали, не відповідає їх положенням, а ми всі отримували і питання не задавали, чому з порушенням норм видали.

Так от, на ваше ім´я було створено обліковий запис, який називається фізична особа. І ім´я цієї фізичної особи пишеться капслоком, хоча насправді це й не зовсім ім´я, а лише найменування. Можете прочитати ст. 24 Цивільного кодексу України, де сказано, що людина вважається фізичною особою. Тобто ці поняття – це не одне і теж. Є група і канал в телеграмі, де ці всі питання детально розібрані і пояснені. Завіряю, що після того, як розберетесь, ваше життя наче розділиться на до і після
-Ань-• 23 мая 2023
Ответ дляОбнемашечка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3332068
Обнемашечка• 23 мая 2023
Ответ для-Ань-
Дякую! Але все одно не зрозуміла, чим поганий пластик. Крім того, що він коштує на сьогодні 471 грн. Але суд також не безкоштовний і це може тягтися довше, ніж зробити пластиковий паспорт.
Король дивана• 23 мая 2023
Ответ дляОксана_Т

Це з серії масонських заговорів?
ВільнаНазавжди• 23 мая 2023
Ответ для-Ань-
Вы дали ссылку на тему где куча ваших постов о том как сделать паспорт-книжечку. Но на вопрос в чем же его преимущества не ответили ни здесь, ни там. Так почему же так нужна книжечка вместо пластика?
Ответ дляОксана_Т

То есть мы все считаемся не гражданами, а физическими лицами, если в паспорте написано ФИО большими буквами?
А что Вы имели ввиду, про паспорт синий, в нем написано ФИО с большой,а дальше маленькими.
Погуглила эту тему. Другие страны выдают паспорта в форме книжки, а почему то у нас кусок пластика...
Да и там тоже пишут ФИО все буквы заглавные. Кроме Швейцарии вроде. Нет там знакомых,чтоб спросить.
Цікавий писочок• 23 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
та нууу!! бачила паспорти Італії і Німеччини-пластик.
Цікавий писочок• 23 мая 2023
закордонні-книжкчки.