РокерША• 23 мая 2023
Чоловік проти, що мої батьки дарують дитині дороговартісні подарунки
Одразу скажу, що мої батьки це роблять не в мінус собі. У них декілька квартир, живуть на оренду. Зараз придбали квартиру в Болгарії і більшість часу там.
Онучці дарують досить дороговартісні речі з формату «забаганок». Чоловік проти, мовляв дідусь і бабуся мають дарувати скромні подарки. А дорожчі речі, то батьки з огляду, що вважають за потрібне. Дитині 2 роки. Тобто подарунки, то суто їх ініціатива. Я ці подарунки не прошу.
Хто правий?
Можу брикнути• 23 мая 2023
Чоловік дивний. То може він так каде, бо сам грошей не має і йому соромно
Баррикадница• 23 мая 2023
Ну, Ваш муж не может указывать, что делать вашим родителям.
Но Вы можете сказать ему, что вашей семье ещё повезло, моя мама как то подарила нам батут
В двухкомнатную квартиру, в которой живут 4 человека
Батут блин😅 дети были счастливы, мы с мужем в шоке😅 и счастливы, когда он лопнул😅
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
За что-то она вам мстит))
Баррикадница• 23 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
За что-то она вам мстит))
Мы тоже так думаем😅😅😅
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Муж не прав, особенно, если сам на дорогие подарки заработать не может.
Сірничок• 23 мая 2023
Бабуся моіх дітей чхати хотіла на думку батьків моїх дітей😂
Захотіла подарувати - подарувала)
Г@Л@В@ломка• 23 мая 2023
Насколько дороге и уместные подарки? Если айфон последней модели, то мужа можно понять
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ні. Родину забезпечує він. В цьому плані все нормально. Я думаю причина в іншому.
Просто в його ситуації він мамі допомагає матеріально. Щомісяця дає кошти. Вона не працює, хоча має змогу. Вона нашій дитині навіть коробку цукерок не подарувала жодного разу, хоча чоловік їй на прожиття дає пристойну суму+її чоловік працює.
І виходить мої батьки з подарунками, але закордоном. А його мама в годині їзди і 0 реакції на малу.
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляСірничок
Захотіла подарувати - подарувала)
Ну в мене батьки також. Вони не питають, що подарувати. Самі обирають і самі дарують. Мене ніколи не питали.
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А муж может такие подарки делать ?
Так. Чоловік родину забезпечує.
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Ответ дляСірничок
Захотіла подарувати - подарувала)
Бабусі мабуть всі такі)) Я з жахом згадую ті скляні шльопки з дитячих наборів, які моя мама купувала доньці. Як вона в них ноги не повикручувала не знаю. А донька згадує про них як про найкращі подарунки. Їй вже 20, бабусю обожнює.
Гигиенишвили• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Я теж проти коштовних подарунків, дитина втрачає азарт
2роки ще не той вік щоб втрачати азарт
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ні. Дитячі штуки, але без яких можна жити.
Інтерактивна іграшка десь за 4 тисячі собачка, дитячий мерседес тисяч 10, будиночок пластмасовий а-ля ігровий куток тисяч 6. Ну і різний одяг брендовий(цін не знаю), вони просто передають на свій смак.
Заела_пластинка• 23 мая 2023
Ответ дляРокерША
Так. Чоловік родину забезпечує.
Прочитала Ваш ответ предыдущий. Моё мнение - не обижайте родителей , принимайте подарки. Пусть своих воспитывает, или не воспитывает...
Гуляю босоніж• 23 мая 2023
То ваш чоловік заздрить. Мій теж такий. Мої батьки можуть подарувати айфон, а він вважає, що це занадто
Свій варік• 23 мая 2023
Ему стыдно вот и весь ответ. Конечно, если дедушка и бабушка сильно балуют ребёнка, тоже не всегда похвально. Но если это не каждую неделю, то почему-бы нет.
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Не кожен тиждень. Десь раз в 2 місяці приїжджають в гості.
Гуляю босоніж• 23 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Поясніть. В чому повинно бути розуміння? Звісно не беручи до уваги, що дитині 2 років ніякий телефон не потрібен
Свій варік• 23 мая 2023
Ответ дляРокерША
С пустыми руками они тоже не приедут к ребенку, правда ж? О какой сумме идет речь и какие игрушки? Можете прояснить.
Гуляю босоніж• 23 мая 2023
Ответ дляРокерША
Ось вам й відповідь. Він хвилюється, що ваших батьків дитина буде більше любити ніж його маму
Накладні мюслі• 23 мая 2023
Ответ дляРокерША
Ну так и говорите, что ваши родители в отличие от его мамы хоть дарят, а его бесполезна.
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую за відповідь.
Кіма кепка• 23 мая 2023
Якщо подарунки безпечні для дитини, то чому ні? Але з іншого боку, тут історія в тому, що ваш чоловік- батько вашої дитини і його думка має враховуватись. Бо у вас сімʼя та дитина з ним, а не вашими батьками. У нього є свої погляди на виховання дитини і було б непогано хоча б спробувати їх почути та обговорити у вашій парі, а не розширеною сімʼєю чи на порадниці.
РокерША
• 23 мая 2023
Ответ дляДобротная
А шо нынче дорогого дарят двухлетке? Яхту? Диадему с Кохинуром? Джет?
нтерактивна іграшка десь за 4 тисячі собачка, дитячий мерседес тисяч 10, будиночок пластмасовий а-ля ігровий куток тисяч 6.
Я б сама такі речі не планувала до покупки. Хоча наче матеріально не економимо. Купуємо дитині, що потрібно.