Золота зірка Княгині Анни з діамантами.
Цього разу на своїй сторінці в Instagram дружина продюсера "Квартал 95", а нині нардепа Олександра Божкова Ганна Саліванчук розповіла, що за орден вона отримала напередодні і, головне, за що.
"Я отримала міжнародний Орден Княгині Київської Анни «Честь Вітчизни» за сумлінне служіння Україні!
Ви скажете, що я такого робила, я скажу: Робила багато творчих вечорів та збирала гроші і на протязі всієї війни допомагала дитячим будинкам та притулкам для тварин.
Janeke_in_UA• 23 мая 2023
Тысячи волонтерили и до войны, и во время, но не все жены нужных людей)
Natal_ka91• 23 мая 2023
Мда, треба ж обов´язково фоточку в інсту викласти. Цікаво, волонтери, особливо в прифронтових зонах , всі мають ордени?
Natal_ka91• 23 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Ні.
Там щиро роблять свою нелегку роботу без нагород.
Вбитим волонтеркам навіть За мужність нема нагород.
Та от власне за це й мова(( образливо що навіть тут роблять різницю
Кроме того, в своих сторис Саливанчук разместила официальный документ, указывающий, за что конкретно она была награждена. В нем прописано: ’за ежедневную высокопрофессиональную кропотливую работу, поддержку экономики страны, оказание благотворительной помощи в это трудное для страны время, высокое национальное достоинство и добросовестное служение на благо народа Украины’.
Що значить високе національне достоінство хтось може розшифрувати?
Ответ дляРеверанс
Как же меня бесит вся эта гниль.Как же хочется всю эту шушеру,которая пиарится и зарабатывает на войне,когда люди донатят ,а волонтеры гибнут,помогая фронту,собрать в большую ср...ную кучу и отправить за русским кораблем.Расстраивает все это
Cvetochek...• 24 мая 2023
стыдно, когда люди такого уровня, на который их превозносят, пишут не грамотно на украинском языке. ещё и зирки получают за то, что вышли замуж за нужного человека)) вот в чем залог успеха))))