Точная копия плова• 24 мая 2023
Школы только очно ?
Вчера на собрании сказали, что школы только очно будут , никакого онлайн.
До 1 сентября , все кто не вернутся из -за границы , должны забрать документы со школы .
Можно учится в дистанционных типа оптима , Джеральце
Как у вас ?
Ответ дляKhmelnichanka
Ну взвгалі -то, як мінімум повинні бути ще й інші варіанти.
Типу сімейного навчання чи екстернату.
На базі своєї школи.
А не просто тупо вигнати всіх, хто проти очного навчання, зі школи.
В дітей і батьків має бути вибір, а не вибір без вибору.
Типу сімейного навчання чи екстернату.
На базі своєї школи.
Так сімейне є
Баба_Воля• 24 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Произошедшее в Броварах имеет посредственное отношение к войне. Халатность и трагическое стечение обстоятельств, в условиях ограниченной видимости лететь на предельно малой высоте и воткнуться в двухэтажное здание сада, окружённого многоэтажками, да ещё и время так подобрать.
А какая разница от чего пожар? От вертолета упавшего или от обломков ракеты/шахеда?
Можу брикнути• 24 мая 2023
Ответ дляПолБатона
а в чем проблема, на уроке сидят очно и параллельно подключить тех, кто онлайн и вести урок, спрашивать и тд.У нас так было. Они добъются только того, что таки большинство останутся за границей и позабирают документы с укр школ. А треба, навпаки, заохочувати людей повертатися..
це досить важко!
так як, щоб чули ті, хто в зумі, то потрібно говорити біля ноуту. але щоб активні були і працювали діти в класі, то потрібно переміщатись по кабінету.
писати на дошці так, щоб було видно тим хто в зумі, також важко.
бо інколи і провода і столи в кабінетах не розташовані так.
інтерактивні дошки є не в усіх кабінетах.
і це лише технічні причини.
а є ще і інше, що замість 35 учнів в кабінеті, в тебе з´являється два кабінети...бо є зум. і реально працюєш однак з тими, хто очно в кабінеті, бо їх 25, а ті, хто в зумі тихі і їх всього там 5-6
і це лише технічні причини.
Молчавочка• 24 мая 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Прифронтові міста це Херсон, Нікополь, Харків. В Павлограді школи офлайн працюють.
Це міста, а я про область
Ответ дляБаба_Воля
Я тоже выходила. Ну....в Броварах в садике некоторые из персонала так и поступили, а кто-то пытался до последнего детей спасать, но всех не спасли и сам пострадали.
У меня самой маленькой ребенок, я и до этого не очень в сад хотела отдавать, а после того случая и вовсе передумала. Да, мне тоже надо на работу и надо за что то жить, но рисковать ребенком я не готова, лучше буду одними кашами питаться.
В Броварах загинули тільки діти ,які були з батьками.Навіщо вигадувати?
ЯсноВидящая• 24 мая 2023
Мы учимся в Оптиме, но официально числимся в нашей школе по району как на домашнем обучении. раз в полгода пишем контрольные работы. Раньше просто приходили и дочка писала, теперь онлайон присылают задания.
Можу брикнути• 24 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Не треба приїздити
Заява пишеться і фото заяви відправити
Положення про сімейну освіту носить загальний характер і стосується всіх державних шкіл без винятку. Адміністрація школи не має жодної законної підстави відмовити батькам, які хочуть перевести свою дитину на сімейну форму навчання.
Заява пишеться і фото заяви відправити
має. якщо дитина, навчаючись на сімейній формі навчання, буде мати оцінки 1-6 балів по всім предметам, то це причина відмови в сімейній формі навчання. бо батьки не справляються з навчанням дитини.
40каградусная• 24 мая 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А все ж де це такі сховища на 500-800 дітей? У нас максимальна ємність 120, ще учителі. Всіх одночасно на очне вивести не реально.
У нас на 300 ч бомбосховище через дорогу від школи.Навчаються у 2 зміни.
Меряю от 0• 24 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ми на сімейному. Найбільше вчимо математику, англійську та українську. З цих предметів маємо репетиторів. Історія та біологія - однакові програми. Георафія не скаладна, читаємо, тести в Класрумі виконуємо. А от з літературами біда. Слухаємо аудіо творів, влітку читали, але там, твори діти писати не можуть. Все це треш, звісно, діти дуже виснажені. Але в Україну ми не повернемось до кінця війни. Будуть насідати - не повернемось взагалі.
Це добре, що ви відповідальна мама і залучаєте репетиторів. Але ж таких свідомих, як ви-одиниці. Шкода дітей, справді. Вони ні в чому не винні, але замість того, щоб гуляти і насолоджуватися дитинством, вони мусять опрацьовувати дві навчальні програми
Істеріомама• 24 мая 2023
Нет не только очная. В Киеве, например есть отдельные дистанционные школы. Те кто хотят дистанционно переходят туда.
А как вы хотите, чтоб учителя ’ и там и тут показывали?’ Или чтобы учителя один урок 2 раза читали?
Экстернат, семейную и патронат никто не отменял.
Баба_Воля• 24 мая 2023
Ответ дляalina 94
Что выдумывать? Обгоревшая девочка, которую через окно доставали одной из последних это мои выдумки? Да, она живая, но очень пострадала.
Дома у вас один (два, три) свой ребенок и вы бросив все будете его спасать, а каким по очереди из 20-30 на спасение будет ваш ребенок в школе вы знаете?
Вообще это реально цирк, при ОРВИ детей почти 2 года дома держали,Иа когда летают ракеты, то норм, можно в школу ходить....
Ответ дляКуплю орехи
мы ж определились, оставшиеся в Украине, меня в октябре уговаривали выезжать, сьездила к сестре в ЕС и вернулась. потому что выбор сделала и живу, дите тут очно учится, ходит на плавание и айкидо, едет в Карпаты через неделю с детками в лагерь, мы живем, а не держимся паузы
Круто, что вам есть где жить и не нужно делать паузы.
Ирина Веселуха• 24 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
В Австрії, наприклад, не задають домашні завдання. Українців не опитують на уроках, вони ходять туди просто посидіти, бо не можна не відвідувати школу.
Ответ дляМожу брикнути
Ну в моєї всі оцінки вище 8, крім хімії
І на 6 там не має чого здавати
Це по досвіду цього року, на 6 - перший блок питань
І питання однозначно легкі
По типу, яка площа України ( географія )
Чи якась визначна дата ( історія )
Фізика, в якому взутті скоріше замерзнуть ноги .
Чи от щось подібне елементарне з іншого
Не здати на 6 треба постаратися
І на 6 там не має чого здавати
І питання однозначно легкі
Чи якась визначна дата ( історія )
Чи от щось подібне елементарне з іншого
Не здати на 6 треба постаратися
А_я_ЛОЖУ!• 24 мая 2023
Правильно, мають зараховувати навчання в закордонній школі. А не так, що дитина тягне дві школи, бо батьків залякують, що в українську не візьмуть у той клас, де навчався. Це взагалі вже! Як у Німеччині, Британії беруть дитину до школи по віку, забезпечують усім необхідним і навчають. А в Україні не те, що підручників немає, а знов поновили побори на ремонт туалетів та інтернет. Я вважаю, якщо є можливість, нехай дитина навчається в іноземній школі
40каградусная• 24 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
Які ракети літають вдень над Києвом наприклад?Це було останній раз у жовтні місяці .В школі є бомбосховище,при тривозі дітей евакуюють дуже швидко,через 5 хвилин,син вже дзвонить зі сховища .Який сенс сидіти вдома ,де сховища немає взагалі?Ми сиділи до нового року на дистанційному, з січня навчаємось очно,сподіваюсь і далі так буде.
40каградусная• 24 мая 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не знаю щодо Британії,але в Польщі зараховують на клас нижче.
Наизнанку• 24 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
З іншого боку, всі кажуть про демографічну кризу, переймаються , щоб жінки з дітьми повертались додому, і тут таке...Обрізати доступ до укр.шкіл. Якось не розумно. Якщо що, то ми в Україні, але я таке не підтримую.
створюються всі умови для того, щоб діти не повертались в Україну.
Г@Л@В@ломка• 24 мая 2023
Ответ дляБаба_Воля
Нет разницы. Но в школе ваш ребенок под надзором тоже. И будет эвакуирован в подвал или убежище во время тревоги. У меня из окна виден вход в одно из убежищ, никто туда не ходит (и детей, на удалёнке которые, не водит), а из школы водить будут, ибо никому лишний головняк не нужен.
Незламна Україна• 24 мая 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Вам нравится Оптима? Они по программе НУШ идут?
Меряю от 0• 24 мая 2023
Ответ для40каградусная
У лютому. А може у березні. Але про жовтень -це не правда. Спокійних днів між масовими обстрілами було рівно 51.
Бибер-анонимер• 24 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Мова не про Харків
А про що?
Харків теж збирається виводити. Все це поки неофіційно,но чула вже багато разів від різних людей зв´язаних з освітою
Баба_Воля• 24 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Сидение в сыром подвале такая себе перспектива, а об остальном я уже писала выше, мой ребенок в школе/саду это всего лишь один из..., а дома я первым его спасать буду.
Баба_Воля• 24 мая 2023
Ответ для40каградусная
Та на прошлой или позапрошлой неделе утром летали. И точно это было не в октябре, в марте или апреле были дневные тревоги.
Точу ляси• 24 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну так местные власти могут быть не согласны. Есть здание школы, вокруг нее жилая застройка, полно желащих эту школу посещать, но ’мест нет’, при том что в онлайне на уроке 60-70%. Разумнее всех офлайнщиков собрать вместе, организовать и остастить отдельную школу, заточенную исключительно на дистанционное обучение.
А то, что кто-то хочет остаться в своей школе, так Петрик из соседнего со школой дома тоже хочет не ездить каждый день на автобусе, но не может из-за Марьянки в другой части глобуса.
Мне кажется, что сейчас не то время, чтобы распылять средства на тех, кто, в большинстве своем, в доходной части бюджета не участвует, а в расходной участвовать хочет, причем тем способом, который ему удобен.
Участвуют. С чего вы взяли, что не участвуют.