Трусиковед• 24 мая 2023
Запровадили окремі купе для жінок
Щоб жінки почувалися у безпеці. Мені здається треба все роздільне зробити: кафе для жінок, вулиці для жінок, робота тільки з жінками, щоб жінки і чоловіки взагалі не пересікалися і відчували себе комфортно. Згодні?)
Результат:
вже голосів:
63 (58.33%)
Я за!
45 (41.67%)
Я проти!
Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну я скажу що я пожаліюсь провіднику
А он приставит нож к горлу и скажет «пикнешь, прирежу». А вокруг никого, это не лавочка в парке, понимаете разницу?
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
А что ж так? Почему не показали?
Ну питання у вас звісно жесть
Доль Чекомбана• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ні звісно. Я сказала що йдемо до мене додому(я злякалась і вирішила його обманути) а якщо у нього ніж був? Плюс він по сторонах оглядався. Ми з ним пішли і коли дійшли до зупинки де люди були я пішла швидко додому
А цій жінці теж пощастило, тільки трішки меньше. І вона не сама їхала в поїзді з чоловіками, там люди були, уявляєте? Хочете так само? Хоча я впевнена, що ви або троль, або мужик, який дрочить в поїздах на когось. Бо жінка нормальна не може бути такою і не буде придумувати про якусь ненависть до чоловіків, де її немає.
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Потому что у вышгородской ваты все не слава богу
Просто интересно в чем криминал, может я чего то не вижу. А вот про вышгородскую вату напрасно, лучше не делать поспешных выводов.
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Понятно. Жалкая тролиха
Я сказала правду. Дякую за підтримку
Ростки жимолости• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Понятно. Жалкая тролиха
Похоже на то( И не зазорно же на такую тему троллить
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Не пытайтесь разговаривать. Она тролиха бездарная. Вон там высрала уже опус как ее насиловали и в лес возили. Можно расходиться
Губной рояль• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я взагалі люблю залізти на другу полку зверху і нікого не бачити там ))) дивитись у вікно і кайфувати) а якщо що то дам своєю смердючою ногою по голові якщо полізе)
Это просто слова. Женщина не сможет физически противостоять даже не самому сильному мужчине. И для вас специально будут смешанные вагоны. Не все вагоны будут раздельными.
Лиса Патрикевна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Так. У мене тричі були такі випадки. Одного разу в парку підійшов, іншого разу підсипав мені щось і згвалтував, інший цей то мені подобався пообіцяв що нічого не буде просто покатаємось завіз у ліс і сказав що якщо не буде сексу виставить мене з машини, вночі у лісі((( і я себе звинувачую у всіх випадках(
І ви тепер настільки боїтеся чоловіків, що навіть якщо вам некомфортно в одному купе з трьома п´яними чоловіками, ви все рівно будете робити вигляд, що все добре, щоб навіть своїм обуренням не викликати їхнього гніву. І звинувачуєте інших жінок, що вони, такі-сякі, відчувають в собі силу і можливості робити так, як їм зручно і хочеться. Це так дивно і так сумно.
Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я еще не прочла, ппц
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ну я звісно надіюсь що такого не буде. Впринципі така ситуація може статися будь-де..
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Жалуйтесь. Пусть посидит в бане
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Не позорьтесь со своим мерзким троллингом
Ростки жимолости• 24 мая 2023
Ответ дляГубной рояль
Так более того - большинство вагонов так и останутся смешанными. Просто появляется дополнительная опция, не понимаю, что в этом плохого и кому это мешает)
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Жалкий троль. Как быстро скачет от : ой тупые феминистки гы гы и ущемление мужчин до ой меня насиловали во все щели и возили в лес. Неправдоподобно совсем
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Жесть(
Губной рояль• 24 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Автору мешает) она будет завидовать женщинам в женском вагоне)
ХуАнита• 24 мая 2023
Я за,а ещё я очень хочу,чтобы были вагоны ’для взрослых’, как отели,чтобы с детьми туда нельзя было. Готова переплачивать за место в таком вагоне.
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Хто сказав що мені норм? Ви близько не пережили те що я. І суть моєї теми в іншому
Бубль Гум)• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А вот мне не нравиться что напротив меня в поезде сидит немытый мужик с пивом... Пусть сидит в вагоне с мужиками, может проучат.
Я колись їхала студенткою, плацкарт, я на нижній полиці, дівчина на нижній полиці, і два хлопці на верхніх.
Один хлопець ліг спати, другий пригощав нас маминими пиріжками, був трохи напідпитку і ще мав пляшку пива 0,5. Ввечері він збігав до провідника і приніс нам з дівчиною ковдри, бо було холодно.
Але.
Вночі виявилося, що остання пляшка пива була зайвою, і він почав мочитися, не встаючи і не прокидаючись.
Бідна та дівчина, що була на нижній полиці під ним...
Після того я брала лише верхні собі :(
Але.
Після того я брала лише верхні собі :(
Паратруперсупер• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я просто жартую ) мені смішно з феміністок. Ну реально, якщо всюди небезпека то для чого взагалі з чоловіками пересікатись?)
Ви недолуга (ий) по життю?
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну вы там насмехаетесь над теми,кто не хочет быть изнасилованным в поезде. Первые две страницы вы сочиняли одно, теперь другое
Трусиковед
• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я не насміхаюсь! Суть теми що жінки ніби взагалі хочуть відгородитися від чоловіків, а не в тому що вони хочуть бути у безпеці
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ви недолуга (ий) по життю?
Ага. Тут она смеется , а тут уже ее насиловали. Тролиха больная
Гарні диньки• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
До мене ні. Але до мене одного разу підійшов у парку, коли я сама сиділа і попросив показати сіськи-піську🤦♀️ Я взагалі не мізогінка, просто у мене сини, і мені трішки образливо що так їх трошки вважають такими небезпечними
Ну до вас підходив теж чий-то син. Тому ви, як мама, вчіть своїх синів ввічливому ставленню до жінок вже зараз. Якщо кожна мати буде навчати цьому своїх синів, то може і прийде час коли чоловіків не будуть вважати небезпечними.