Трусиковед• 24 мая 2023

Запровадили окремі купе для жінок

Щоб жінки почувалися у безпеці. Мені здається треба все роздільне зробити: кафе для жінок, вулиці для жінок, робота тільки з жінками, щоб жінки і чоловіки взагалі не пересікалися і відчували себе комфортно. Згодні?)
Результат:
вже голосів: 108
63 (58.33%) Я за!
45 (41.67%) Я проти!
Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
До мене ні. Але до мене одного разу підійшов у парку, коли я сама сиділа і попросив показати сіськи-піську🤦‍♀️ Я взагалі не мізогінка, просто у мене сини, і мені трішки образливо що так їх трошки вважають такими небезпечними
Показали?

автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Тогда мне вас жаль. С таким мировоззрением быть женщиной…
А справжня жінка має ненавидіти чоловіків?
Видящие_помогите• 24 мая 2023
Насчёт отдельных вагонов или купе это хорошо. Меньше храпа. Вагон ресторан и т.д, все равно
Видящие_помогите• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А вот мне не нравиться что напротив меня в поезде сидит немытый мужик с пивом... Пусть сидит в вагоне с мужиками, может проучат.
И храпит
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ну например теперь я смогу дочку 15 лет одну отправить поездом к бабушке на лето, после случая с нападением стрёмно. На Вас никогда не нападали? На меня дважды.
На мене теж. Але я якось всеодно не боюсь. Я ж у потязі де є люди, а не сама з чоловіками без нікого
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ длямладокошкина
мне было хреново( Я бы и в метро сделала вагоны отдельные,чтобы не прижимались и не лапали разные козлы
Подруга переодически ездить их Харькова к родителям в область на электричке. В половине поездок она наблюдает дрочунов. Кто дрочит на детей, кто на женщин, пару раз и на нее пытались. Один дрочун настолько наглый был, что дважды пытался рядом с ней это делать.
младокошкина• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
у меня сын.И он,конечно,нормальный. Но всем в головы не залезешь(.И ведь ничем не провоцируешь такое поведение (как могут упрекнуть).Спишь себе в спортивном костюме под одеялом.А тебе под кофточку лезут...брр
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Ни одна женщина на улице передо мной не снимала трусы, показать вагину, а мужчин таких был не один.
+++
Снегопадка• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я просто жартую ) мені смішно з феміністок. Ну реально, якщо всюди небезпека то для чого взагалі з чоловіками пересікатись?)
Ви колись піддавались насиллю?

Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
С чего вы взяли, что те, кто хочет отдельные купе ненавидит мужчин?
Я люблю мужчин, но все же в жизни это мужчины моего круга, уровня или выше, а не рандомный, возможно алкаш, насильник или маргинал.
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Это значит что общество криминализируется и маргинализируется. Хотя на первый взгляд такое разделение, конечно выглядит как защита моральных ценностей и комфорта прекрасной половины человечества
Почему криминализируется?
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Показали?
Ні звісно. Я сказала що йдемо до мене додому(я злякалась і вирішила його обманути) а якщо у нього ніж був? Плюс він по сторонах оглядався. Ми з ним пішли і коли дійшли до зупинки де люди були я пішла швидко додому
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ой капец. Понятно что с ваших сыночек получится. Не дай бог таких встретить
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляСнегопадка
Ви колись піддавались насиллю?
Не раз навіть
размахер• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Чому акул вважають небезпечними? Чому пхати руку в працюючі механізми вважають небезпечним? Чому автомобіль є обʼєктом підвищеної небезпеки? С - статистика.
Коли статистика говоритиме, що більшість зґвалтувань та домагань вчиняється жінками, то для чоловіків також зроблять окремі купе, не хвилюйтеся.
Снегопадка• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Не раз навіть
Ну ви тоді дуже стресостійка. Бо хто зазнав такого досвіду, радо скористається можливістю убезпечити себе.
Ядвига Юсьлегко• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Вы напрасно шутите, и шутите потому что на вас не нападали в поезде, не пытались изнасиловать, избить. Ездите в совместных вагонах, рано или поздно к вам пристанут, а отбившись вы вряд ли захотите повторить этот опыт
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Так вы показали мужику в парке свою сисю писю или нет? Если нет, то это дескриминация мужчин
Пописанная парта• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я жінка. Мені цікаво чому жінки проти чоловіків, але ніби і не до кінця проти. У Ірландії окремі школи, багато де все окремо. Чому тоді жінки так не хочуть? Жили б собі щасливо у жіночому світі)
Тому що у вагонах часто сплять. Якщо вам норм із сторонніми чоловіками спати, та ще у непередбачуваній їх кількості, то і купуйте в чоловічий вагон.

Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
А теперь представьте, что это купе и вы с этим придурком вдвоем закрыты. Куда поведете?
Губной рояль• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Вам нравится ехать в купе с незнакомыми мужчинами, нюхать их несвежие носки?
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Почему криминализируется?
Потому что у вышгородской ваты все не слава богу
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
А что ж так? Почему не показали?
Тут как тут• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
А до чого тут феміністки? Я не феміністка, але, об´єктивно, жінки рідше їздять нетверезими, рідше хроплять і в них рідше смердять шкарпетки. То чом би й ні?
Якось так і живу• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Дякуючи феміністкам у Вас є право на освіту і право мати власне майно, смітесь далі, коли на більше інтелекту не вистачає
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляСнегопадка
Так. У мене тричі були такі випадки. Одного разу в парку підійшов, іншого разу підсипав мені щось і згвалтував, інший цей то мені подобався пообіцяв що нічого не буде просто покатаємось завіз у ліс і сказав що якщо не буде сексу виставить мене з машини, вночі у лісі((( і я себе звинувачую у всіх випадках(
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ну я скажу що я пожаліюсь провіднику
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна
Она сделает все, что он попросит, чтобы не быть феминисткой и не обидеть мужчинку
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Понятно. Жалкая тролиха
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляГубной рояль
Я взагалі люблю залізти на другу полку зверху і нікого не бачити там ))) дивитись у вікно і кайфувати) а якщо що то дам своєю смердючою ногою по голові якщо полізе)