Трусиковед• 24 мая 2023

Запровадили окремі купе для жінок

Щоб жінки почувалися у безпеці. Мені здається треба все роздільне зробити: кафе для жінок, вулиці для жінок, робота тільки з жінками, щоб жінки і чоловіки взагалі не пересікалися і відчували себе комфортно. Згодні?)
Результат:
вже голосів: 108
63 (58.33%) Я за!
45 (41.67%) Я проти!
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Я колись їхала студенткою, плацкарт, я на нижній полиці, дівчина на нижній полиці, і два хлопці на верхніх.
Один хлопець ліг спати, другий пригощав нас маминими пиріжками, був трохи напідпитку і ще мав пляшку пива 0,5. Ввечері він збігав до провідника і приніс нам з дівчиною ковдри, бо було холодно.
Але.
Вночі виявилося, що остання пляшка пива була зайвою, і він почав мочитися, не встаючи і не прокидаючись.
Бідна та дівчина, що була на нижній полиці під ним...
Після того я брала лише верхні собі :(
Я думаю, что нужны даже отдельные поезда, а не вагоны...

Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я не насміхаюсь! Суть теми що жінки ніби взагалі хочуть відгородитися від чоловіків, а не в тому що вони хочуть бути у безпеці
Вы плохой троль. Не умеете придерживаться своей истории до последнего
автор Трусиковед • 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ага. Тут она смеется , а тут уже ее насиловали. Тролиха больная
Яка ж ви жорстока людина. Таке писати людині - дно
Prervana• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Почему криминализируется?
Потому что такие меры принимаются не с бухты барахты, а после определенного процента преступлений. Если решение принялось, значит процент возрос
Лиса Патрикевна• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Жалкий троль. Как быстро скачет от : ой тупые феминистки гы гы и ущемление мужчин до ой меня насиловали во все щели и возили в лес. Неправдоподобно совсем
Чи це якесь збочене блокування травматичного досвіду, наче ’мене гвалтували, і нічого страшного, я вижила, і інших теж нехай гвалтують, не смійте захищатися, щоб мені не було так прикро, що хтось все життя проживе негвалтований.’ Що у людей в головах.
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
А вы нет?
Ростки жимолости• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
’Взагалі відгородитися’, ну так, ці ночі, проведенні в купе, без чоловічої компанії, - звучить як тотальне відгородження від чоловіків. І ніяк інакше)
Потужна махіна• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
фото
Согласна, либо тролль, либо кукухой поехала после всего. Но думаю таки тролль
Паратруперсупер• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Хто сказав що мені норм? Ви близько не пережили те що я. І суть моєї теми в іншому
Тема огидна і ваші коментарі теж

булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляPrervana
Точно! Видать процент преступления вырос. Спасибо за разъяснение.
Лиса Патрикевна• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Суть вашої теми в тому, що якщо одна людина постраждала, то ні в якому разі не запобігати стражданням у інших жінок, щоб постраждавшим не було прикро.
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Не вырос. До женщин домогалась, насиловали и приставали во все времена и эпохи. Просто сейчас общество становится более развитым и стараются что то с этой проблемой делать. Полностью проблему никогда эту не убрать, но улучшить положение женщин можно и нужно. Насиловали и в совке и в древнем Риме
Бубль Гум)• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Не так багато народу їздить потягом.
Впевнена, що вивчать попит, а потім вирішуватимуть, чи залишити один вагон на потяг, чи зробити більше.
Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я просто жартую ) мені смішно з феміністок. Ну реально, якщо всюди небезпека то для чого взагалі з чоловіками пересікатись?)
Вам ніхто не заважає їхати в купе з чоловіками, і всім бажаючим також. Я не хочу і хочу мати вибір.
Паратруперсупер• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Дніще це ваша огидна тема
Все буде• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
А вы правда не видите разницы: ночью сама в купе с 3 мужиками или в кафе где куча народу?
Это не феминизм, а просто безопасность и комфорт
Хлопаю ресницами• 24 мая 2023
Автор, що до жіночих туалетів, роздягалень, хостелів спільного заселення?
Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну мені ж цікаво. Якщо дискримінують чоловіків і не хочуть їх бачити можна максимально зробити це. Доречі у багатьох країнах так і є
В чому дискримінація? Не дають вонючі шкарпетки вивалювати жінкпм під носа? Заважають гвалтувати в поїздах? В чому дискримінація?
РыжаяЛиса• 24 мая 2023
Почему некоторых так задевает эта новость? Что в отдельном вагоне для женщин плохого.
Не все хотят ехать неизвестно с кем и подвергать себя возможной! опасности. И так же не у всех есть возможность выкупить отдельное купе.
Мой муж, наоборот, считает это правильным решением. И его это совсем не дискредитирует

Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляD_A_V
я чоловік- я за( але ви завиєте😁)
Зніміть корону.
Гарні диньки• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Я взагалі люблю залізти на другу полку зверху і нікого не бачити там ))) дивитись у вікно і кайфувати) а якщо що то дам своєю смердючою ногою по голові якщо полізе)
То чого ж не дали свою смердючою ногою в тих трьох випадках насильства, про які розповідали? І ноги краще все ж таки мити. Чи ви думаєте чим більше вони смердять тим менше ви приваблюєте чоловіків? Ну такий собі ніякий самозахист.
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Сейчас троль сочинит и что то вам напишет. Скорее всего она не продумала этот сомненья когда решила так грязно троллить
Хлопаю ресницами• 24 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Не так багато народу їздить потягом.
Я впевнена, попит буде дуже не поганий. Я сама б маючи вибір вибирала б тільки жіночий вагон
булоТАЙминуло• 24 мая 2023
Ответ дляБубль Гум)
Не так багато народу їздить потягом.
А кто ж будет контролировать их перемещение по поезду или электричке? Уже везде опросы по поводу раздельных вагонов и все только за, особенно женщины.
Карусель-весель• 24 мая 2023
Еще бы в купе не помешала тревожная кнопка на всякий случай.
D_A_V• 24 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Зніміть корону.
нащо мені ваші корони- носіть як що до вподоби.
просто такий досвід вже є в Японії- там любили пощупати, притулитися пісюном до попи та т.і.
я кажу, що завиєте- бо чоловіки зазвичай старим жінкам та жінкам і дятям дають сісти- а жінки старим чоловікам майже ніколи за 40 років не бачив(ви просто не знаєте як це без чоловіків)
Хлопаю ресницами• 24 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
І толку?
Якщо наприклад сидить чмо і фантазує вголос як би можна було втішитись в дорозі чим допоможе провідник?
Бубль Гум)• 24 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
У вагонах є провідники.
І якщо вони й вештатимуться ночами коридорами, то нікому не заважатимуть, бо купе спокійно зачиняється зсередини.
Пліткарка• 24 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
До мене ні. Але до мене одного разу підійшов у парку, коли я сама сиділа і попросив показати сіськи-піську🤦‍♀️ Я взагалі не мізогінка, просто у мене сини, і мені трішки образливо що так їх трошки вважають такими небезпечними
Тобто, Ви не хочете, щоб сини їхпли лише з чоловіками. А чому? Вони ж такі няшні.
Карусель-весель• 24 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
І толку?
Ну тут ничего не сделаешь. А если ты лежишь спишь и кто то начинает лапать, то очень даже помогла бы. Или вообще просыпаешься, а там думать кого то на соседней полке . Чисто для экстренных случаев