Христя в тiстi• 24 мая 2023

Кто реально похудел на пп?

Если кушать 3 раза в день пп еду и 2 перекуса я похудею?
Viktiriia-ec46• 24 мая 2023
і пити воду. похудала на 20 кг. рахувала калорії. тяжко худала, тому що причиною зайвих кг стала гормонотерапія. а люди, які без цих проблем, худнуть швидше і легше
сама себе прекрасная• 24 мая 2023
Я просто считаю калории, ем что хочу.худею реально
автор Христя в тiстi • 24 мая 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Сколько кушаете?
oboeva• 24 мая 2023
кто же знает сколько вы еды будете есть
сама себе прекрасная• 24 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Сколько кушаете?
В смысле сколько? В основном три раза, бывают перекусы ,а может и нет
Курочка• 24 мая 2023
Ну это смотря что Вы имеете в виду под ’кушать’ и ’перекус’. Может у Вас порция жареной картошки считается перекусом.
Калории нужно считать. Секрет прост! И да, на ПП даже без спорта реально похудеть. Проверено.
Первоклашка Я• 24 мая 2023
худею. каллории считаю, 1200, и зал
Я_канеша_извиняюсь• 24 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Схудли на пп, коли ще були на гормонах?
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Схудли на пп, коли ще були на гормонах?
після гормонів, на ПХ (правильне харчування)
Я_канеша_извиняюсь• 25 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
А довго приймали гормони? Я за 3 місяці на регулоні дуже набрала вагу. Ви на гормонах теж набрали?
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
я більш важкі гормони приймала, теж 3 місяці, а відновлювала організм після них 3 роки. набрала 20 кг. поставила собі додаток ’таблиця калорійності, мені розрахувало 1100 ккал. на них я не худла зовсім. тоді я перейшла на 600 ккал і 1200 по вихідним. за 10 місяців схудла на 10 кг. а решту скидала ще два роки. потім я залишила підрахунок калорій, після 3 років і їла далі все відрами і не поправлялась зовсім. але я відновлювала ще гормони щитовидки, жіночі гормони, гормони молочної залози.
Я_канеша_извиняюсь• 25 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ви молодець!!!! Мені вже 43 роки, дуже переживаю, що не зможу схуднути після гормонів
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
тоді мені було 36, на сьогодні 42 р.) в минулому році знову гормонотерапія, знову +20 кг. їм десь 1000 ккал, не худну. ви пийте ще воду, приймайте омегу № на постійній основі, вона з часом почне вирулювати ваш гормональний фон
Надежда_Петриченко• 25 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Подскажите что за омега №?
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
Ответ дляНадежда_Петриченко
Подскажите что за омега №?
вибачте, мала на увазі омега 3) написнуло №
Надежда_Петриченко• 25 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Дякую
Я_канеша_извиняюсь• 25 мая 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Зараз взагалі вага не знижується? Прикро. А давно намагаєтеся цього разу схуднути?