Иванка Бур• 25 мая 2023

Дуже « зворушлива» історія однієї сім‘ї. От що в людини в голові?

В групі на фейсбуку знайшла
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
я бы таким проспонсировала жизнь где-то в Мариуполе в первые дни войны

барабанщица• 25 мая 2023
Как лицемерно.
автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Така брехня в кожному реченні, я в шоці
автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Как лицемерно.
Ідеально підібране слово
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Така брехня в кожному реченні, я в шоці
ну что сказать, пророссийские черви, какие вовремя переобулись у Олечки очень удобный паспорт оказался. тут кстати тоже есть советчица поехала в рашку после 2014 с мужем, а потом удачненько война началась, теперь в Канаде они, дают советы всем
Идууу--уууу блин• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Така брехня в кожному реченні, я в шоці
В Кропивницком тихо. Бог миловал.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ой, зараз вам тут напишуть…
Ви б знали скільки таких с… наїхало сюди через Мексику… Одну ідіотку бачила, але вона можливо тут в США давно живе, хз, з геогрієвского ленточкою. Ну не падла?!
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Ой, зараз вам тут напишуть…
главное у общего ребенка гражданство рф, патриёты долбанные
Блиск думки• 25 мая 2023
Зашквар😂

Strelka_007• 25 мая 2023
Чувак може вступити в Україні в міжнародний легіон. Дружина волонтерити. Нащо їм ті Штати, якщо так люблять Україну?!))
Надежда наш компас• 25 мая 2023
Чего только не напишешь, чтобы в США поехать.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ага, а самі десь називають американців «пиндосами». Чула я вже тут таких.
Мені ще до війни одне відео на ютубі попалось, сидить таке чмо в Нью-Йорку, до нього кажуть: «какая столица мира!», а воно таке: «масква!!!»
То от якого ти тут сидиш, їдь в свою столицю.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Та там в кожного другого була мрія жити в США.
автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Ой, зараз вам тут напишуть…
Я знаю і одних таких навіть здала і ще планую.
Я знаю наших кур які за гроші узьких по ю4ю привезли
графиняВишенка• 25 мая 2023
Пойти, что ли в эту группу да напхать ему в панамку?
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
я честно не пнимаю, а с какого фига все программы доступны даже для тех у кого муж/жена граждани других стран, особенно рашки? им то есть куда ехать, пусть бы в своей парашии и сидели, никто олечку замуж выходить на заставлял за парашенца
100%• 25 мая 2023
что оно несет
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Я зараз працюю в компанії, де власники італійці. В них по сусідству живе жіночка з Криму, так от вона всім каже, що в Україні є тільки російська мова і що всі тільки російською і говорять. І що вона не розуміє, чого в нас взагалі конфлікт з рашою.
Я мягко кажучи офігіла… бо коли мене на роботі питались, яка мова в мене рідна, я сказала, що українська, вони дуже здивувались, вони дійсно не знали, що російська і українська - це дві різних мови.
От виходить через таких дур, нас закордоном неправильно сприймали і не бачили різниці
Вкаблучках• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
ну що Ви.... так було все душевно, по-домашньому, адіннарот.... такі ж ’олєчки’, прикрившись українським паспортом, вже вовсю з москалями в Європі тягаються і розказують, що ’нам дєліть нєчево’

Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
От це прочитайте, воно щей агресивне:
https://suspilne.media/391679-ternopolanku-u-vasin...
Всіх підсаджую• 25 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
Тю,у меня на курсах мужик из Луганска пошел на мероприятие по поводу 9 мая🤦‍♀️
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
я в Канаде, некоторые ’украинцы’, удивлялись, что в Канаде по поводу 1 мая и 9 мая ничего нет
автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я про перше травня не зрозуміла якщо чесно, це міжнародний день, його святкують і в Камеруні
Чесно брешу• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
И что странного? 1 мая - Международный день трудящихся
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я теж не розумію, на співбесідах по грін-кард вони допити влаштовують, багато шлюбів підозрюють у фіктивності. А тут пускають всяких.
графиняВишенка• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
От це прочитайте, воно щей агресивне:
Зря американцы так лояльны к этим мразям с аквафрешами. Эти тряпки следует приравнять к нацистской свастике. Собрали бы этих утырков и отправили на рашу.
Shoosha• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Конкретна эта программа им не доступна. Они не жили в Украине до войны.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Вони тут до всіх лояльні, але деколи то переходить межі(
Залізна тьотя• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
У моїй мовній групі така сама кримчанка є. Поки я не прийшла, вона усіх переконувала в аналогічному. І теж дивувалися існуванню української мови
КликОЛЬКА• 25 мая 2023
В смысле что в голове? Они ищут спонсора, чтоб уехать в США. В голове - желание жить в США 🤷🏻‍♀️