Иванка Бур• 25 мая 2023

Дуже « зворушлива» історія однієї сім‘ї. От що в людини в голові?

В групі на фейсбуку знайшла
Дайте вподобайок• 25 мая 2023
А по теме : радоваться надо, что они не к нам едут, а за океан ))))

автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Та чому тут радуватись? Їм знову щось від нас потрібно, як не Крим то ю4ю, як не мову то територію, як не територію то хоч унітаз і шкарпетки і ще сука така підла, нагло бреше і викручується- москальська класика
Кудряшка Сью• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
я честно не пнимаю, а с какого фига все программы доступны даже для тех у кого муж/жена граждани других стран, особенно рашки? им то есть куда ехать, пусть бы в своей парашии и сидели, никто олечку замуж выходить на заставлял за парашенца
Они ж ’могилизации’ боятся. Если б не это, сидели б на своих насиженных местах в говнорашке, патриоты сраные. Но не особо и доступны программы для таких хитросделанных. Знакомый уже больше полугода ждёт визу в Канаду (жена россиянка), думаю и не дождется.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Я почитала його коменти на фейсбуці… що сказати, він щей відгавкується там. А до одного коменту так і написав «какая разниця, из росии или Польши».
Кудряшка Сью• 25 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
А які по-вашому мають бути дії людей, які не згодні з владою і її політикою, я про росіян? Логічно що виїжджають за кордон
Хай виїжджають, тільки на самозабезпечення. Але ж вони користуються допомогою для українців, які рятуються від війни. Я про тих, в кого громадянство українське, а проживали на срасії.
Киця-бриця• 25 мая 2023
Ответ дляShoosha
Конкретна эта программа им не доступна. Они не жили в Украине до войны.
А что это за программа, подскажите, пожалуйста?
автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляКиця-бриця
U4U
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Бояться, плюс «під шумок» хочуть виїхати і податись на політику, бо вони типу проти «власті».
Одне чмо кацапське писало, щоб всі «какли» здохли, і взагалі треба нас ліквідувати як націю, я його запитала, чи вручили вже йому повістку, чи готовий йти до нас на війну, і починати реалізовувати свої «влажні мечти». То воно мене заблокувало одразу, чмоня диванна. Тільки в Інтернеті герой, а в пакетику додому вертатись не хочеться
Кумедний ґудзик• 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
На самом деле, таких молодых русских ребят которые не хотят умирать за рассею матушку очень много, особенно среди тех же айтишников. До войны смотрела блогера, Диму Нюберга, музыканта, он снял несколько роликов про войну и сейчас активно против и много пишет и снимает об этом, ходил на митинги, когда завели дело - выехал в Батуми с семьей, помог выехать друзьям, в его группе много ребят, которые выехали и очень хотят и реально стыдятся того, что граждане эрефии.
У меня сестра в Сербии Воач , в госпиталю ящик для пожертвуваний
Конверты только от . Русни « извините «, самый большой и 50 т евро был . Там реабилитация наших ребят ( про протезированием )

автор Иванка Бур • 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Я ніколи більше нікому з них не повірю, як би це не підпадало під логіку, жалість та інші емоції, вони москалі це особливо небезпечний тип створінь. Більше того, я ніколи не буда проти мови, я зі Львова і з народження спілкувалась обома, я і зараз все розумію і проти мовної агресії…..але моє серце і мозок згадує слова мого дідуся: ніколи не май нічого спільного з москалями….ніколи!!!!
вентиляторная• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
ну что сказать, пророссийские черви, какие вовремя переобулись у Олечки очень удобный паспорт оказался. тут кстати тоже есть советчица поехала в рашку после 2014 с мужем, а потом удачненько война началась, теперь в Канаде они, дают советы всем
Мабуть скоро і вишиваночки прикуплять
Забула що?• 25 мая 2023
Автор, ви хворенька
У вас своїх справ немає?
Займіться своїм психічним здоров´ям!
Вбигудях• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
А я з Харкова і розумію, що цей йобнутий сусід нікуди не дінеться, і в моїх інтересах, щоб там перемогли біло- блакитні. Це моя країна, мій дім і я не збираюсь рятуватись в Канадах і Америках, тому думаю про майбутнє. Мордор або стане іншою країною з іншою будовою, або перетвориться в пінічну корею, поряд з якою ніколи не буде миру.
Клементина• 25 мая 2023
Оооо, я теж знаю схожу історію, ось
’русафобія’
Козачка• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Я про перше травня не зрозуміла якщо чесно, це міжнародний день, його святкують і в Камеруні
Може тому що люди в курсі, що то не свято, а дещо інше?
Бараболька• 25 мая 2023
А я їх розумію, він з рф, вона з України. Їм тут місця нема, дорога тількиина чужину.
Ангел-предохранитель• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Я зараз працюю в компанії, де власники італійці. В них по сусідству живе жіночка з Криму, так от вона всім каже, що в Україні є тільки російська мова і що всі тільки російською і говорять. І що вона не розуміє, чого в нас взагалі конфлікт з рашою.
Я мягко кажучи офігіла… бо коли мене на роботі питались, яка мова в мене рідна, я сказала, що українська, вони дуже здивувались, вони дійсно не знали, що російська і українська - це дві різних мови.
От виходить через таких дур, нас закордоном неправильно сприймали і не бачили різниці
Тут зараз за мову вам розкажуть какаяразніца, главнае щоб па рузькі, і ми гражданє України, і вишенька на торті про хлопців, що захищають нас і які говорять розійською, наче вони воюють за право їм тут будувати лайт рашін версію на рузькам язикє
Кудряшка Сью• 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Щоб перемогли біло-блакитні, вони повинні боротись всереді своєї расєї, а не тікати закордон. Якщо всі більш менш адекватні виїдуть, то хто ж буде режим валити? ЗСУ? Гарно влаштувались. Доречі, я теж з Харкова.
Заюшка_хозяюшка• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
я в Канаде, некоторые ’украинцы’, удивлялись, что в Канаде по поводу 1 мая и 9 мая ничего нет
А чего вы бьетесь головой об стену? Не знали, что в Европе 1 мая - это праздник и официальный выходной?

Заюшка_хозяюшка• 25 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Да, даёт. А вот вы почему-то никак не хотите советчицам рассказать, как мужа из Украины в Канаду вывезли.
А откуда вы знаете, что она вывезла во время войны? Она же под анонимом
Заюшка_хозяюшка• 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Как же он выехал за границу, если на него завели дело? Это невозможно, его бы не выпустили, хай не бреше.
Заюшка_хозяюшка• 25 мая 2023
Ответ дляДайте вподобайок
А-ха-ха вы не в курсе что такое 9 мая? почитайте историю сколько украинцев погибли за свою родину. Это не очень умное правительство низвело заслуги наших предков до уровня поминального дня..
Я с вами согласна. Мои родные погибли за эту победу, прадед был в концлагере и мне дико теперь слышать, как эту победу просто заменяют на какое-то там примирение.
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляВкаблучках
ну що Ви.... так було все душевно, по-домашньому, адіннарот.... такі ж ’олєчки’, прикрившись українським паспортом, вже вовсю з москалями в Європі тягаються і розказують, що ’нам дєліть нєчево’
А потім воно в кокошніку ридає, що їх щимлять мовою і не дають на повну сраку любити расісю і путіна, що країна лайно, расія лутшая страна в мірє, воно б де не поїхало, то так любить свою парашку, так хоче принести розруху і війну, але в свій зажопінск їхати не хоче, їм скрізь погано, але в рашку їх обриганим кокошніком не заженеш
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляБараболька
Чому, є ріднесенька расіська, там жити і любити свого путіна до скону, але воно хоче любити його в країні цивілізованій, ще й жити на виплати
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
Автор, ви хворенька
У вас своїх справ немає?
Займіться своїм психічним здоров´ям!
Що не так? Ви лікар чи на данний час займаєтесь своїм здоров´ям?
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Я теж не вірю, це маска під якою шукають кращого життя. Ця маска аідкриває багато дверей, расіянцв зрозуміли, що під прикриттям таким легше живеться, мають пільги і багато плюшок. Кожне російське д..рьмо хоче вбивати, кожне
Пищалка• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Да, я тоже знаю тут эту советчицу , теперь она такая канадская канадка , аж страшно . ))) а еще совсем недавно , она постила тут фоточки вареников с какой то кацапской ярмарки в устьзажопинске, говорила мол очень вкусные .
Я б у таких забирала наши паспорта, в принципе не могу терпеть ушлых и хитрожопых, а уж таких, которые вспоминают про украинские паспорта когда прижало- так и подавно .
Пищалка• 25 мая 2023
Ответ дляМольфарочка
Раз ви прикопались до опонента за чоловіка, а не відповіли на її питання, то виходить, що це правда, раз ви жили на рабсії і скористалися можливістю і не так вже погано жити серед тих, хто ненавидить українців і виправдовує цю гімноріку придумоного лайна? Чому ви сидите на українському форумі?
Это истинная правда . Эта мадам жила в рашке, а как началась война , достала украинский паспорт и переобулась
Нічний дожор• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
И у меня такие есть)
Заюшка_хозяюшка• 25 мая 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вот интересно, вы вот это все этим самым хлопцям, в лицо бы осмелились сказать? Уверена, что нет.