Иванка Бур• 25 мая 2023
Дуже « зворушлива» історія однієї сім‘ї. От що в людини в голові?
В групі на фейсбуку знайшла
Инфотуфелька• 25 мая 2023
Тю. Нічого страшного тут нема. Пристібались на ровному місці. Наша дівчина заміж вийшла до війни. То тре було розвестись чи що? І добре що дядько той з мордору звалити та сім`ю увести хоче, чи краще б хотів нас вбивати?
Дивна ви. На війну йти в не свою країну, щоб жінка повісилась від депресії? Він не у вас спонсорство питає. Чого докопались до людей?
Дрібка щастя• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Я тоже ещё рано утром прочитала старт и не поняла почему осуждают эту семью.
ИзЮмрудная• 25 мая 2023
Ответ дляЗабула що?
Автор, ви хворенька
У вас своїх справ немає?
Займіться своїм психічним здоров´ям!
У вас своїх справ немає?
Займіться своїм психічним здоров´ям!
100%
Инфотуфелька• 25 мая 2023
Доречі про Кубань - щіра правда. У мене прабабця з Кубані. Розмовляла українською (суржиком) все життя з малочку. В 16 переїхала на теріторію нинішньої України роботу шукала.
Глас_Народа• 25 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А чего вы бьетесь головой об стену? Не знали, что в Европе 1 мая - это праздник и официальный выходной?
Не був 1 травня вихідний
Всі працювали і держ установи банки теж
Деякі профсоюзи влаштувати демонстрації
Ви у всій Європі одночасно перебуваєте ?
Всі працювали і держ установи банки теж
Деякі профсоюзи влаштувати демонстрації
Малинка• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
То есть вы реально не видите в чем проблема? Эти программы были разработаны для украинцев, пострадавших от войны с рашкой. А представители страны агрессора пытаются ими воспользоваться для улучшения своей жизни.
У меня есть знакомая, которая тоже (задолго до 2014) вышла замуж за гражданина рф.; они даже пожили там пару лет и нашли способ переехать в Украину подальше от совковского режима. С начала полномасштабной находятся в Украине, волонтерят, помогают, ждут Победу в своей стране и не пытаются никуда свалить.
Ответ дляИнфотуфелька
Нічого страшного не було б, якби він не хотів скористатись програмою, яка була розрахована, в першу чергу, для українців. Якби він шукав спонсорів як росіянин, який не хоче жити в росії зараз. І дружина, до речі, чомусь обрала росію у 2014 році і її влаштовувало весь цей час життя там, навіть доньку народила
Я на хвилинку• 25 мая 2023
Ви чого? Ну шукають спонсорів, то хай шукають. Таке відчуття, що наші перечитують всі пости в фейсбуці, щоб до когось причепитися. Живіть своїм життям
Я на хвилинку• 25 мая 2023
Ответ дляnahaka
Ну то вже вирішувати уряду тій країні, в яку вони хочуть хати. Якщо вони дозволяють, то значить ту країну все влаштовує. А то, що дівчина в росію поїхала ще фіг знає коли - то й що?. Чи вона єдина? Скільки наших людей їздили до росії . Чи вже забули всі.
Мольфарочка• 25 мая 2023
Ответ дляВбигудях
На самом деле, таких молодых русских ребят которые не хотят умирать за рассею матушку очень много, особенно среди тех же айтишников. До войны смотрела блогера, Диму Нюберга, музыканта, он снял несколько роликов про войну и сейчас активно против и много пишет и снимает об этом, ходил на митинги, когда завели дело - выехал в Батуми с семьей, помог выехать друзьям, в его группе много ребят, которые выехали и очень хотят и реально стыдятся того, что граждане эрефии.
Може це проти війни, а не проти суверенітету України. У кацапів з дитинства в багатьох поколіннях є поняття хахли, чорномазі, узкоглазі, ну і далі по списку. Зневажливе ставлення до інших національностей, особливо до сусідів, яких сприймають, як молодших братів, які повинні стояти на колінах і не мати своїє національної політики і мети, тільки, придушити, насадити свой руzzкій язик, який більшість на рабсії не знає. Ось це все дає розуміння, що нам з ними краще не спілкуватись, бо вони всі хворі, будуть завжди себе відбілювати, що то не вони, це все хуйло. А їх ліберали нічим не відрізняються від хуйла: кримнаш, такі ж потворні, хитрозроблені, все виправдовуючи, брешуть, що то не вони.
Мольфарочка• 25 мая 2023
Ответ дляДайте вподобайок
А-ха-ха вы не в курсе что такое 9 мая? почитайте историю сколько украинцев погибли за свою родину. Это не очень умное правительство низвело заслуги наших предков до уровня поминального дня..
Куда тут нам, а вот на рабсії святкують нормас. Пабедобесіє, навіть, дітей немовлят одягають в військове, оце вже розмах. Знайомий ветеран ніколи не святкував перемогу, не ходив на паради, зустрічі ветеранів, йому це було важко. А ті хто пройшли війну, то розуміють скільки людей загинуло і радіти не має чому. Це день скорботи і пам´яті за загиблими.
Басноплетка• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
ну что сказать, пророссийские черви, какие вовремя переобулись у Олечки очень удобный паспорт оказался. тут кстати тоже есть советчица поехала в рашку после 2014 с мужем, а потом удачненько война началась, теперь в Канаде они, дают советы всем
І таких маса.
Спочатку бабло заробляти в мАЦкве, а як тільки війна- згадали про українські паспорти і в Європу
Иванка Бур
• 25 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Яяяяясненько😂
Я тертий жук• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
да,я тоже с Кубани(родилась там) ,прабабушка( помню её) размовляла на укр. мове,фамилия Коваленко.
люблю_тортики• 25 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Да, да, конечно, под анонимом можно написать что угодно, кто ж проверит.
Тобто ви рік перед війною жили на росії? Охрєнєть..і зручненько так скористалися українським паспортом виїхати в Канаду? Тепер зрозумілі ваші стєнанія що вам в Україні не подобалось..як можна було таким як ви давати можливість легко користуватися біженськими програмами..фу..
Вумна, аж страшно• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Это вы дивна. Все эти программы зарубежном открыты для украинцев, спасающихся от войны, развязанной россией против Украины. От чего этот дядька спасается?
люблю_тортики• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
З якої сраки тоді він корист програмою для українців? На війну йти за не свою країну не хоче, а програми для українців корист хоче..зручненько
SweetInn4ik• 25 мая 2023
Мне, с одной стороны, нравится, что такие индивидуумы переобуваются. В их мозгах хоть щёлкает, что быть украинцем-это хорошо, а быть русским-позорно. Пусть и не из патриотический целей, а из-за выгоды, но тем не менее.
Пусть достают украинские паспорта, одевают вышиванки и жрут сало)
Коханозадовільна• 25 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Если уж быть честными, то и украинцы не все го овы идти защищать свою страну, то каков спрос с него? В тех же группах по поиску спонсоров в США, Англию, Канаду очень много украинских мужчин, это должно больше смущать, или нет?
люблю_тортики• 25 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так, а яке він має відношення до України?? А взагалі біженські програми не чесні, краще б ті кошти в зброю та ПВО для України і на віднову України... і все..а то одні чоловіки на фронті а інші використ війну як шанс виїхати з України
Море_море_я_скучаю• 25 мая 2023
Вот не пойму, они уехали, хотят ехать дальше.. Что лучше воевать против Украины? Чем больше уедут, тем меньше на нас полезет..
Наша взяла• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
А почему именно в США? Не в Гондурас куда-нибудь? И не в Украину - у нас тоже есть где пересидеть, на той же ЗУ. И визы получили бы как-нибудь, не думаю, что это сложнее, чем уехать в США. Ну и вишенка на торте - имущество продали, бизнес продали, но ищем спонсора.... Молодцы!
Ms. Доброта• 25 мая 2023
Наглость второе счастье
Детишкам нужна помощь, порешайте их проблемки
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А откуда вы знаете, что она вывезла во время войны? Она же под анонимом
Потому что стрелки надо перевести или кто-то другой уже ей видимо рассказал что и как без анонима, вот она и думает что на форуме сидит 1 человек только и она.
Правда же глаза колит. Адекватный человек не уедет по своей воле в рашку после 2014, еще и когда его дом разбомбила рашка, и я не говорю сейчас о тех, кто выезжал через рашку, это совсем другое. Но тут человек сам сделал выбор. САМ. Никто не заставлял. А потом как удобно было паспорт украинский откопать и уехать по нему на загнивающий запад
Латексне альтер ЕГО• 25 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
их там 140 млн, а может и больше, а всякие маньки под водку плодятся по 1 в году, так что не переживайте, послать к нам на налоги таких убегунов будет кого. Это миф, что чем больше уедет, тем нам лучше.
Та їх з окупованих територій вже повно за кордоном, у багатьох в голові: слава росіі, ще й транслюють це іноземцям.
Не скажу, що всі, але дуже багато. У місцевих закордонних групах їх більшість, ще й верещать : не пішітє по-украінскі, ми не понімаєм. Від teaching assistent у школах теж вимагають, щоб їх дітям допомагали російською. То ж іноземці і вважають - одіннарот, громадянська війна.
Насправді, багато хто навіть і не шифруються - а шо такого, жєна украінка, імєєм право.
Крию матом страшно• 25 мая 2023
много в той группе тем от тех, кто 10 лет жил в срашке и тут вспомнил, что паспорт то есть. и можно махнуть в сша
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Тут зараз за мову вам розкажуть
какаяразніца, главнае щоб па рузькі, і ми гражданє України, і вишенька на торті про хлопців, що захищають нас і які говорять розійською, наче вони воюють за право їм тут будувати лайт рашін версію на рузькам язикє
Я вже тут таке не раз читала. Я нічого не маю проти мови, то їх рідна і це вже не зміниш, вони собі так звикли.
Але мені сказали, що не знали за існування української взагалі, через таку пропаганду, от це печально.
Цвіпканя• 25 мая 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Это кто?