Иванка Бур• 25 мая 2023
Дуже « зворушлива» історія однієї сім‘ї. От що в людини в голові?
В групі на фейсбуку знайшла
Вбигудях• 25 мая 2023
Ответ дляМольфарочка
Може це проти війни, а не проти суверенітету України. У кацапів з дитинства в багатьох поколіннях є поняття хахли, чорномазі, узкоглазі, ну і далі по списку. Зневажливе ставлення до інших національностей, особливо до сусідів, яких сприймають, як молодших братів, які повинні стояти на колінах і не мати своїє національної політики і мети, тільки, придушити, насадити свой руzzкій язик, який більшість на рабсії не знає. Ось це все дає розуміння, що нам з ними краще не спілкуватись, бо вони всі хворі, будуть завжди себе відбілювати, що то не вони, це все хуйло. А їх ліберали нічим не відрізняються від хуйла: кримнаш, такі ж потворні, хитрозроблені, все виправдовуючи, брешуть, що то не вони.
Ні, це не про Діму.
Rolovskaya• 25 мая 2023
Ответ дляКофр для ноги
А потім воно в кокошніку ридає, що їх щимлять мовою і не дають на повну сраку любити расісю і путіна, що країна лайно, расія лутшая страна в мірє, воно б де не поїхало, то так любить свою парашку, так хоче принести розруху і війну, але в свій зажопінск їхати не хоче, їм скрізь погано, але в рашку їх обриганим кокошніком не заженеш
100%, я вже вище давала посилання на цю статтю Суспільного, у Вашингтоні оце страйкувало за срашку і ледь не побило нашу дівчинку:
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
Чому цих рашколизів не депортують на рашку, нашо це гуано розкидати по світу.
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Они ж ’могилизации’ боятся. Если б не это, сидели б на своих насиженных местах в говнорашке, патриоты сраные. Но не особо и доступны программы для таких хитросделанных. Знакомый уже больше полугода ждёт визу в Канаду (жена россиянка), думаю и не дождется.
Ні фіга вони не бояться, вони хочуть чкурнути закордон і сісти на шию іноземцям, а звідти любити рашку
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вот не пойму, они уехали, хотят ехать дальше.. Что лучше воевать против Украины? Чем больше уедут, тем меньше на нас полезет..
Вони в п´яному угарі клепають тих алєжиків
Кофр для ноги• 25 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Тю. Нічого страшного тут нема. Пристібались на ровному місці. Наша дівчина заміж вийшла до війни. То тре було розвестись чи що? І добре що дядько той з мордору звалити та сім`ю увести хоче, чи краще б хотів нас вбивати?
Дивна ви. На війну йти в не свою країну, щоб жінка повісилась від депресії? Він не у вас спонсорство питає. Чого докопались до людей?
Воно їде щоб сісти на шию іноземцям і там бігати на мітинги за рашку, кацапа нічого не змінить, просто в рашці або працювати або на війну, а там можна на виплатах сидіти, отримувати допомогу.
Я на хвилинку• 25 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Яяяяясненько😂
І що ж вам яяяяясненько? Те, що треба своїм життям жити та не заглядати до інших? То будь ласочка. Тішуся, що допомогла.
Коханозадовільна• 25 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Так, а яке він має відношення до України?? А взагалі біженські програми не чесні, краще б ті кошти в зброю та ПВО для України і на віднову України... і все..а то одні чоловіки на фронті а інші використ війну як шанс виїхати з України
У него жена украинка. А все беженские программы дают право на защиту украинцу и членам его семьи.
люблю_тортики• 25 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Сподіваюсь що американці думають кому допомагати , тому що мені не зрозуміло як вони пострадали від війни? І чому в Польшу не втікають?
Коханозадовільна• 25 мая 2023
Ответ дляКофр для ноги
В США и Канаде сесть на шею точно не получится, туда как раз поехали те, кто готов работать. Кто за выплатами, те в Германию и Норвегию поехали
Коханозадовільна• 25 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ну вы сравнили Польшу с Америкой,совершенно разные страны. В Польшу и раньше можно было выехать легко. Вот для нас странно, а многие страны даже просто россиян пускают беженцами
Вкаблучках• 25 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
поляки москалів до себе не пускали і не пускають, зараз вже й білорусів перестали пускати.
Ответ дляВкаблучках
А наше консульство досі там працює
Rolovskaya• 26 мая 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ви праві, от вам ще одна неприємна ситуація в Німеччині, ну не скоти? Якраз натрапила в новинах, і це ще тільки початок виходить(
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ дляnahaka
Нічого страшного не було б, якби він не хотів скористатись програмою, яка була розрахована, в першу чергу, для українців. Якби він шукав спонсорів як росіянин, який не хоче жити в росії зараз. І дружина, до речі, чомусь обрала росію у 2014 році і її влаштовувало весь цей час життя там, навіть доньку народила
оце так наївність. Штатам на Канаді точно похрєн на те хто саме їде. Ім потрібні податкові раби. Це Вам не Європа з її соціалкою. Якщо вони САМІ видають візи членам родини украінців іншого громадянства - то це означає що ці країни згодні. Так чому ви лізите не в своє діло?
Вона вийшла заміж. Якщо у неї тут нічого не було, а у нього там було де жити (як варіант) - вона мала бомжувати, але жити тут. Та? Аби вам подобалось? Дивні люди.
Які претензії що доньку народила? Не мала? Треба було їй чоловіку ультиматум поставити - народжуватиму ТІЛЬКИ в Україні! Та?
Вам зайнятись нічим що лізете в чужі труси чи що?
Він офиційно має право на ті програми, бо Америка та Канада офіційно(!!!) дала згоду надавати візу укріїнцям та членам родини будь якої національності. Якого дідька ви всі суєте свій ніс туди?
Ось чому - чому, але нам всім треба повчитись у американців/канадців не пертися туди куда не просять зі своіми думками. Це не ваша справа куди люди їдуть, аби не перлись до нас в країну вбивати.
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Это вы дивна. Все эти программы зарубежном открыты для украинцев, спасающихся от войны, развязанной россией против Украины. От чего этот дядька спасается?
Ні. це ви наївна. Щодо програм я писала тільки що в попередньому коменті.
Цей дядько рятує свою сім`ю від війни. Бо на росії мобілізують таких як він для того щоб вбивати українців. І те що він цього не хоче робити - то є добре.
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
З якої сраки тоді він корист програмою для українців? На війну йти за не свою країну не хоче, а програми для українців корист хоче..зручненько
Я вище вже відповіла якої сраки.
Зручненько? хай би краще нас вбивати приперся, та? дочекався щоб мобілізували. Аби ваші почуття щодо ’програм для українців’ не порушувати.
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ дляНаша взяла
А почему именно в США? Не в Гондурас куда-нибудь? И не в Украину - у нас тоже есть где пересидеть, на той же ЗУ. И визы получили бы как-нибудь, не думаю, что это сложнее, чем уехать в США. Ну и вишенка на торте - имущество продали, бизнес продали, но ищем спонсора.... Молодцы!
Ви міркуєте на розуміючи ситуацію. Спонсор за американською програмою це не той, хто дасть тобі гроші на переїзд та облаштування. Америка не дає візу якщо в тебе немає в америці людини, яка б поручилася за тебе (спонсор іншими словами). Мета Америки вимагати обов´язкове спонсорство перед тим, як видати візу - щоб приїжджі не стали бомжами там (типа спонсор має забезпечити). Але за фактом спонсор просто дає папірець, на підставі якого видадуть візу. Люди які їдуть цією програмою без спонсора поїхати не можуть в принципі. За фактом люди їдуть і облаштовуються за свій рахунок. Тому ваша вішенка на торті - нерелевантна.
Чому США а не гондурас - тому що є країни куди легально приїхати, працювати та жити не можна. Це логічно, ні?
Чому не Украіна? А ви б самі тікали від війни (в його випадку від могилізації) в воюючу країну? От чесно? Отримати візу росіянину в Україні думаю що складніше ніж американську (якщо є украінська дружина). Бо треба доводити що ти не розвідник. Навіщо йому наражати себе на проблеми, коли можна не наражати? Аби кипі тіток українських добре на душі було?
Ви мене дивуєте. Тріпати язиком так легко. Чому не можна просто поставити себе на місце людини і все стане так очевидно
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ дляКофр для ноги
Ото ви гіпертрофуєте. Впадати з крайнощів в крайнощі можна, та, але чи потрібно?
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Саме так! Самий адекватний комент.
люблю_тортики• 26 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Я вище вже відповіла якої сраки.
Лицемірство лицемірством поганяє..фу і на них і на подібних вам які це виправдовують.гидко від вас. Майбуть такаж сама як ця сім´я росіяг
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Я українка і у мене нема родичів з раші.
Коли нема аргументів у відповідь - переходите на особистості. Розумію.
люблю_тортики• 26 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Є відповідь: Лицемі́рство — невідповідність слів справжнім переконанням, почуттям чи діям певної особи. Така поведінка може прикривати нещирість, злість притворним щиросердям, чесністю.
Так звана українка, дружина росіянина, після 2014-2015, тоді також загинули українці в наслідок рос агресії, переїхала жити на терит країни-агресора, а коли для укр відкрились біженські програми різко впала в депресію і згадала що вона укр, щоб комфортніше перевезти свою жопу в сша..ви це виправдовуєте значить самі така сама
Инфотуфелька• 26 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Свою альтернативу (яка б вас влаштувала) їх діям напишіть? Що вони мають робити наразі, аби ви вдоволені були? Залишатись на расії щоб той дядько приїхав нас вбивати, як інші, бо інакше сяде?
Ви розумієте що вам і так не так, і едак не так?
А вона так, вона українка. Якщо у неї паспорт є. І має право на програму. Заберіть спочатку легально у людини паспорт, а потім кажіть що вона не має право.
Тож їх сім`я офіційно має на те право, скільки б ви не синіли від злості.
Кофр для ноги• 26 мая 2023
Ответ дляИнфотуфелька
На рахунок кацапів, то я применшую