Кто заказывал с сайта sinsey как вообще доезжал посылка нормально? Заказала в первый раз вот жду что будет но посылка идёт с Польши. Какие есть подводные камни у них при доставке?
Малая Налегке• 25 мая 2023
постійно замовляю, немає ніяких каменів, інколи довгенько їде до 2 тижнів, а так все ок.
Ответ дляМалая Налегке
Дякую🙂
ТочноБудет• 25 мая 2023
Последние разы посылки приезжали очень быстро)
Быстрее чем укрпошта по Украине 🤣
Пузата Хата• 25 мая 2023
Всегда с Польши едет. Раньше за неделю приезжала. В последний раз почти 3 недели ждала
ПотеряласЯ Я...• 25 мая 2023
Заказывала до войны много раз и не только Sinsey, все было ок. Во время войны именно sinsey брала прошлым летом - все хорошо
Снегурочко• 25 мая 2023
ніяких підводних, окрім як розмірної сітки (коли наприклад один той самий розмір в різних кольорах з різніцею 1-2 см може бути) та якості деяких речей, ну і повернення за ваш рахунок
easy_tiger• 25 мая 2023
Замовлення досить швидко приїхало на нову пошту. З розмірами дійсно не завжди вгадаєш, як правильно вище написали. Я замовляла спортивні штани розміру м: дві пари нормально, одні короткі, вузькі, ще й порізані в одному місці. Замовляла куртку розміру м: дуже маломірна, не підійшла, повернула через укрпошту і швидко повернули гроші.
Ответ дляeasy_tiger
Я замовляла дитині, а перед цім мені кума приносила замовлення вона дитині моїй покупала, але те що вона замовляла було велике, тому я взяла на розмір меньше подивимось що прийде.