Катастрофа• 25 мая 2023

ви не пробачили в дружбі таке?

жіноча дружба, 20 років. одна подруга незаміжня, в стосунках з молодшим хлопцем, інша подруга розлучена, виховує одна сина-аутиста (з ним не справляється ніяк, а її подруга - авторитет для малого). подруга з дитиною дуже замучується, інша постійно на підхваті-забрати з спецсадочку, погуляти поки мама спить, нагодувати їх вдвох при потребі, іноді лишитись в неї вдома, щоб допомогти. коли в інших подруг день народення-вона сидить з малим, а мама відволікається. мама дитини забезпечена, її подруга не дуже, мама дитини іноді дарує речі з італії (секонд). потім в мами дитини з*являється мужчина(виявилось що курив траву і сидів в тюрьмі)-вона його вшиває, але він приходить під кайфом і бухий на розборки і подруга заступається за маму дитини, за що її цей нарік сильно б*є. проходить час, незаміжня дівчина бере декілька кредитів за свого шмаркача. іноді він платить відсотки, іноді вона. час йде, мама дитинки захворіває на рак. її подруга за 7 днів серед спільних друзів і знайомих збирає 3 тисячі доларів на лікування. а сама бере кредит в банку щоб допомогти подрузі. подруга їде в інше місто на операцію, з її сином залишається відомо хто. операція успішна, все гуд. але не гуд у тої, що брала кредити, бо вона розходиться з хлопцем і не витягує все платити. перепозичає де може і скільки може, але замкнуте коло. і рано чи пізно подруга після онкології взнає, що її бойова подруга в боргах. вона позичає гроші. але не вірить, що це кредити, бо тільки дура може брати на мужика (згідна з цим) а вважає, що подруга наркоманка або робить ставки. і взагалі дивується-як так дружити і не говорити що в тебе давно проблеми з грошима? на що отримує відповідь-в тебе була онкологія і не хотіла тебе шокувати. з часом відносини портятться, бо не вірить словам про кредити на мужика. борг їй віддається частинами, за декілька місяців. дружбі кінець. бо нема довіри.
ви би змогли зрозуміти такі обставини чи це край як важливо, що щось до кінця не договорити, бо жаліли що онкологія і проблеми зі здоров*ям?
OLVIK13• 25 мая 2023
Ого-го..ситуация как в сериале
double-mama• 25 мая 2023
Подруга ніколи не замислювалася, що її використовують усі 20 років?
Краля-Галя• 25 мая 2023
Якась ’дружба’ в одні ворота. Але подруга допомогла, свою місію виконала. А розраховуватись з боргами по можливості. Дружби вже не буде.
Все буде Україна• 25 мая 2023
Їздять на тому, хто це дозволяє. Але навряд чи жінка зробить висновки і щось змінить. Це ж ви себе описали?
Задираю носа• 25 мая 2023
Ви та незаміжня подруга?
Забудьте за іншу. Нехай тепер сама спробує пожити без підтримки.
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ви та незаміжня подруга?
я вже заміжня, на той момент ні
Библиотекарь• 25 мая 2023
Я не увидела нормальной дружбы - одна пользуется вовсю, а вторая приносит себя в жертву.
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляdouble-mama
чесно, на той момент ні. бо дуже хотіла допомогти . уявляла що сама могла бути на місці мами -одиночки
Библиотекарь• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
И мне не понять - мама аутиста обеспечена, у нее не было 3000 долларов на операцию и при этом вещи из Италии? Как это?
Задираю носа• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
я вже заміжня, на той момент ні
Навіть, якби ви у були наркоманкою, то справжня подруга допомогла з цим зав´язати, а не відморожувалася.
Булку Дай• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
я вже заміжня, на той момент ні
то це ви та дуринда шо набралась кредитів і доглядала чужу дитину?
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
мама забезпечена, бо її мама (бабуся дитини в Італії). забезпечена не настільки, що шикує прям на тисячі доларів, ні. але онкологія, операція, хіміотерапія немалих грошей коштує. до речі, бабуся з Італії не знала що в дочки онкологія, тому і не допомагала
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляБулку Дай
я)
Единорог помог• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
А вам більше всього треба було? Значить, не так їй припекло, якщо власній матері не сказала, що потрібні гроші. Нащо ви лізли зі своїми кредитами?
Регионщица• 25 мая 2023
Сильно смещен акцент на бедную подружку, которую все использовали. Поэтому не верю. Чтоб не чувствовать себя жертвой, надо было ротом все проговаривать «не хочу заниматься твоим сыном», «не вмешивай меня в разборки со своим бывшим», «не буду брать кредит» и т.п.
Женщина, которая с сыном, бросила мужика-наркомана и вылечились от рака выглядит более благоразумной (простите).
Я бы тоже задумалась нужна ли мне подруга, которая берет кредиты на член (сексозависимая ? или пи…да вместо мозгов).
Ло Шарик• 25 мая 2023
Я дуже сподіваюся, що це сюжет для книжки. Інакше пояснити таку саможертву важко.
І це не самопожертва, це якась довгограюча дурість.
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
на той момент я думала так, що мені дарують одяг, іноді косметику, іноді якісь продукти харчування з Італії і я маю це відробити. хоча малого я любила дуже, він мене слухав і йому було цікаво зі мною завжди. багато з ним займались , зараз йому вже 12 років і ситуація в нього досить хороша. дуже розумний хлопчик
Булку Дай• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
я)
ну шо тут можна сказати, у вас великі проблеми з головою, бо ви думаєте, шо любов і дружбу можна заслужити і вислужуєтесь перед так званою подругою, яка вас просто використовувала.
Але вона використовувала, бо ви сама того хотіли-бути використаною, а взамін думали отримати від неї почуття дружби, шо ви не одна, шо ви хороша.
Але, як ви бачите, схема не працює, бо в плані емоцій-не можна ’заслужити’ ні дружби, ні любові.
Таких, яки ви, просто використовують і викидають на смітник, все.
Вам треба пропрацювати свої дитячі травми і зрозуміти, шо ви цінна сама по собі, а не тому шо ’корисна’ -берете кредити, доглядаєте за чужими дітьми і т.д.
автор Катастрофа • 25 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
я з вами згідна. пройшло 4 роки, згадалось яка я дурна була. але суть питання не цьому, а в тому, чи прбачили би ви ту, що внесла деякий вклад в тяжкі часи для тої особи?
Вумна, аж страшно• 25 мая 2023
Незамужней не нужно было играть в няньку со всеми вытекающими
Булку Дай• 25 мая 2023
Це ж у вас уже налагоджена схема- вислужуватись шоб вас любили, кредити для тої вівці, кредити для молодшого коханця. Ви наче заробляєте любов. А так не працює.
Треба вже нарешті вважати себе достойною любові не за ’вислугу’, а просто за те шо ви є, яка б ви не була-крива, коса, стара, товста, бідна. Кожна людина достойна любові сама по собі і не треба ’вислужуватись’
Булку Дай• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
тут два питання:
який вклад вона в вас внесла?
чи треба їй ваше пробачення?

ПС чи хто кого повинен пробачати тут, не поняла
Як міряти?• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
Я вобще не совсем поняла, за что пробачати? За то что брала кредиты и не говорила о проблемах....? Тоже мне преступление века. Да, могла бы сказать типа ну ты даёшь, ты что, ещё и на что именно брала.... Типа пожурить. Но про ’пробачення’ вопрос бы не стоял у меня даже.
Единорог помог• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
Я вважаю, що вона на вас не те, щоб і образилась, щоб пробачати. Може ви були досить нав´язливі зі своєю дружбою і вона просто знайшла привід не спілкуватись з вами більше? По-іншому, вибачте, не можу пояснити всі ваші вчинки, крім того, що ви дуже хотіли їй вгодити. А вона не дуже переймалась, щоб це не була гра в одні ворота. Ви самі дозволяли себе використовувати. Думаю, ви їй просто нецікава. Діло не в образі.
Ло Шарик• 25 мая 2023
Ответ дляБулку Дай
тут два питання:
який вклад вона в вас внесла?
чи треба їй ваше пробачення?

Я теж не зрозуміла хто кому за що повинен вибачати?

Автор хоче, щоб її пробачили, що вона була лохом?
Автор, це ви сама собі не можете пробачити за те, що були в ролі безвідмовного лоха, яким користуються.
Арабелла.• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
я)
Автор вы святой человек. Хрен бы я сидела с чужими детьми, даже если б мне за это перепадали бы подарки)) и тем более хрен,чтоб я брала ради подруги кредиты. На будущее, не берите на себя чужих обязательств,еще и без обсуждения с тем для кого берете
Регионщица• 25 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик

Автор хочет вернуться в окружение подруги и ее сына. Ей тупо нравится все это. А вот у «подруги» другие ценности и она пересмотрела общение свой семьи с автором. Автор всегда видела какая у нее подруга, а вот подруга усидела автора с другой стороны. Так бывает. Вопрос потерянного доверия.
Арабелла.• 25 мая 2023
Ответ дляКатастрофа
Я вообще не поняла,что не устроило ту подругу. Скорее всего она давно хотела поссориться и нашла повод к чему додолбаться, ведь вы в остальном святая)
Телефон Рубика• 25 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик

Я теж цього не зрозуміла? Що їй мають пробачити? Всю ту допомогу що вона надала? З боргом автор розрахувалась та ще і на лікування допомогла в тому числі з тих грошей.
Ло Шарик• 25 мая 2023
Ответ дляРегионщица
Значить, не усвідомила(