Видна міленіалка• 25 мая 2023

Хто добре знає психологію??

Задали завдання сестрі, але я зовсім у цьому не розуміюсь, буду вдячна, хто допоможе!

Визначте, які з наведених нижче властивостей (8) характеризують людину як індивіда, а які – як особистість? Поясніть свою відповідь.

Старанність, низька адаптація до темряви, комунікабельність, добра рухова координація, працьовитість, емоційна збудливість, висока сенсорна чутливість, відповідальність.
ПекельнаКрасуня• 25 мая 2023
индивид это биологические черты (например, сенсорна чутлывисть)
особыстость это особенности личности (например, працьовытисть)

Червона калина• 25 мая 2023
Каким боком вы к сестре?
СвітланкаОК• 25 мая 2023
Iндивід: низька адаптація до темряви, добра рухова координація, емоційна збудливість, висока сенсорна чутливість.
Особистість - все інше.
В гости звали?• 25 мая 2023
Из всего списка, признак инвалидности, только эмоциональная возбудимость .
В гости звали?• 25 мая 2023
Да и эмоциональная возбудимость, во время войны, это норма. Смотря какие у человека обстоятельства. Это не значит, что инвалид.
ПекельнаКрасуня• 25 мая 2023
а к чему тут про инвалидность?
Місячне Сяйво• 25 мая 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
а к чему тут про инвалидность?
Т9, мабуть, у людини. Чи читає через слово. Дислексія :))))