Затишне кубло• 25 мая 2023
Рецепты с шпинатом
Девочки поделитесь рецептами.
Муж вместо, щавеля купил шпинат.
Суп с ним уже съели.
Что со вторым пучком делать?
Муж вместо, щавеля купил шпинат.
Суп с ним уже съели.
Что со вторым пучком делать?
Мозговая пилочка• 25 мая 2023
Мені подобається так: на сковородку шматочок вершкового масла, додати шпінат+сіль, перець, сушений часник, потім трохи вершків - і готово. З запеченим мʼясом - смакота)
Мозговая пилочка• 25 мая 2023
Або просто свіжий шпінат в салат з помідорами, огірками, солодким перцем
Ниф_ниф• 25 мая 2023
Омлет. Шпінат на сковорідку , трохи привялити , додати ще щось за бажанням і залити яйця+ трошки молока
Вэнди Стар• 25 мая 2023
брускеты делайте со шпинатной заправкой,чесноком и орешками + сыром или хамоном каким то.. вариантов много ..
Шиворот Навыворот• 25 мая 2023
Вафли со шпинатом и Фетой
Спагетти со сливками, грибами и шпинатом ( можно и рис так же)
Чесно брешу• 25 мая 2023
Викладаю шпинат в форму, зверху рибу, яка є, лимончиком бризнули, сіль, спеції, припекли, тоді залили вершками чи сметана з водою і допекли - виходить смачнюща риба у шпинатно-вершковому соусі
Затишне кубло
• 25 мая 2023
Ответ дляЧесно брешу
Супер. Форму чим змащуєте?
Чесно брешу• 25 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Супер. Форму чим змащуєте?
Та чим хочете) Я трішки олійкою