Та_все_ок_будет• 26 мая 2023
Скільки вже можна поправляти те волосся?)
Тема для трохи відволіктися та погомоніти) Як ви відноситеся до людей — переважно жінок, які постійно поправляють своє волосся? Дивлюсь зараз відео по роботі, а там спікерка весь виступ — майже годину, постійно поправляє своє довге волосся. Це капець якийсь) Те волосся вже лапане-залапане-перелапане. Вже б хвоста зав’язала чи що) Може б, руки не так до волосся тягнулися)
Ответ дляTaFo
не відчуваємо. ви просто хамським тоном то все написали, а коли не знайшли підтримки, почали викручуватися.
Я не шукала підтримки. Де Ви у тексті посту про це прочитали? Кокрентно і по суті. Хамский тон — лайка на людину, яку ти не знаєш. Десь від мене була лайка? Цитуйте.
Лукава_Кiшка• 26 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
І що? Я теж поправляю, а ще смикаю ногою, коли сиджу нога на ногу, і око, буває, сіпається. Кому не подобається, нехай не дивиться.
Для чого всім демонструвати, що ви невріноважена?
Ответ дляБоВжеВільна
Я так делаю при общении с людьми, которым, как мне кажется, я не нравлюсь. Неуверенность в себе и нервозность что ли..
Дякую) Спокійно розповіли про себе та свій досвід. Це дуже цінно.
Ширли-Мырли• 26 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це нервовий тік, несвідомо відбувається. А якщо хтось не розуміє, що хвороби бувають різні, то нехай іде і розумнішає, а не гуляє серед нормальних людей. Бо так вийде, якщо людина втратила свідомість, гуляючи містом, або надягла окуляри, або впала на лавку через високий тиск - це демонстрація.
Дай подивлюся• 26 мая 2023
Ответ дляПрилипало
Кстати о корнях. Бесят отросшие седые корни. Седые некрашенные сильно лучше.
Почему Вас бесят корни каких-то левых людей?
ЯНаПэПэ• 26 мая 2023
Да, это раздражает. Раздражает немного люди, которые не могут себя контролировать. Это неуверенность, такие люди не могут быть авторитетны ни в чем. Поэтому, раздражают неуверенные в себе люди с претензией на каких-то там гуру и знатоков. Теребишь волосы? Сиди и не умничай)
А ещё многие теребят их, таким образом красуясь. Такие тоже раздражают, какие-то зацикленные дурочки)
Лукава_Кiшка• 26 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Ви помітили, що смикаєте ногою- зупиніть це, хіба нога вам не підконтрольна?
Лукава_Кiшка• 26 мая 2023
Ответ дляСільський ансамбль
нервный не тот, кто поправляет, а кого это бесит
А знизу пишуть,що то хвороба, нервові тіки
Не виправдовуюсь• 26 мая 2023
Ответ дляШирли-Мырли
і я)
Ще гризу губи з середини і обгризаю шкіру навкруг великого пальця))
Це невроз)
У моєму випадку - з дитинства
Це невроз)
У моєму випадку - з дитинства
Мошей ницца• 26 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
О Боже, дівчата, спокійніше будьте) Початок теми читали чи аби відразу людину гівном полити?) Про блондинок писала не я — не знаю новіть про що там. Просто цікаво, яка у кого думка і все) Помітила за людиною таке. Всім гарного дня і меньше злоби на оточуючих, бо почитаєш коментарі, то диву даєшся. Діагнози тобі ставлять і хамлять на пустому місці. Спікерка цікава — просто помітила таке за нею, все. Не додумуйте того, чого немає.
Ви б теж спокійніше реагувала на волосся чуже)))
Ответ дляМошей ницца
Я не переходила на особистості, як було тут, знаєте.
Флюорография гуся• 26 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не приходило в голову, что человек просто волнуется?
Ответ дляФлюорография гуся
Як добре, що Ви оце сказали
Прилипало• 27 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
почему вас интересует причина бешенства каких то левых людей?