Реверанс• 26 мая 2023

У батька заступника голови СБУ знайшли російський паспорт

Батько новопризначеного заступника голови Служби безпеки Ураїни Сергія Наумюка має паспорт Російської Федерації.

Про витяг з автоматизованої системи "Роспаспорт" повідомила програма "Схеми: корупціях в деталях" на "Радіо Свобода".

Сам Наумюк раніше також підтверджував наявність громадянства РФ у батька і брата, але запевняв, що це було "вимушене" рішення "з побутових причин", і наполягав, що у подальшому його родичі від російських паспортів начебто відмовилися.

Про те, що паспорт не був анульований, свідчить його відсутність у переліку недійсних паспортів на сайті МВС РФ, повідомили.

У пресслужбі СБУ заявили, що перед призначенням Наумюк пройшов "усі необхідні перевірки", а його родичі нині "очікують на скасування громадянства РФ", але наразі "уповноважені органи РФ свідомо блокують розгляд відповідних заяв".

https://gazeta.ua/articles/politics/_u-batka-zastu...
автор Реверанс • 26 мая 2023
Вчора президент Володимир Зеленський призначив указом Сергія Наумюка заступником голови СБУ.
Торік Наумюк подавав свою кандидатуру на посаду директора Національного антикорупційного бюро.

Ідіотизм

oblaco• 26 мая 2023
Что ж он так лоханулся🤦🏽‍♀️🤣
Махлебан• 26 мая 2023
А если копнуть глубже, то у половины правительства рос паспорта
автор Реверанс • 26 мая 2023
Я не розумію, як ми іще воюємо і досі тримаємося, з огляду на те, хто і як керує державою.
Mira29-c3c3• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс

Ідіотизм
Чому ідіотизм?
Все нормально .(сарказм,якщо що).
Jave• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Бо ми тримаємось не завдяки діям ЗЕ-влади а ВСУПЕРЕЧ.. от і вся таємниця
Pavelolka• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс

Ідіотизм
А у е-рмака не проверили?

Мармедадка- шоколадка• 26 мая 2023
Ответ дляМахлебан
И если б были патриотами, то у нас была бы армия, не было взорваных складов за неск лет до войны, авиакатастрофы с будущими летчиками.... и то что сейчас гребут на войну обычных неподготовлкнных пацанов тоже виновата власть начиная с времени кучмы. ..
автор Реверанс • 26 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А у е-рмака не проверили?
Тато ермака - ФСБ-шник
Ермак - агент Козирь
Це давно відомо
автор Реверанс • 26 мая 2023
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Армію Петро більш-менш привів до ладу.
Склади перед війною росіяни позривали не тільки в Україні,погугліть .
От зараз робиться все проти армії.Від золотих яєць до російських агентів на найвищих щаблях
Мармедадка- шоколадка• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Армію Петро більш-менш привів до ладу.
Рыба гниет с головы.....Кто нам виноват что позволили пускать к власти русодрочеров. Хотя противостоять сложно, странами всегда руководят олигархи .....
автор Реверанс • 26 мая 2023
Спочатку треба вичистити зрадників при владі та чинуш, які грабують країну. Може їх спочатку треба лишити громадянства
Бо ,невідомо ,наскільки вони відстрочать нашу Перемогу.
Як це взагалі можливо??
автор Реверанс • 26 мая 2023
ермак був призначений членом наглядової ради Державного концерну ’Укроборонпром’ у жовтні 2019 року.....
катерина12009• 26 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А у е-рмака не проверили?
Та він мабуть вже з´їв його😏
автор Реверанс • 26 мая 2023
Невже хтось вірить,що ці люди хочуть перемогти!?
Teonaa• 26 мая 2023
Як де все це уже захарило, культурно кажучи. Просто немає слів. Мало того що їх не вішають, так ще й при владі вони. Нонсенс
автор Реверанс • 26 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Ті ж думки.
На фронті перемогти не можуть,діють зпідтишка з тилу
Teonaa• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Ті ж думки.
Та їх і нема на фронті. Нікого з них. Ноль. Нашо, хіба на фронті ж , чим карман і брюхо набить?..
автор Реверанс • 26 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Вони вже і набили і медалей собі навішали.

автор Реверанс • 26 мая 2023
Черговий треш
Кум єрмака, провладний н/д-слуга Коля Тищенко і Комарницький за вуха тягнуть Пліса на голову Рахункової палати.
Пліс працював на Іванющенка (Юра Єнакієвський), через нього йшли всі корупційні потоки столиці, має прізвисько Гєна 3%.
автор Реверанс • 26 мая 2023
Головою Верховного суду став кєнт портнова, який брехав у декларації, а у 2003 році відпустив з-під варти вбивцю Гонгадзе Пукача.Новий голова Верховного Суду, звісно, вогонь. Пороблено. Просто пороблено.

скрізь свої
Соната любви• 26 мая 2023
предатель на предателе сидит и предателем погоняет.
Соната любви• 26 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А у е-рмака не проверили?
ермак всех устраивает, и запад и рашу, поэтому никто его не уберет.
Апель-синка• 27 мая 2023
Интересно, а Зе какой паспорт, итальянский или израильский?