Батько новопризначеного заступника голови Служби безпеки Ураїни Сергія Наумюка має паспорт Російської Федерації.
Про витяг з автоматизованої системи "Роспаспорт" повідомила програма "Схеми: корупціях в деталях" на "Радіо Свобода".
Сам Наумюк раніше також підтверджував наявність громадянства РФ у батька і брата, але запевняв, що це було "вимушене" рішення "з побутових причин", і наполягав, що у подальшому його родичі від російських паспортів начебто відмовилися.
Про те, що паспорт не був анульований, свідчить його відсутність у переліку недійсних паспортів на сайті МВС РФ, повідомили.
У пресслужбі СБУ заявили, що перед призначенням Наумюк пройшов "усі необхідні перевірки", а його родичі нині "очікують на скасування громадянства РФ", але наразі "уповноважені органи РФ свідомо блокують розгляд відповідних заяв".
Mira29-c3c3• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Вчора президент Володимир Зеленський призначив указом Сергія Наумюка заступником голови СБУ.
Торік Наумюк подавав свою кандидатуру на посаду директора Національного антикорупційного бюро.
Ідіотизм
Чому ідіотизм?
Все нормально .(сарказм,якщо що).
Мармедадка- шоколадка• 26 мая 2023
Ответ дляМахлебан
А если копнуть глубже, то у половины правительства рос паспорта
И если б были патриотами, то у нас была бы армия, не было взорваных складов за неск лет до войны, авиакатастрофы с будущими летчиками.... и то что сейчас гребут на войну обычных неподготовлкнных пацанов тоже виновата власть начиная с времени кучмы. ..
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Армію Петро більш-менш привів до ладу.
Склади перед війною росіяни позривали не тільки в Україні,погугліть .
От зараз робиться все проти армії.Від золотих яєць до російських агентів на найвищих щаблях
Мармедадка- шоколадка• 26 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Армію Петро більш-менш привів до ладу.
Рыба гниет с головы.....Кто нам виноват что позволили пускать к власти русодрочеров. Хотя противостоять сложно, странами всегда руководят олигархи .....
катерина12009• 26 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А у е-рмака не проверили?
Та він мабуть вже з´їв його😏
Соната любви• 26 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А у е-рмака не проверили?
ермак всех устраивает, и запад и рашу, поэтому никто его не уберет.