Катастрофа• 26 мая 2023

А вам подобається Мотря, з серіалу? Спіймати Кайдаша

Я не знаю чи то актриса так грає чи персонаж такий, але вона мене дратує, разом з тею свекрухою) А ще зрозуміла наскільки гарне ім´я Лаврін)
Prervana• 26 мая 2023
Классная Мотря. Вот прям жизненный персонаж. И вообще сериал отличный, 2 раза пересматривали

Ната Шацька• 26 мая 2023
Я настільки звикла, що вона грає роль в серіалі ’ слід’, що на роль Мотрі вона мені геть не вписується. Теж був фільм, де вона грала роль свахи і пекла торти - теж там її не сприймаю.
Сумка з негодою• 26 мая 2023
Антоніна Хижняк чудово зіграла Мотрю.
Серіал дуже сподобався
мимАпроходила• 26 мая 2023
В этом сериале нет положительных персонажей.
Поэтому никто не понравился.
Сериал классный, как и ориг произведение очень достостойно!
Кофр для ноги• 26 мая 2023
Они все там не в себе. Нет ни одного норм персонажа
Виниловая пластинка• 26 мая 2023
Да, Мотря огонь. Мне она понравилась. И как сыграла, и сам персонаж. Иногда подбешивает конечно, но такие мне нравятся больше, чем та же самая Мелашка
дамаБезСобачки• 26 мая 2023
А мені вони подобаються, свекруха зачьот
дамаБезСобачки• 26 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ой, Мелашка да, ота вибішувала
Kot_v_meshke• 26 мая 2023
Меня Мелашка больше бесила, такая бесхребетная какая-то, капец. Хочется пинков надавать. А Мотря стерва, конечно, но играет классно.

Кайдашенчиха• 26 мая 2023
Я класна!
Виниловая пластинка• 26 мая 2023
Ответ дляКайдашенчиха
Я класна!
Ага, лишилось тільки Мотрею обзавестись)
hrushyk• 26 мая 2023
Ответ дляНата Шацька
А я навпаки,спочатку подивилась Кайдаша,а потім натрапила на пару серій Сліду,взагалі після Мотрі не можу на неї там дивитись
Скромняшка• 26 мая 2023
мне вообще не понятно, что она в той семье делает
правда я сериал не смотрела, только ролики в тик токе
ДелайКак_Я• 26 мая 2023
Мотря как персонаж мне очень нравилась своей активностью и тем что хотябы знала чего хочет, хотела жить по человечески. Но к сожалению граде была слишком эгоистична и недальновидна и связалась со всей той семейкой
автор Катастрофа • 26 мая 2023
Ответ дляСкромняшка
І так само) надивилась коротких відео, не знаю що до чого, але дуже цікаво) І так зрозуміла, Карпо не захотів жити в її батьків
40каградусная• 26 мая 2023
Сериал классный
Помогалочка• 27 мая 2023
Чим же Мелашка вибішує багатьох? Тим, що не нагла? Не може говорити однією мовою з свекрухою? Вона там сама вихована і не може дати відсіч.
Я не Тролль• 27 мая 2023
Серіал максимально іпанутий, от жодного реалістичного персонажу. Все таке театральне, перегране.
Обращеница• 27 мая 2023
Нет. Терпеть не могу таких конченых стерв!

Фиктивная• 27 мая 2023
Ответ дляДелайКак_Я
бо полюбила не того
Ниф_ниф• 27 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
Вона не вихована. Вона пливе за течею.
Помогалочка• 27 мая 2023
Ответ дляНиф_ниф
Вона не вихована. Вона пливе за течею.
А Мотря не за течією? Їй не подобається жити не тільки в хаті чоловіка, а й у селі. А в місто не переїзджає. Хоч могла би працювати там. Вона вміє тільки сваритись і ставити на місце, а життя змінити - ні.