Твердая валюта• 27 мая 2023

Бачили интервью Назар Грабар

Йому 30років , оба брата пішли на війну добровільно, старший його брат 33 роки загинув в грудні.
Назар був одружений із дівчиною з підстановки , кто знає чого вони розлучилися?
Вона була проти що він пішов на війну?
Конотопська відьма• 27 мая 2023
Та кто знает может давно не находили понимания
автор Твердая валюта • 27 мая 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Они пожененились в 20 году или 18 и уже так бістро развелись
По нему видно серьезный парень, герой Украины
Снежнакомка• 27 мая 2023
это какой-то пиар неизвестного никому Назара?
осень харашо• 27 мая 2023
Красунчик.

Побачила його в тік тоці, інтерв´ю почала дивитися, але ще не додивилась
Конотопська відьма• 27 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
С 18го 5й год пошёл. Столько всего бывает. Так себе решили. Нафиг оно вам?
осень харашо• 27 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Яка вам різниця, насправді?
Може бути мільйон причин.
автор Твердая валюта • 27 мая 2023
Ответ дляосень харашо
Яка вам різниця, насправді?
Може бути мільйон причин.
Цікаво
Путающаяся• 27 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Що саме видно по постановочному фото? Може, він її морально гнобив, був аб´юзером, зраджував, вживав наркоту або грав азартні ігри, або виявився бі чи геєм. Мільйон причин. І яке ваше діло? Цікаво їй. Займіться своїм життям, яке, вочевидь, нудне та нецікаве.
автор Твердая валюта • 27 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Интервью подивіться, дуже гарний хлопець, при чому тут фото
маска Ілона• 27 мая 2023
Самовлюбленный нарцисс. Столько пафоса в его видео в тик токе. Мне не нравится его надменность и высокомерие которое он демонстрирует.
Вкаблучках• 27 мая 2023
Мне он нравится
пані Солоха• 27 мая 2023
Автор, якщо ви одружитеся, а потім розійдеться, ви всім повідомите чому так трапилося?
Мудрецыха мира• 27 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
У цього нарциса вистачило сміливості і совість піти захищати країну
А не никатись і не втікати
Мюллерная• 27 мая 2023
Красивый парень,помню его по клипу ’Твои глаза’.
автор Твердая валюта • 27 мая 2023
Ответ дляпані Солоха
Если меня спросят, я расскажу чому
маска Ілона• 27 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
А не никатись і не втікати
Это никак не относится к тому как он себя демонстрирует. Мне не нравится такой типаж мужчин, влюбленных в себя. И не нужно сюда приплетать войну. У меня знакомый точно такой же, плюс ко всему бабник и изменяет жене. И тоже пошел служить добровольно, и что вы хотите сказать еще?
Мудрецыха мира• 27 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
Я хочу сказати що нікого не цікавить який типаж чоловіків вам подобається
Будьте вдячні чоловікам які захищають вас.
приплетать войну((( це взагалі фраза дурня, коли війна іде в країні
пані Солоха• 27 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Если меня спросят, я расскажу чому
Конкретній знайомій людині може й так. Але ж не будете на кожному перехресті кричати? Їх знайомі може теж знають. Та чому про це повинні знати усі?
автор Твердая валюта • 27 мая 2023
Ответ дляпані Солоха
Он медийная личность, ничего тут удивительного что люди интересуются
пані Солоха• 27 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Дійсно, чого ж не покопирсатися у брудній білизні медійної особистості))) Він не має права на особисте життя)))
Якщо б людина хотіла, то вже б все розказала, вам так не здається?