СКИБИДЫШь• 27 мая 2023

Брат по батькові

Чи спілкуєтесь ви з братом чи сестрою по батькові? Які взагалі відносини?
Я рідного батька не бачила 35 років,сама його знайшла,позвонила.
В мене є брат по батькові,але він зі мною так ні разу не спілкувався.Написала брату в соцмережі,що я його сестра, він мене заблокував.
Трішки обідно...
Ms. Скромность• 27 мая 2023
Не спілкуюся ,мені це не цікаво

хутряна володарка• 27 мая 2023
Ви їм не потрібні. Забудьте
ДолькиКабана• 27 мая 2023
А він взагалі знав, що в нього сестра є?
автор СКИБИДЫШь • 27 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Батько казав,що брат знав про мене
Бронетапці• 27 мая 2023
Знаю, що є. Не шукаю.
а раптом, думаю, люди неблагополучні, ще проблем собі набуду. Вирішила, що не треба воно мені
Проня_Прокоповна• 27 мая 2023
Не хоче з вами спадок ділити
Зам. зав. Анонима• 27 мая 2023
Не цікаво,батька не бачила років 25
Є дві сестри ...
Незнакомлюся• 27 мая 2023
Мій брат намагався спілкуватись, але..його маман зламала життя моєму братові, я її люто ненавиджу, тому і дитину її прийняти не зможу. Хіба коли вона помре.
Готова до другої• 27 мая 2023
И зачем было искать папашку и брата? Нах вам люди, которым на вас плевать?

Деметра-c3d4• 27 мая 2023
Не шукайте більше з ними зустрічі. Вас не буде картати совість, що ви не захотіли їх знайти, спілкуватися і т.д. живіть своїм життям.
ДолькиКабана• 27 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Батько казав,що брат знав про мене
Тоді дивно… значить, не хоче спілкуватись. Можливо, подумав, що шось просити будете
Плету корзинки• 27 мая 2023
Нафиг надо , нет конечно
автор СКИБИДЫШь • 27 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Можливо так і думав.Але мені хотілося простого спілкування.
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не хоче з вами спадок ділити
А придется)
Плету корзинки• 27 мая 2023
Это чужие люди, если не было общения то и не надо они мне
Плету корзинки• 27 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А придется)
Почему?
Может отец давно дарственную сделал на кого надо и не надо будет делиться, потому что у отца ничего нет
ДолькиКабана• 27 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви знаєте, краще так відразу,на березі, так сказати. А якщо б він виявився не дуже достойною людиною, чи у вас би виникли якісь проблеми через те спілкування.
Полуничка• 27 мая 2023
Я теж своїх поблокувала. Ніхто про мене роками знати не хотів, а тут раптом…
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Почему?
Если только дарственную сделал, то конечно. Тогда версия не хочет общаться, потому что не хочет наследство делить отпадает

Жертва интернета• 27 мая 2023
Тю, меня та сестра не ищет(знает, где мы живем), я ее не ищу. мне 46, ей 50....Зачем?
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
Ответ дляПолуничка
А вы их хотели знать?
Плету корзинки• 27 мая 2023
У моей дочери тоже есть сестра, надеюсь они не будут общаться, нафиг им это надо?
Что в жизни нечем больше заняться.
Полуничка• 27 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А вы их хотели знать?
Ні, тому я й не шукала їх і не писала. Родина батька мене викреслила з життя, коли мені 3 роки було. А тут раптом їм цікаво стало - мені вже нецікаво
Нервогенератор• 27 мая 2023
У меня три сводные сестры.
Мы даже не знакомы
Бабця в мештах• 27 мая 2023
Ответ дляMs. Скромность
Не спілкуюся ,мені це не цікаво
нравится быть волком-одиночкой, отшельником?
Бабця в мештах• 27 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
Хочется с родней иметь хорошие отношения. Автора можно понять.
Бабця в мештах• 27 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Он такое как отвечающие в теме - злые отшельники)
Плету корзинки• 27 мая 2023
Ответ дляБабця в мештах
Какая это родня? Это чужие люди
Бабця в мештах• 27 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Нафиг надо , нет конечно
и зря
Бабця в мештах• 27 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь