СамавиховуюКота• 27 мая 2023

Чоловік нічого не хоче

Не хоче за собою доглядати , все не цікаво, нема енергії, вічно чимось незадоволений. Це криза середнього віку (40 ще нема) , депресія чи що?
Угги в горошек• 27 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Ні, не хочеться. Ви певно не зовсім розумієте, що таке не мати сил взяти стакан, який стоїть поряд і випити води. Хотілось би жити з легкістю, але я не знаю як то.
У меня аналогично, нет сил, нет настроения. Есть деньги, но нет желания и сил их тратить. Но я в Украине, бессонные ночи и тревоги сделали своё дело(
автор СамавиховуюКота • 28 мая 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Сколько лет вы там живете?
Востаннє виїхали перед війною, раніше теж періодично жили за кордоном.
Та не реву я• 28 мая 2023
Дефіцит вітаміну Д може бути
Не цілуюсь з бодуна• 28 мая 2023
Ого! Попахивает серьезным психическим расстройством.