Всім доброго вечора. Може хто з мам стикався з цим. Хлопчику 11 років, почався інтенсивний ріст яєчок, почав скаржитись, що болять яєчки, обидва. Болять не постійно, з ранку все норм, а під вечір починають. Біль не гостра, більше ниюча. Візуально нічого не опухше, не синє, набряклості немає. До лікаря направлення виписали, але туди куди направили - там урологів дитячих немає( Вирішила спитати тут: може це пов´язано з інтенсивним ростом та зі зміною в организмі - 11 років, вже йде розвиток полової системи? П.С. до лікаря підемо 100%, але хотілось почути досвід інших мам. Дякую!
Танго утрьох• 28 мая 2023
Ездили с таким в Охматдет даже, делали УЗИ - ничего страшного, просто рост интенсивный
Ответ дляТанго утрьох
тобто таке можливо, вірно? з-за роста? Ви мене втішили, бо то ж таке важливе для хлопця)) Дякую)
Танго утрьох• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Так, нічого страшного )
Ответ дляТанго утрьох
Так, нічого страшного )
в будь-якому випадку в понеділок до лікаря будемо йти, але до понеділка - головне не посивіти))
Сама вумна тутички• 28 мая 2023
У нас було, аналізи норм, а воно боліло. Але ми пили антибіотик, сімейний врач лікував, до уролога не направляв нас, бо нічого не було складного. Після лікування вже не боліло
Ответ дляСама вумна тутички
А що саме лікували? Діагноз? Чи просто боліло і все?
Ума Палата• 28 мая 2023
Такими проблемами занимается любой детский хирург! Они же оперируют водянки яичек, варикоцеле, делают обрезания крайней по разным причинам и тд
Танго утрьох• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Не хвилюйтесь. До лікаря звісно зверніться )
Ответ дляУма Палата
тобто, якщо я звернусь до найближчої лікарні завтра (стационар, наприклад), то вони зможуть зробити огляд?
Сама вумна тутички• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Запалення яєчка, я забула як це називається. Узі робили і аналіз сечі, все норм було, причин не знаю, доктор французьський, не дуже розпитаєш. Також 11 років сину і почався розвиток.
Ответ дляПедиатор_я
У брата були кісти в обох , операція . Лікар обов’язково потрібен
без лікаря ніяк... а кісти у дитини були? це дуже складно?
Ума Палата• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
А почему в больницу? Если есть острая боль-да! Иначе, на плановый прием к хирургу в поликлинику или в частную клинику ( есть вариант попасть в воскресенье).
Ответ дляУма Палата
боль не гостра, з ранку в загалі нічого не болить, а увечері нить починає
Сама вумна тутички• 28 мая 2023
Там якщо гострий небезпечний стан, то симптоми інші. Не накручуйте себе, скоріш за все, нічого прям страшного немає, але узі краще зробити.
Ума Палата• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Если вы в Украине, то варианты стары как мир- прийти в больницу и «договориться с врачем», записаться в платную через колцентр, там точно и узи сразу могут предложить), ну или ждать прием в обычной поликлинике.
Ответ дляСама вумна тутички
Щиро дякую! Мені головне було почути, що бувають випадки, коли все норм, але болить. Ось саме для того, щоб не накрутити, бо в мережі як відкрила інфу, волосся зашиволились, одразу і закрила) Вирішила спитати мама з досвідом)) Дякую)
Ответ дляУма Палата
дякую) якщо оглянути може і хірург, то звернемось до найближчої дитячої.
Ответ дляСлоник-тоник
Вы в Украине?
так, направлення виписали, але куди направили, там сказали що немає урологів (нам до уролога виписали). тому до понеділка чекаємо, щоб до іншої лікарні звернутись, а щоб не накрутити себе, вирішила досвід мама спитатись
Педиатор_я• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Хлопець 17 років , лікар був хороший , не турбуйтесь 🌷 Лікар зберіг дітородну функцію і казав що в перше бачить одразу у двох. Причина невідома , може гормональне.
Ответ дляКотомафия
Так может начинатся перекрут яичка
хіба перекрут то не різка біль та набряклість?
Ответ дляПедиатор_я
буду сподіватись, що у малого немає такої проблеми - бо дитина зовсім
Ответ дляПедиатор_я
дуже рада, що лікар був професіоналом)) бо для хлопців це життєво важливо!!!
Я тертий жук• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
внешне будет видно, что что-то не так.
У меня у сьіна бьіл в 5 лет. Он на боль жаловался, но не плакал, т.е. я думаю, что прям дикой острой боли не бьіло. Но внешне оно подпухло, покраснело. Я думаю, что если внешне без изменений, то у вас ничего ургентного, но врач обязателен.
Ответ дляЯ тертий жук
внешне будет видно, что что-то не так.
да, до лікаря підемо 100% - краще виключити погане!
Сама вумна тутички• 28 мая 2023
Ответ дляКотомафия
Так может начинатся перекрут яичка
А может и не начинаться
Бентливуман• 28 мая 2023
Ответ дляОльга Прохода
Боже, як же ви трясетесь над тими яйцями. Купа знаків оклику.
Нема там нічого життєвоважливого, це не серце.