HelloKitty18• 29 мая 2023

Хвилювалка, що всі спите?

Ирина 789• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Хз, в основному з півдня. З півночі с300, я так розумію. З усих боків летять, бо ці щури в істериці таке роблять.
Они разве долетают до Киева?
antoninalav• 29 мая 2023
есть воздушные цели в сторону Тернопольской области

ПОЖАЛУЙСТА - среагируйте на тревогу

это очень важно сейчас

Киев пока минус по угрозе

мне неизвестен тип ракет на сейчас, есть только версии
Летять на ЗУ
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляИрина 789
Они разве долетают до Киева?
Балістичні так, с300 ні - прикордонні області вигрібають. Вони ще понатягували іранські трактОри і над Дніпром їх запускають, потім ця зграя розлітається в різні боки по всій Україні. Видно над річкою низько летять і їх не можна зафіксувати.
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Поділ і Оболонь уламки. Було дуже чутно, навіть нам на Соломі
Николь1986• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Думаю, весь Киев слышал
Ирина 789• 29 мая 2023
ТГ каналы пишут, что запуск вроде был с брянской области
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Думаю, весь Киев слышал
Збили на щастя. Напевне якась дуже велика дура летіла
автор HelloKitty18 • 29 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Думаю, весь Киев слышал
Так,будо дуже голосне, небо було в смугах білих від ППО, будинок здригався
автор HelloKitty18 • 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Це жесть як в якомусь бойовику, кусок ракети горючий впав на дорогу.
Николь1986• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Это наша теперь реальность надолго
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Подзвонила свекруха і давай лічити ті ракети над головою. Я поклала слухавку. 😐
Ирина 789• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Капец просто!
Чомучка• 29 мая 2023
Засинала під тивогу - прокинулася - ще тривога.
Правда, вже інша, але то несуттєво, таке враженя що всі 7-8 годин мого сна була тривога.
Худоба кацапська, бодай вас чорт забрав.
Кузякин• 29 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Это наша теперь реальность надолго
Чё каркать?
Николь1986• 29 мая 2023
Ответ дляКузякин
Чё каркать?
А это неясно? По- моему вполне.
Кузякин• 29 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
А это неясно? По- моему вполне.
Ну неееет. Плюс раньше не все сбивали, а сейчас вся срань сбивается. Так что есть надежда
Николь1986• 29 мая 2023
Ответ дляКузякин
Нет, то что сбивается, то это прекрасно, но сколько оно, блт, еще будет лететь?! Вопрос не к вам, конечно. Нам наши западные партнёры говорят, что они с нами будут до конца, но вот эту фразу я уже реально иначе воспринимаю. Она меня пугает. Ракет у этих долбодятлов до хера. И так теперь до конца войны каждую ночь и каждый день?! А конец войны не близок, увы.
Николь1986• 29 мая 2023
Ну что, давно не виделись
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
То мій вид з вікна)
Ви точно знаєте
Знаю) мое дитинство пройшло биля дитжд)
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Знаю) мое дитинство пройшло биля дитжд)
Як Ваш день?
Я навіть встагла трішки поспати, бо хз коли знову вийде
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Як Ваш день?
Вітаю! Мені повезло всі бахи в дорозі була нічого не чула. Мабудь треба ввечері поспати перед всенощною)
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
А я навіть в метро одразу вирішила йти, та поки штани натягувала вже було гучно+ дочка була не поруч+ звязку з нею не було, думала остаточно чекануся за ті пів години
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Треба бути насторожі гулієв днем писав вони ще будуть так лупити
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Так,вже тільки 6 хв (
Кузякин• 29 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Несколько дней назад обстреляли шахедами пригород Харькова. Я все слышала и видела и руки дрожали полдня. Потом сутки ходила никакая.
Но надо как-то себя брать в руки, надеяться на лучшее, если выехать не получается
Николь1986• 29 мая 2023
Ответ дляКузякин
Да, соглашусь, надо.