Ответ дляAlex_Kri
в других темах волнуются
А я думаю, що це за тишина.
Ответ дляmanu1
Я не сплю, получилось поспать пол часа, как и вчера
А я минулої ночі спала добре після сидру, а сьогодні не заснула, якось не до сну.
marinamagic• 29 мая 2023
Вчора якось частіше поновлювали інформацію в тг каналах, а зараз якась тиша....це ще більше додає хвилювання🥺
Ответ дляmarinamagic
Я боюся ракет, коли шахеди я лягаю спати.
Я як згадаю минулий рік ті постійні прильоти із жертвами, охоплюює страх
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Вчора так гепало що пздц! І все це через шахеди...
marinamagic• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
А в мене вчора діти ніч спали в коридорі на підлозі(( бо дивлюсь, ті уламки шахедів постійно кудись падають
Ответ дляhealer09648293
Я все проспала, проснулася,о 4 годині і щось трішки чула вибухи.
Ответ дляmanu1
А кому что страшнее, шахеды или ракеты? Я больше ракет боюсь, да и вообще звуки меня пугают очень ночью в тишине
Ракети, в них більше вибухівки.
БрЮнЕтОчКа77777• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Что то зараза, что то. Дроны могут наделать не меньше бед.
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Ох... пощастило...
marinamagic• 29 мая 2023
Ответ дляluna2007
Читайте Ванька, інформація вся є, дрони, ракети, орієнтовний час прильоту
Читаю Ванька, але мені подобається, коли прям вказують де летить конкретно по моєму регіону. Я не завжди дітей бужу, а коли вже бачу, що прям от десь тут з нашої сторони. Тому моніторю все, що можу. Тут більше на Гулієва надія, бо він більше по нашому регіону
Loredana17• 29 мая 2023
Ответ дляmarinamagic
В укриття не ходили ніколи?
Olesya Kim• 29 мая 2023
Ответ дляmanu1
рсзо
marinamagic• 29 мая 2023
Ответ дляLoredana17
В укриття не ходили ніколи?
У нас до найближчого паркінгу хвилин 5-7 йти....якось не уявляю собі цієї біготні з дітьми кожної ночі(( Ходили туди в першу ніч на початку війни, потім виїхали, а потім ще 10 жовтня, коли повернулись додому і була перша така масована атака на Київ
healer09648293• 29 мая 2023
Блін...здавалось би дічь строчити в чатах коли війна на дворі, але дійсно допомагає) думаю збожеволіла б, аби не було всіляких чатиків, тільки вони і тримають мене з початку війни ще. 🥴💪