Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Да на Соломе вроде ,это капец
Ага, наш район веселий, іноді занадто 😐
Наталія-Ната• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Ага, наш район веселий, іноді занадто 😐
Я біля дорогожичей чуть кирпичний завод не відкрила, раз за разом все трясеться
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Да, але ж трупний запах сусіди не чули
Да,вопрос
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Я спеціально дивлюсь по його вікну - світиться, стірка висить, сам іноді виглядає, на вулиці чи в ліфті рідко зустрічаю, завжди при зустрічі дітям посміхаєттся, розказує, що малих любить. Бабкам потім на вахті систематично на нас жалієтся. Коли малі шумні, то я їх дєдом лякаю, що корвалола може не вистачити - наслідки не очєнь.
Сценарій ’один вдома’ просто
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Хмм.. я подумаю об этом утром)))) сейчас хз
Я тоже не поняла)
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляAN_mel
Одинокий то ладно. А то что он 5 лет не платил за комуналку никого не беспокоило?
У меня соседи на двух роверах,по секрету) долг 180 тыс,третьего родили,все хорошо) на знаю как,но свет,воли всп есть
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Ага, наш район веселий, іноді занадто 😐
Да моя боршага тоже
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Сценарій ’один вдома’ просто
Якщо почитати чат нашого будинку, то це Болівуд і Голівуд, Коламбія пікчерс і всьо такоє.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
По дорозі від лука до петрушки)
Бл я тупое честно))) ну ладно,))) подумала про базар шлях
Николь1986• 29 мая 2023
Может хватить шифров. Что за детский сад. Уже лучше ничего не пишите. Смешно просто. Если б не так грустно.
domovionok• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Та то я так пишу)
Просто думала по аві буде зрозуміло, а виявляється там нічого не видно
Ото я шифрунка)
А, тепер ясно
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Так я одразу сказала, але дівчатам мабуть не видно
Неа не могу въехать ) переучила языки
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляdomovionok
У нас ще сусіди зверху люблять меблі потягати в разгар тривоги
Сміттєвоз нікому не переплюнути. Ці хлопці - ’ужас лєтящій на крильях ночі’. Коли вночі я зустрічаю їх на районі, то стараюсь швидше добігти куди мені треба, бо можна не встигнути, а вони й не помітять. Вночі вся дорога їхня, а всі ікони - наші.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Так хотіла спати, прямо вирубало, а тепер сон пропав, піду шукати.
Всіх обіймаю , дякую що були поруч🤗🤗🤗
Обнимаю 🤗
Rosa Blanca• 29 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я ще вишку добре пам´ятаю, як ходжу по мосту, то її видно і згадую, як у нас вікна тоді трусились.