Ответ дляHelgushk@
Может в запас бк попал или топливо? Есть у нас подземные хранилища тогда вибрация понятна
русня вчора раділа і писали, що склад БК. Якщо просто шахед кудись влетів, як наші пишуть, що в об´єкт інфраструктури. То хіба б чути було аж в Києві? Це ж не ракета
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
а крім Києві міст нема?
Харків є ще ))))
Мда...для мене лише Київ бо я тут) навіть коли в Мелітополі ще була, думала за Київ...навіть коли слухала як за вікном гепало і автоматні черги в нашому дворі🙈🥴
Ответ дляHelloKitty18
Ну так, якщо це стосується зброї то нам не потрібно багато знати.
Так і я про те.
Взагалі вважаю багато зайвого в медіа
Наприклад, розказуюьб як наші прості люди, песіонери партизанили, як допомагали військовим, як зливали дані
Я вважаю то все тільки після пермоги мають показувати і обговорювати, бо русня буде мирних превентивнр мучити на окупованих (
Взагалі вважаю багато зайвого в медіа
domovionok• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Святий Торе, згадала автоматні черги минулого лютого, як прям у дворі(
Ответ дляdomovionok
Лютого 22?
Ответ длякет8888
Бо вона і була найстрашніша,навіть не уявляла що може бути таке.
Все пишут вчера было страшнее всего, а мне ночь с кинжалами была очень страшной, и когда неизвестный звук был очень громкий долгое время как высадка инопланетян, эти звуки до сих пор в ушах. Это если говорить про последние 3 месяца
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляdomovionok
В якому місті?
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляБезникая
для меня самое страшное было 8 марта ...
тогда мой шок был в шоке
Ответ дляБезникая
Коли в минулому році були прильоти,то теж було дуже страшно , в нас будинок трясло(
Але ж не так голосно як 16 і вчора
16 було найстрашніше, бо надто голосно, це опісля вже було зрозуміло, що все ок, але в процесі ...
Але ж не так голосно як 16 і вчора
От пишуть в групах, що ракети не завітали в повітряний простір, тобто наше військово-повітряне командування теж на 100 % не знає були пуски ракет чи ні?
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
а з чого ви взяти що війсково-повітряне командування має відношення до тг каналів?
domovionok• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
тогда мой шок был в шоке
В мене др 8 березня. А що було?
БрЮнЕтОчКа77777• 29 мая 2023
первые ракеты в нашем воздушном пространстве
через Запорожскую область в сторону Днепропетровской
среагируйте на тревогу!!!
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляdomovionok
В мене др 8 березня. А що було?
Ну не знаю как у кого
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
Ответ дляЕкатеринаС12
Ну тг канали звідкись беруть інфу, ну не командування , а військово-повітряні сили, диспетчери.
domovionok• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Ну не знаю как у кого
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
Я вже 3 роки на свій др хворію короною з страшними побочками по неврології і температурою під 40. Нічого не пам´ятаю (
Скільки вони їх закупили тих мопедів, валять і валять нас щоночі ними.
Ответ дляHelgushk@
Старий маршрут, як вчора. Один в один.
По Одеській трасі десь летять, та ці мопеди, кращі в світі ППО десь зібьють.
Кому вчора, десь було гучно, бережіть себе зараз, негайно та на декілька годин!
Бо уламків буде БАГАТО!
Нехай сьогодні все зіб´ють в полях, щоб навіть не чув ніхто🙏
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Ну не знаю как у кого
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
а в Харькове было около 20 прилетов
и после сидели мы 3 дня без света
Ого( і як допустили аж стільки...це занадто багато...
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
с300 над Харьковом не сбивается никогда. Привыкли уже к этому, если пишут вылет, то обязательно будет и прилет, надежд на сбитие нет (((