HelloKitty18• 29 мая 2023

Хвилювалка, що всі спите?

healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
а куда бежать
ладно тем кому есть. у нас в подвале быстрее сдохнешь от канализации и мошки чем от ракет...
Ну у більшості є чи не нема куди бігти - як по вашому? Але навіть ті у кого є куди то не спішать. В нашому будинку кілка людей лише сидить з самого початку, і потім після кожного голосного баху прибігає по кілька. Сидять в квартирах до останнього....
автор HelloKitty18 • 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Київ, чуєте літає щось?
Я живу на півночі Києва, у нас поки тихо
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я на юге,тоже пока тихо
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
у нас недавно были с300 +- не далеко, так утром спрашиваю у мамы, ну как вы там .
а она мне, а шо такое? шото былоо ?
Іноді так і краще
Аби все було добре
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
в нас ніхто, навіть після вибухів. Максимум по коридорам власним сидять.
але ж і не набігаєшся. по 5-10 тривог на день і слава богу усі мимо.
але ж коли не мимо то оголошують або після прильоту або за пару секунд до
Матусік• 29 мая 2023
Ответ длякет8888
Якщо місто поруч думало про землетрус уявляєте. Суки таке роблять що капець(
Так в Києві теж помітили, уявляю( на жаль...
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я на юге,тоже пока тихо
Дратути!
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Дратути!
Что ? Летит ?(
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я на юге,тоже пока тихо
Я також на півдні але чую шум
VA 11• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Бо дурні. От просто дурні. А потім - люди мирно спали у своїх ліжках як ракета влучила в під´їзд...і нема цілого під´їзду.
Так а хто винен? Чому спали коли тривога була? Ой блін....
Хуйло і наша влада.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Дратути!
Боже я тупая,айм сорри )) хелло )))
Карина_я• 29 мая 2023
Ответ длякет8888
Це такі наслідки від шахеду? 😱
Матусік• 29 мая 2023
Вже знову пишуть що ракет в просторі не зафіксовано
Дав би Бог, вже легше
Inna_A• 29 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Це такі наслідки від шахеду? 😱
А не про це Кличко писав, що то техніка їхала на фронт важка?
автор HelloKitty18 • 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Кличко сказав, що то зброя для,фронту, що він мав на увазі я не зрозуміла.
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Что ? Летит ?(
Не я поздоровалась) пока тихо
2 хлилювалочки в какой все тусят не понятно
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Не я поздоровалась) пока тихо
Мы тут)
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Яке ? В Києві вже давненько не по 5-10 на день, а лише по одній і майже кожну ніч
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
И целую !
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляVA 11
Хуйло і наша влада.
Але за свою жопу і самостійно також треба нести відповідальність, не тільки перекладати на інших, навіть при таких обставинах як зараз
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Це такі наслідки від шахеду? 😱
Может в запас бк попал или топливо? Есть у нас подземные хранилища тогда вибрация понятна
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Фігні намолов як завжди
Карина_я• 29 мая 2023
Ответ дляInna_A
Про це. Але ж багато, хто каже, що це від прильоту
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Синє, то й синє
Іншого не сказали... аби всі буди живі і здорові, інше не важливо
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
а крім Києві міст нема?
Харків є ще ))))
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
А куда им идти? За 2 стены? Так в этом случае им эти стены не помогут
Матусік• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Не я поздоровалась) пока тихо
Я пішла в першу, там сваряться і тд, а тут всі милі
Yana.ukrn• 29 мая 2023
Ответ длякет8888
Ну де ж все,приліт був в інше місто такий,що я тепер незнаю як жити тут
Вам після прильоту страшно чи є ще шось, щт стало заважати? Я з міста не виїзжала, то вчорашня ніч для мене була не найстраніша.
автор HelloKitty18 • 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Синє, то й синє
Ну так, якщо це стосується зброї то нам не потрібно багато знати.
Helgushk@• 29 мая 2023
Ответ дляМатусік
Підемо! Бо не зручно туди сюди бігати ще телегу всі пабліки вайбер та чат ванька.