healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
а куда бежать
ладно тем кому есть. у нас в подвале быстрее сдохнешь от канализации и мошки чем от ракет...
Ну у більшості є чи не нема куди бігти - як по вашому? Але навіть ті у кого є куди то не спішать. В нашому будинку кілка людей лише сидить з самого початку, і потім після кожного голосного баху прибігає по кілька. Сидять в квартирах до останнього....
Ответ дляhealer09648293
Київ, чуєте літає щось?
Я живу на півночі Києва, у нас поки тихо
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я на юге,тоже пока тихо
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
в нас ніхто, навіть після вибухів. Максимум по коридорам власним сидять.
але ж і не набігаєшся. по 5-10 тривог на день і слава богу усі мимо.
але ж коли не мимо то оголошують або після прильоту або за пару секунд до
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я на юге,тоже пока тихо
Я також на півдні але чую шум
Ответ дляМатусік
Так в Києві теж помітили, уявляю( на жаль...
Кличко сказав, що то зброя для,фронту, що він мав на увазі я не зрозуміла.
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Не я поздоровалась) пока тихо
2 хлилювалочки в какой все тусят не понятно
Мы тут)
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
Яке ? В Києві вже давненько не по 5-10 на день, а лише по одній і майже кожну ніч
Ukraine my home• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
И целую !
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляVA 11
Хуйло і наша влада.
Але за свою жопу і самостійно також треба нести відповідальність, не тільки перекладати на інших, навіть при таких обставинах як зараз
healer09648293• 29 мая 2023
Ответ дляHelloKitty18
Фігні намолов як завжди
ЕкатеринаС12• 29 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
а крім Києві міст нема?
Харків є ще ))))
Ответ дляhealer09648293
Бо дурні. От просто дурні. А потім - люди мирно спали у своїх ліжках як ракета влучила в під´їзд...і нема цілого під´їзду.
Так а хто винен? Чому спали коли тривога була? Ой блін....
А куда им идти? За 2 стены? Так в этом случае им эти стены не помогут
Ответ дляМатусік
Синє, то й синє
Іншого не сказали... аби всі буди живі і здорові, інше не важливо
Ну так, якщо це стосується зброї то нам не потрібно багато знати.