День добрый,подскажите кто в теме,покупали дом с кондиционером и эл.отоплением,пришли забирать ключи,вандер снят,в стене дыра,от отопления остались 4 батареи,я звоню бывшему хазяину,говорю что бы вернул на месть так как снял уже после купли-продажи,он привёз назад батареи,а вандер типа я уже поставил на квартиру,сказала что иду писать заявление в полицию,он начал угрожать.Суть вопроса,как правильно составить заявление и стоит ли вообще игра свеч?
Котики-муркотики• 29 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Якось тема була що ручки з вікон познімали і розетки повикручували
Котики-муркотики• 29 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
У знайомих серед 100& купюр була парочка десяток. Покупець думав що ті перераховувати не будуть чи що. А коли ті побачили, ще й сказав що не ’прокатіло’
Ответ дляМеряю от 0
Тут теж саме,навіть шторка з ванної кімнати зняв🤣
Меряю от 0• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Ну тут правильно, хай забирає свої мандавошки з собою
Котики-муркотики• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Ні,немає.
Сходіть до юриста, нам колись казали у консультації: ви ж квартиру купуєте, а не техніку. Тобто на рахунок техніки все на совісті продавця. Але у вас геть батареї зняли, жесть
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Питання таке: чому ви вирішили, що ви купляєте будинок з технікою? В договорі це прописано?
Ответ дляВимагаю спілкування
Обидва дома на олх,з технікой.Та при огляді він це уточнював.Дом би того не стоів.
Ответ дляВимагаю спілкування
Объява не обидва.т9
Ответ дляМеряю от 0
Та то так,сам факт,а мусор гори чомусь мені лишив.
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Огляд : вони ще не виселилися + технікою можна назвати і один технічний засіб і сто.
В договорі це прописувалося?
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Чому в день покупки не оглядали будинок? Сестра продавала квартиру з технікою і меблями, покупці зранку подивилися ще раз квартиру, з квартири поїхали на підписання договору, після підписання біля квартири чекав їх спеціаліст і змінили замки, все в один день.
Ответ дляВимагаю спілкування
В договорі це прописувалося?
Ні,це все було на словах,нажаль
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Словом співчуваю, що ви не продумали ці моменти, якщо в договорі не прописана вся техніка, то підстав для звернення в поліцію у вас нема. Якщо прописана, можна викликати на місце поліцію і фіксувати факт крадіжки.
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Співчуваю. Можна, звісно, самостійно кошмарити через соцмережі, виставляючи фото оголошення і спустошеної квартири, але то таке...
Ответ дляВимагаю спілкування
В тому то і річ що оглядача,але він приїхав і зняв через 2 дні,замок не міняли,бо замовили нові двері.Їх нажаль ставили наступного дня після того як він вкрав кондиционер.
Ответ дляВимагаю спілкування
Він його зняв вже після куплю/продажу.Купували 16,а зняв 18,фактично з мого будинку.
Вимагаю спілкування• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Він може забирати свої речі і після продажу, але можете потріпати йому нерви, хоча поліція може і відмовить. Готові витричати на це час і ресурси ? Я розумію ваш шок, але я особисто скептично налаштована. Може, дівчата зараз проснуться, в них буде інша думка, в мене така
Дивне створіння• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
А вам нужна та шторка ? Вы бы не все равно выкинули
...аяприкольная• 29 мая 2023
Ну якщо зняті ботареї і опалення це мабуть як суттєвий недостаток і можно договір розірвати.Тут справді з юристом треба спілкуватися.
Ми в договорі прописували перелік техніки ,що залишають власники .У тому числі і підвал під будинком
Ответ для...аяприкольная
Такє проєкт опалення,там є скільки,та які батареї
...аяприкольная• 29 мая 2023
Ответ дляНаталья Марганец
Ну от якщо хазяїн забрав батареї або демонтував ії і котел(як ви пишити).Це можно визнати суттєвим недоліком і розірвати договір куплі-продажу с поверненням коштів.
Тільки це доказаьи потрібно.Ви ж в поліцію не зверталися?
Ответ для...аяприкольная
Ні,бо намагалась домовитись.
Ответ дляДивне створіння
Ні,ми вже встановили кабіну нову,але це я про мелочність.
Ответ дляВимагаю спілкування
Не підкажіть де пошукати про це інформацію?Те що хазяїн може забирати речі після договору купівлі?Бо я не знайшла.
Звожу з розуму• 29 мая 2023
Ответ для...аяприкольная
А тут моментик. А какую сумму указали в договоре купли-продажи?
Если как всегда заниженную, то продавец легко согласится. Вернёт сумму указанную в договоре и автор опят в проигрыше.