Стрекозей• 29 мая 2023

Школи Запоріжжя: чи офлайн навчання у наступному навчальному році?

Всім привіт!
Дівчатка із Запоріжжя, чи чув хтось щось про навчання у наступному році? за яким форматом воно планується?
Я розумію, що попереду ще 3 місяці. Втім у сусідньому Дніпрі голова ОВА вже сказав, що буде змішане навчання (тобто поєднуватись і онлайн, і офлайн), але я особисто нічого не змогла знайти у нашої ЗОВА або у міськраді. В нашій школі нічого не кажуть... Може, хтось щось чув?
ДаЗдраПерма• 29 мая 2023
Нам поки сказали, що невідомо який формат буде. Бо С300 і укриттів немає.
Помаранчова душа• 29 мая 2023
Вчитель музичної школи говорив. Я в шоці. Але ми виїхали. Вчились на 3 школи.
автор Стрекозей • 29 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
а що саме сказав?
Помаранчова душа• 29 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
а що саме сказав?
Що з 1 вересня виходити.
Звичайна школа також,бачу, дуже хоче. Але в тому районі були прильоти. Тому мені все це здається ’трохи’ дивними рішеннями.
Закуйовджена життям• 29 мая 2023
та у нас в Запорожье официальной информации вообще нигде ни по чем найти нельзя. Сейчас даже непонятно как 14 траНвайчик ходит
Любовь Калистратовна• 29 мая 2023
Все верят в лучшее, и отдел образования тоже, но в то же время реальность намекает, что не факт, что все школы до осени уцелеют(. Так что ближе к концу августа будет более понятно.
Хитрушка-чекушка• 29 мая 2023
Не видела что в днепропетровской области такое озвучили. Я с Днепра, пока никакой официальной информации нет
автор Стрекозей • 29 мая 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
зате ми кожного місяця знаємо, коли у Куртєва молитовний сніданок проходе. хіба не цінна інформація? (вибачте, це сарказм)
Тихомандражная• 29 мая 2023
Официально информации нет никакой, есть только сплетни какие-то. А вообще я против, пока идет война.
автор Стрекозей • 29 мая 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
бачила отаке https://dp.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1240317-v...
Хитрушка-чекушка• 29 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Планують только
автор Стрекозей • 29 мая 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Планують только
Так, але хоч щось сказали. Я ж і питала про Запоріжжя: може хтось бачив хоча б таку інформацію (може, я погано шукала, але я вже зрозуміла, що її просто немає.)
Допоможіть знайти• 29 мая 2023
Я з Дніпр.області, яке ще оффлайн? Ракети літають без тривоги у нас, і до Дніпра також☹️
ХвилювАллочка• 29 мая 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
теж за тамвайчик хвилююсь
Їжак в панчохах• 29 мая 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Та филатов говорил. Свекровь учитель в школе, ей тоже сказали что с сентября офоайн
БершкомангоЗар• 29 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Вот тут, это все что есть
https://zp.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1241653-u...
Борщик• 29 мая 2023
Син дуже хоче в школу, якщо буде хоча б змішане, буде чудово. Але ніхто нічого ще не казав.
автор Стрекозей • 29 мая 2023
ось таке щойно побачила https://t.me/zprz_news/32428 навіть не знаю, що й сказати
Закуйовджена життям• 30 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Блин, точно. Я и забыла об этом. Вы правы, на фоне молитвеных завтраков можно и про трамвайчик забыть