Психологічка• 29 мая 2023
Чому у консервації (деякі банки) є присмак землі, вологості?
Деякі банки з консервацією, які стояли з нормально закритими кришками, тобто не зірвані, не пліснявіло, не бродило - мають присмак мокрої землі чи вологості...інші одночасно закриті такого не мають. Це і з огірками, і з соусами, і з компотгм трапилось. Що це може бути? Чоловік каже закривай все з бутильованою водою, але ж є нормальні банки...
Мати тріля• 29 мая 2023
В банку попадає повітря, в повітрі літають спори. Якщо не пощастить, то пліснявка там розмножиться.
Якщо у вас добре кип´ячена вода, нема необхідності брати бутльовану.
Освічую темряву• 29 мая 2023
Ага, я пробовала такое, не плесень, а именно запах земли или какой то пыли. Но не плесень точно.
Бабця в мештах• 29 мая 2023
Не герметичность крышки, привкус земли, когда начинает что то подгнивать. Как в яблоке пятно гнилое, и тоже привкус землистый
Психологічка
• 29 мая 2023
Ответ дляtarveldy
пліснява
Але ж в банці коли відкриваешь її нема
Психологічка
• 29 мая 2023
Ответ дляМати тріля
Банки б зірвалися, забродило б, ні?
Психологічка
• 29 мая 2023
Ответ дляБабця в мештах
Можуть мариновані огірки підгнивать? Кришки б повзривало
Мати тріля• 29 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Банки б зірвалися, забродило б, ні?
Пліснява - це гриби, гази виділяють бактерії. Різні організми.
Психологічка
• 29 мая 2023
Ответ дляМати тріля
Як позбавитись такого? Плісняви нема в банці коли відкриваешь
Бабця в мештах• 29 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Я сама не знаю, как это работает. У меня такое случилось в томатном соусе. Хотя крышка была закручена нормально, ели открутила. Перевернула крышку, а там черные крапинки.
Возможно вот они начали гнить и дали привкус остальному.
Так же и в огурцах, может какой то укроп на крышке живет своей жизнью, а с какой то микроскопической дырочки поступает воздух
Мати тріля• 29 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Можна лише зменшити вірогідність появи: добре все мити, стерилізувати, не зменшувати кислоту по рецепту, перевірений рецепт мати і я ще помітила: в мене ніколи такого не було, якщо стерилізувати вже закриту банку (у мене гвинтові кришки, я їх вже закриті занурюю повністю у воду і варю)
Освічую темряву• 29 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Це пліснява
Так там и следов от нее нет
Получается есть нельзя?
Освічую темряву• 29 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ні, але дехто робить пироги чи переварює, я не граюся з пліснявою
Та ну да, зачем так рисковать.
Психологічка
• 29 мая 2023
Ответ дляМати тріля
Рецепти перевірені, це перший рік таке. Не знала що можна закрутити кришки і тоді стерилізувати, завжди прикривала, а потім вже закручувала
Психологічка
• 29 мая 2023
Дякую, мабуть треба всі нові кришки купити, може такі попалися ненадійні?
Мати тріля• 29 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Лише гвинтові! Ті, які закриваються ключем - неможна, бо вибухнуть. А гвинтові кришки випустять самі зайвий тиск, бо гнучкі.