Добра, коли сита!• 29 мая 2023
Потеряла оригинал прививочной карты
Есть копия, в медкарте все прививки ребенка тоже. Можно ли как-то заполнить новую на основании этих данных?
Шалена невинність• 29 мая 2023
А що по впшому оригінал? Перфокарта з кабінету щеплень? А як ви її викрали?))
Добра, коли сита!
• 29 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Форма 063/0. Не знаю, що таке перфокарта. У мене картка ніколи не була в кабінеті щеплень, бо були переїзди і щеплення у приватних лікарнях декілька раз
Форма, картка були на руках, забрала на початку війни карту у педіатра
Шалена невинність• 29 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну, так вона заповнюється лікарем на основі данних з картки. хоч і 10 разів, на ваш запит
НеВРотик• 29 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Звідки в картці візьмуться дані приватних клінік
Добра, коли сита!
• 29 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Ну вони в картку вписувалися завжди, ще й з сертифікатом щеплення...
НеВРотик• 29 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
А, ясно. Я не вписувала, правда в мене дитина ніде на обліку в державній поліклініці і не стоїть