Янка-угомонись• 29 мая 2023

Подозреваю бывшего мужа в проблемах с психическим здоровьем

Иногда не откликался на имя, смеялся в одиночестве, проговаривал диалоги с коллегами вслух, уходя из дома постоянно что-то забывал , несколько раз на автомате выбрасывал ключи в мусорный бак.
Прагматик флегма• 29 мая 2023
Это бывший муж, не теперешний.
Пусть его родные о нём беспокоятся, Вам это зачем?

західний_діалект• 29 мая 2023
Дітей спільних немає?
автор Янка-угомонись • 29 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Дітей спільних немає?
Одна дочь, за ней не наблюдать подобного
Фізик-ядерщик заочно• 29 мая 2023
Мысли о нем вас не попускают.
Лучше думайте о будущем муже.
західний_діалект• 29 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У мого сина проявилося вже у підлітковому віці ((( Але по чоловічій лінії більше шансів, дівчинку може і ’пронести’. Цього і бажаю.
автор Янка-угомонись • 29 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мысли о нем вас не попускают.
Лучше думайте о будущем муже.
Да, начну о будущем муже
автор Янка-угомонись • 29 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Дякую, а що саме проявилось? Я не думаю, що у колишнього спадкове, він мав травму голови та гіпоксію при народженні. Терпіння Вам й здоров’я
західний_діалект• 29 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Після вступу до ВНЗ син почав замикатися, потім потроху скотився в глибоку депресію з епізодами параної. Я не могла уявити, що таке може бути. Зараз все ок, лікується, сам бачить прогрес і добровільно проходить курси лікування.