Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляглазурька1
Багато хто, над нами сьогодні 4 шт летіло. Як збивали то думала на будинок впаде.
Та це ужас. Меня уже трясло. Надо начинать принимать успокоительные чтобы стресс не повлиял на здоровье , потому что уже накапливается
Байрактарочка• 30 мая 2023
Ответ дляDismi
Сижу в коридоре, трушусь. Бахает не по детски. И тут слышу запах жарящихся блинчиков от соседей. Просто КАК люди в 4 утра, под обстрелом, могут жарить блины? Тут просто белая зависть на стрессоустойчивость
Кожен по-своєму знімає стрес)
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
❗️😱ЦЕ ЖЕСТЬ ! Фото пожежі в багатоповерховому будинку Голосіївського району () — КМВА
У Голосіївському районі, де пожежа в багатоповерхівці, евакуюють мешканців. Виявили одну потерпілу.
Бедные люди.. Поспали, называется
Ответ дляDismi
Красавчики!
Я и без тревоги не пожарю нормальные.
А тут
Я и без тревоги не пожарю нормальные.
А тут
Ответ дляHupBaHa
Це жах!
Лотерея, бл... сидиш і гадаєш, довбане тебе сьогодні чи ні...
Байрактарочка• 30 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Фіксується лише одна ціль на правому березі. Можливо остання
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
І я її чую віддалено, а ще 7 хвилин назад літало біля будинку
Sweet_Dreams_• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Дуже шкода(
Ви хоч не дивіться, йдіть на заг майданчик чи в коридор
Дякую. Ви також бережіть себе 🌷
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляBe_good
Та це капець, вони завжди так. Якесь вже атрофоване відчуття самозбереження
Как и у газонокосильщиков. У меня прилеты позавчера были ну метрах в 800 от дома. Вы думаете парни косить перестали? Как бы не так
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ну да, война ж вчера началась. И прям никто и не догадывался что она будет
Ну то вже инша історія (
А зараз треба виживати , а не скиглити , наше ППО дива , які робить , засунуло кацапів в дупу з їх балістикою
Sweet_Dreams_• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
А мне надо за рецептом ехать блин . Я уже год полотно сижу
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляalina 94
Ну то це ж не від нас залежить.Як можна тренуватись на f 16,не маючи їх?
Що значить не маючи? Партнери ж забирають наших на навчання закордон. Так багато груп вже навчили. Тільки на f16 не вчили чомусь і досі, наскільки відомо
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Так правда. Ми за f16 говорили ще на початку війни. Тоді і можна було почати навчання, якщо планували в майбутньому давати їх.
На початку війни нам каски давали !
Ответ дляLilittt07
Удалено администрацией...
Почему мы так радуемся когда сбиваем рашкины самолёты с пилотом? Не из-за самолета даже, а именно что пилот погиб. Да потому что их готовят не один месяц! Годами на некоторых летать учатся. Это еще наши умнички быстро все схватывают
Также как раз вчера слушала специалистов в этой сфере, все не так просто как думают домохозяйки - пригнал самолеты и давай бомбить русню. Их надо интегрировать под наши системы и пункты управления, самолеты очень современные, а у нас советского много, так как опять же на переучиваться нет времени