Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляРаната
Дівчата, а що з Ваньком? Сьогодні взагалі мовчить, хоч би не прикрили, вчора так активно писалися інфо і коменти, що не встигала читати. Без нього дуже мало пишуть в ТГ
Втомився, спить людина.
Байрактарочка• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я тут затихла ждала поскорее бы пролетел
Я напряглась в очікуванні шо зараз йобне. Наче пролетів. Перший раз так гучно його чую.
Зараз наче десь далі жужжить
глазурька1• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Боже кто ещё слышал этот противный звук того мопеда? Я уже в проёме дверном стояла. Ужас пролетел…. Как назойливый комар только очень громкий и ты стоишь и уже не знаешь что делать куда себя деть от страшных мыслей…
Багато хто, над нами сьогодні 4 шт летіло. Як збивали то думала на будинок впаде.
Татья-1ef9• 30 мая 2023
Ответ дляРаната
Спить напевно, він писав, поки в них в Миколаївській області була тривога, але її вже давно зняли. То може хоч цю ніч відпочиває
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Восені вже будуть !
Ви як маленькі , а хто керувати їми будє ?
це ж вам не пральна машинка !
У нас людей підготовлених не вистачає керувати всією технікою , що є на озброєнні у НАТО
це ж вам не пральна машинка !
Ну да, война ж вчера началась. И прям никто и не догадывался что она будет
Nyavka_mavka• 30 мая 2023
Пишуть ось що:
Також Київ ще не розслабляємось!!!
Ще попередньо 3х шахеди десь на околицях/передмісті!!
Також Київ ще не розслабляємось!!!
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляРаната
Да спит человек
Байрактарочка• 30 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Может, я и тупая, но откуда столько мопедов тех взялось?
Все, что 2 месяца копили, решили выпулять за 3 дня?
На выпуск каждого же время надо
Нещодавно нова партія прибула з Ірану
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляalina 94
Тупішого комента й не вигадаєш
Так правда. Ми за f16 говорили ще на початку війни. Тоді і можна було почати навчання, якщо планували в майбутньому давати їх.
Ответ дляDismi
Сижу в коридоре, трушусь. Бахает не по детски. И тут слышу запах жарящихся блинчиков от соседей. Просто КАК люди в 4 утра, под обстрелом, могут жарить блины? Тут просто белая зависть на стрессоустойчивость
это от стресса. тоже есть хочется в тревогу и под обстрелами
brenda2305• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Капец (
Прям сильный ?
палає квартира на верхніх поверхах
Сподіваюсь, без жертв