І так з 6 вечера. Дитина спить, але неспокійно, у сні говорить. Горло червоне. Не знаю, що робити і як до ранку витримати.
Даю по черзі нурофен і парацетамол - а толку майже нема.
Natabond76• 30 мая 2023
Якщо температура збилася на один градус, вважається що ліки подіяли. Наприклад з 39 до 38.
FluffuRana• 30 мая 2023
Ответ дляЕвга-9246
В мене такого ніколи не було ще. Завжди до 36,7 швиденько збивалась, а це шось страшне для мене
Постарайтеся заспокоїтися. Температура сама по собі - це захисний механізм організма в боротьбі з інфекцією. В ній немає нічого страшного.
Скільки років дитині? Коли і що давали?
Ответ дляFluffuRana
Скільки років дитині? Коли і що давали?
7 років. В 6 вечера Нурофен, в 8 - Фервекс. В час ночі знов Нурофен, бо була 38,4. Зараз 37,8
Fotografkiev• 30 мая 2023
Навіщо ще далі збивати? Якщо температура є і тримається, то вона для чогось потрібна.
FluffuRana• 30 мая 2023
Ой, забагато ліків за такий короткий час. Не треба так. Тепер не раніше 6-7 ранку. Давайте пити потрошку. Можна теплою!!! водичкою обтирати лоб, згини ліктів, під колінами, під пахвами. Так теж можна збити температуру, дуже ефективний засіб. Але я б не чіпала дитину, нехай спить. Вставайте періодично і міряйте температуру, діяти починайте, якщо до 39 піднімається
FluffuRana• 30 мая 2023
Офтопік, хто тут нерівний такий в темі, всім дизлайки ставляє ))) на все підряд.
Ответ дляFluffuRana
Взагалі не лягаю, страшно
FluffuRana• 30 мая 2023
Не хвилюйтеся, але вам треба відпочити. Я ставляла собі будильник, наприклад, раз на годину і вставала.
Ответ дляЕвга-9246
Сказала - трошки горло червоне, дихання чисте (бо є ще кашель).
Багато, теплої рідини давайте пити, з лимоном, чаї, морси, молоко тепле з вершковим маслом на ніч. Добре для горла тантум-верде в пластилках і ісла мосс з ісландським мохом. Добре було б полоскати горло фуроциліном і елікасолом, але це коли немає температури, або коли вона падає. На ніч антигістамінку давайте. Якщо температура довго не збирається робіть компреси на лоб, задню поверхню шиї и внутрішню сторону ліктів.
_Alekssandra_• 30 мая 2023
Ответ дляNatabond76
Кстати, именно это мне на днях сказала педиатр.
Температура была выше 40 в 5 утра. При этом с ночи сбивала парацетамолом с 39. В 3.30 примерно было 37,8 я заснула, а в 5 утра 40,1.
Я запаниковала страшно, дала нурофен, ношпу и пол аспирина. Температура упала до 39. Педиатр сказала, что это именно результат. Но аспирин детям не дают.
Еще протирала его мокрым полотенцем.
По моему опыту еще такую бешенную температуру дает горло, если пополоскать, то температура сбивается. Но не в этот раз.
Еще протирала его мокрым полотенцем.
_Alekssandra_• 30 мая 2023
И еще, Автор, сказала, что сильно температуру сбивать не нужно, а то будет очень подниматься. Хотя как это регуливать?
Мемфенаминовую кислоту разрешила подавать один день. Я дала 2 раза. После нее ситуация нормализовалась