Vitamina1407• 30 мая 2023

Кто слушает рус. песни и не понимает что делает, посмотрите, Алан Бадоев объяснил

Если не хотите всё интервью смотреть, можете с 51:40,он для вас популярно объяснил что вы делаете слушая песенки.
автор Vitamina1407 • 30 мая 2023
Бадоев!

СвітланкаОК• 30 мая 2023
Класне інтерв’ю, Бадоєв щирий і приємний такий. Жанка його куррррва, а він чудовий
Адюла• 30 мая 2023
Видео не смотрела, но утром зашёл сын на кухню и смотрит в телефоне камеди и всяких утырков узких, а меня аж коробит, прошу не смотреть пидоров, а ему пофиг
sportyplace• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
У меня есть знакомые, слушают узкие песни, передачи смотрят, и орут ’культура и политика’ - это разное. Хотя сами из Харькова не выезжали с самого начала войны, все видели, что происходило. Некоторые еще и говорят, мол, не все русские плохие! Вообще не понимаю, как так
ele.biblioteka• 30 мая 2023
Цікаво, побачимо що сказав
Fresh• 30 мая 2023
Всі пісні рузькою видалила в машині. Лишила тільки Барского, ті пісні що до війни були.
Fresh• 30 мая 2023
Тим більше зараз такі українські крутяцькі пісні. Що там те гімно слухати🤷🏼‍♀️

Адюла• 30 мая 2023
Ответ дляFresh
В мене весь плейлист українською. Найулюбленіша ’ погані сусіди’ Скофка
Павлик Равлик• 30 мая 2023
Я їх вже давно не слухаю. З 2014. Але відрази не було. А зараз від них 🤮
АленаЛ13• 30 мая 2023
Я б теж не слухала, але я такий дикий меломан, що ще не все з плейлиста удалила, але в основному слухаю укр. радіо.
Є ж і такі виконавці, що не підтримують русню..
Dino4ka1984• 30 мая 2023
Ответ дляFresh
Как удобно, - тут мы против руского, а тут Барского слушаем. А чем руский Барского отличается от руского той же Пугачевой, например?
tushka123• 30 мая 2023
Ответ дляDino4ka1984
А тут любая палка о двух концах, какая удобней, той и поворачивают.
Борисфенка• 30 мая 2023
Для мене загадка, як можна агітувати не слухати російські пісні російською мовою.
Коли ви говорите російською, ви ж також не розумієте, що ви робите?
То поясню - пісні ворога слухати не треба і мовою ворога говорити не треба. Будьте послідовною.
yana borozenec• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
В мене чоловік такий самий:(
Адюла• 30 мая 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну, я намагаюсь розмовляти українською, але думаю російською і це дуже сповільнює висловлення моїх думок,я перекладаю в голові. Мені писати легше, ніж говорити. Але це справа часу .
S-lana• 30 мая 2023
Я думаю що після початку війни багатьох відвернуло від цієї мови.А що стосується культури, то думаю що пост нижче все пояснить. Краще і не скажешь.

Так є.І так буде ще досить довго. Навіть не уявляю скільки часу має пройти щоб хоч трохи загоїлися рани...
Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду
Вони знищили та покалічили все, що змогли, й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування
У мого покоління вкрали частину молодості, частину пам’яті, частину міфології. Вкрали пісні, які ми співали молодими. Вкрали «Вальс Бостон», «Білоруський вокзал», «Пора-пора-порадуемся»… Все, до чого могли дотягтися, забруднили своїми імперськими руками.
Слава богу, Висоцький уже помер, і Галич теж. Інакше сталося б з ними те, що і з Юнною Моріц. Як можна дивитися старі «Три Мушкетери», бачачи перед собою Боярського, що з’їхав з глузду? Як можна дивитися «Рабу Любові» авторства неадекватного Міхалкова?
Телецентр «Останкіно» для мене вже не спогад про молодість, про клуб «Що? Де? Коли?», а фабрика фейків, до якої гидко підійти. Чомусь зовсім не хочеться питати зайвий квиток у московські театри. Машков, Миронов, Безруков… Та про що ви кажете? Маленьку Ахеджакову вигнали за громадянську позицію, позбавили можливості дожити на сцені останні роки.
В Ермітаж, де я вперше побачив Роденівську «Весну», чомусь не тягне. У Лувр, Прадо, Метрополітен тягне, а в Ермітаж — ні. І сам не зрозумію чому. Напевно, щось особливе розлилося в сирому пітерському повітрі, перебиваючи гнилий сморід стоячої води. Рашизм, путінізм, ксенофобія — це вражає більше за шедеври Растреллі.
Навіть про спільну перемогу, сплачену мільйонами життів, згадувати не хочеться. Адже, як з’ясувалося, вони могли перемогти й без нас. Та й чи була перемога, якщо ми «нацисти» та «німецькі поплічники і нас треба знищити»? Звільнити «споконвічно руські землі» від українців. Бомбити Київ. Гвалтувати у Бучі. Понівечити Ірпінь.
Їм було мало вкрасти спогади — одними спогадами ситий не будеш. Вони вкрали Крим. Вони зганьбили ліси під Кремінною, куди я мріяв приїхати порибалити з родиною. Набили їх іржавим залізяччям, мінами, горілими машинами. Вони знищили вікові сосни, отруїли землю напівзогнилими трупами, втопили у Сіверському Дінці свої танки, перегородили розтяжками стежки. Прийшли визволителі! Радійте!
Вони вкрали у нас Бердянськ з його косою, бичками та будинком біля моря. Вкрали Генічеськ із нескінченною Арабаткою. Скадовськ з йодистим запахом водоростей та добірними комарами.
Вони вбили Маріуполь, де жили та познайомилися мої дідусь із бабусею. Вони зруйнували Бахмут, де познайомилися мої тесть та теща. Вони били по Миколаєву, де народилася моя дружина. Вони гатять по Сумській області, де виріс мій батько. Скалічили Чернігів, мучать Харків та Херсон. Моє рідне місто Дніпро тепер ховає вбитих російською ракетою земляків. Вона потрапила до житлового будинку, неподалік будинку моїх батьків. У звичайний житловий будинок.
Їм не дають спокою Одеса, Очаків, Запоріжжя. Вони і їх хочуть перетворити на Маріуполь. Вони все хочуть перетворити на Маріуполь. Заповідна Кінбурнська коса тепер на багато років стане зоною лиха, бо вони туди прийшли. Їм завжди мало. Їм головне не захопити, примножити та покращити, а дотягнутися, вкрасти, зламати, зганьбити, зробити нежитловим, непридатним для використання. Щоб якщо вже не дісталося їм, то й нікому.
Спільного минулого більше немає. Спільне теперішнє — кровопролитна, руйнівна війна. Спільному майбутньому ніколи не бути. Ніхто не захоче мати щось спільне з убивцею, ґвалтівником, злодієм та вандалом.
Вони знищили та покалічили все, що змогли й навіть більше. Від спогадів до мови спілкування. Нема бажання мати нічого спільного. Навіть того, що вже було, згадувати не хочеться. Те, що ще недавно викликало ностальгію, тепер викликає огиду.
Ян Валетов
ele.biblioteka• 30 мая 2023
Ну це треба звикнути.. рік два і знайдуть що слухати !

Він далі правильно сказав, що поступово все заміниться українським.
ele.biblioteka• 30 мая 2023
Польща це все зробила 30 років назад.. !
4мама• 30 мая 2023
Ответ дляПавлик Равлик
В мене все життя повне несприйняття всякого ’вялічія’ було, з 2014 ота відраза до ригачки, а зараз вже часто/густо конкретна агресія. Хоча, звичайно, є персональні винятки. Нормальні люди, які серцем та душею українці не винні, що вони колись народились там. В мене рефлексія швидше до українців, які й зараз залишаються там, які раніше виїхали через хороші гроші. Вони ніби проти війни і все таке, але не можу - повне несприйняття.

4мама• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
дякую Вам за таку позицію!
4мама• 30 мая 2023
Ответ дляele.biblioteka
І країни Балтії також!
Amalpi• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
А, что ему смотреть? 95 квартал? Камеди без политики же
SovaNaSevere• 30 мая 2023
я особо не задумывалась о сфере искусства. Но обнаружилось, что мерзко, прям отторжение, когда попыталась посмотреть новый сезон любимого Склифосовского. до войны я прям ждала его.
SovaNaSevere• 30 мая 2023
Ответ дляAmalpi
да дно это камеди.
Вечерний Ургант был наиуспешнейшей передачей, и никакие бабки не удержали его в эфире. а этим бы и ртом и жопой, плюс в зале кто там сидит? шаманы с газмановыми. и ржут. у нас умирают, а там ржут. днище галимое.
peterman• 30 мая 2023
Ответ дляFresh
Хаха)
Не того лі Барського залишили, який у Казахстані давав концерти та співав російською?
Доречі, спілкувався також рідною)))
FluffuRana• 30 мая 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну тут не зовсім рівноцінні речі. Слухати музику, дивитися відоси і тд, це окрім споживання контенту, ще і грошова допомога рашистам :( це взагалі жесть :( говорячи російською, люди хоч напряму не допомагають їм
Amalpi• 30 мая 2023
Ответ дляSovaNaSevere
да дно это камеди.
Так, что смотреть молодежи?
Bejza• 30 мая 2023
Не можу ні бачити ні слухати ту кацапську мерзоту, що підримує війну.
SovaNaSevere• 30 мая 2023
Ответ дляAmalpi
Так, что смотреть молодежи?
просто не смотреть камеди например? или ломка? или что? куча украинского, американского стендапа, тонкие классные шутки, Карлина в архивах смотрите, там правда для думающих немного. огромный выбор развлекателного контента. и тут такой всратый вопрос, типа если не камеди то что. серьезно?
Борисфенка• 30 мая 2023
Ответ дляFluffuRana
Допомогають. І це огидно.